Redhanded

arkadaşlar merhaba,ya benim merak ettiğim bi konu var:grubunuzun besteleri var mı?ya da beste çalışmaları yapıyor musunuz?veya yapmayı düşünüyor musunuz? :roll: bu kadar iyi bir grubun mutlaka bestesi vardır diye düşünüyorum.bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim,görüşmek üzere...

asche demiş ki:
arkadaşlar merhaba,ya benim merak ettiğim bi konu var:grubunuzun besteleri var mı?ya da beste çalışmaları yapıyor musunuz?veya yapmayı düşünüyor musunuz? :roll: bu kadar iyi bir grubun mutlaka bestesi vardır diye düşünüyorum.bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim,görüşmek üzere...

onurun ürettiği bizim de katkıda bulunduğumuz bikaç beste var aslında ama hiçbirinde söz yok ve jazz-blues-rock üçgeni içinde oluşmuş besteler... pek piyasaya uymaz sanırım... uzun uzun bu konuyu konuşmamış olsak da hepimizin kafasında bişeyler üretip size sunmak var...

herkeze slmlar,cuma günleri iki sevdiğimiz grubu arka arkaya dinlemek bizi gerçekten çok mutlu ediyor,yarın mutlaka herkezin dummye gelmesini tavsiye ediyorum,redhande repertuarına yeni parçalar ekledi ve süper oldu,sakın kaçırmayın. :LOL:

Etkinlik
DÜNYA KADINLAR GÜNÜ PARTİSİ

Grup: Red Handed
DJs: Gulin (Radyovizyon), Trichina

Tarih: 8 Mart 2005 Sali
Yer: Saklikent Upload
Saat: 19:00

Giris: 10 YTL. +1 icki
Kadinlara giris ucretsiz

Basin sponsoru: Radyovizyon

Organizasyon: Ankara Universitesi Muhendislik Fakultesi Rock Toplulugu

neaber shyla ben arman bakıorm ankarada bayaa ünlü olmuşsunuz artk gelicez izlicez bakalm nasıl çalıorsunuz ama eminim çok iyi olucak:)buarada hangi barda çalıosanz mesaj atsana ankaradaki arkdşlar sizi izlemeye gelicekler ok

aşkım benim başarılarının dewamını diliyorum çok güzel çalıyosunuz benim içinde twisted'i çalın.arman koçum buralarada fazla takılma afferin seyirci topla benim aşkıma neyse hepinize başarılar hepinizi öpüyorum görüşürüz. :twisted:

chinoXL ve army msjlarınız için çok teşekkür ederiz ;)
senin için tabii ki çalarız twisted'ı,
playlistimizde var zaten :p
ve army daha ünlü olmadık abartma ya
çok iyi bakın kendinize
desteğiniz için de ayrıca teşekkürler..

vocal_redhanded

cuma süperdiniz,tebrikler.. :alkıs eklediğiniz şarkılar da çok iyiydi,çok eğlenceli bi repertuar olmuş,ama ilk çıktığınız zamanı hatırlıyorum da piyasa sizi de çok etkilemiş gördüğüm kadarıyla,çok idealist görünüyordunuz o zamanlarda,çok sert parçalar vardı,gerçi şimdi de piyasaya göre farklı şarkılar var,eklediğiniz şarkıları da hiç bir grup çalmıyor yanlış hatırlamıyorsam :roll: .bu arada sizden sonra hot sauceun çıkması da çok güzel oluyor,vokalinizin hot saucela yaptığı düette çok iyiydi,çok edğlendik,onu da ayrıca tebrik ediyorum.bu cuma basçınızın performansınıda es geçmemek lazım,oda çok süperdi,beste konusunda verdiğiniz bilgi içinde teşekkürler,ve 8 martı dört gözle bekliyoruz,saklıkentte sizi izlemek çok daha zevkli olur herhalde,görüşmek üzere.

ya müzisyenin performansına seyircinin katkısı büyüktür... o yüzden siz süperdiniz cuma günü ve içinizdeki enerji hiç bitmesin ki bizi sık sık şarj edin :)

PÖRFEKT FRAYDEY

Sizi uzun bir aradan sonra dinleme şansı bulabildim nihayet 8O . Hazırlıklı da gelmiştim hani. kameraya bile aldım sizi. çoğaltıp satacam haberiniz olsun. sonra copyright felan başımı ağrıtmayın ona göre :LOL: Neyse şaka bir yana mükemmel bir cuma gecesiydi,performansda güseldi. olmak yada olmamak bu olsa gerek :?: bir dahaki proğramda görüşmek dileğiyle.
Hoşçakalın

---------------------------------------------------------------------------
MR. A&T 8)

Re: PÖRFEKT FRAYDEY

firstdeepthink demiş ki:
Sizi uzun bir aradan sonra dinleme şansı bulabildim nihayet 8O . Hazırlıklı da gelmiştim hani. kameraya bile aldım sizi. çoğaltıp satacam haberiniz olsun. sonra copyright felan başımı ağrıtmayın ona göre :LOL: Neyse şaka bir yana mükemmel bir cuma gecesiydi,performansda güseldi. olmak yada olmamak bu olsa gerek :?: bir dahaki proğramda görüşmek dileğiyle.
Hoşçakalın

---------------------------------------------------------------------------
MR. A&T 8)

teşekkür ederiz mr.tuncer,
hadi bu haftayı atlattın ama önümüzdeki cumaya kaçış yok,
ii bak kendine..

vocal_redhanded

bilgilendirme

ve bir de 8 mart salı günü saat 19.00da öncelikle tüm bayanları ve daha sonra bayları saklıkent teki dünya kadınlar günü etkinliğine bekliyoruz.
biz 19.30 civarı sahne alacğz arkadaşlar,
güzel bi gece olacağını umuyoruz,
hoşçakalın ve şimdiden iyi eğlenceler.. :zipla

vocal_redhanded

bilgilendirme!

8 mart party'si iptal oldu arkadaşlar,
biz de haberi bugün aldık,
cuma görüşürüz artık dummy'de,
hepiniz hoşçakalın..

vocal_redhanded

merhabalar,salı günü saklıkent hayal oldu da niye oldu arkadaşlar?yani party niye iptal edildi anlamadım?neyse artık cumayı bekliyoruz,yarın yine çok ii olacağını umuyorum,bol şans hepinize,görüşmek üzere...

asche demiş ki:
merhabalar,salı günü saklıkent hayal oldu da niye oldu arkadaşlar?yani party niye iptal edildi anlamadım?neyse artık cumayı bekliyoruz,yarın yine çok ii olacağını umuyorum,bol şans hepinize,görüşmek üzere...

merhaba asche,
iptal oldu işte,biz de tam olarak bilmioruz nedenini,
neyse onu boşverelim de cuma görüşürüz,
21.00 dummy de her cuma beklioruz herkesi,
kendinize iyi bakın
hoşçakalın..

VOCAL_REDHANDED

slm!

arkadaşlar neler yapıyosunuz?gerçi alıyorum iyi haberlerinizi bursa'dan..merak etmeyin mayısta ordayım,en önde yerimi alıcam.bu arada repertuar yenilenmiş,çok iyi parçalar eklemişsiniz,başarılar diliyorum hepinize,şansınız bol olsun,kendinize iyi bakın ,bye bye.

slmlar herkeze,8 mart konserinin iptal edilmesi bizi çok üzdü,hazırlamıştık kendimizi,neyse bugün dummyde telafi edersiniz artık.haftada bir gün yetmiyor valla,başka mekanlarda çıkmayı düşünmüyormusunuz.haberlerinizi bekliyoruz.

emircim başka bi yerle daha konuşmadık gerçi her fırsatta gidip konuşmak lazım mekanlarla ama yapamadık.. bi de geçeceğimiz yerde (tabi bu sadece benim fikrim) biraz daha sert çalmayı isterim.. şööle gaz parçalar.. limon kapandı kapanalı insanlar bu tarz müziğe aç bence.. ama tabi şu andaki repertuardan rahatsızlık duymuyorum :roll: :) :D :LOL: :twisted:

Geri