Telefon Kulübesi

Heheyttt bu ne filmdir öyle be! Kuzenim bana bu filmden ilk bahsettiğinde saçmalama, koca film bir telefon klübesinde geçer mi demiştim, ama acayip bağladı beni film. Gerçekten zekice ve çok sıkı...

valla acaip bi film ilk defa bilgisayarın başından kalkmadan bi filmi sonuna kadar izledim.(genelde bi filmin yarısını bi gün diğer yarısını sonraki gün seyrederim)

colin farrell adam tek başına ıyı goturdu filmi.baya gerilmiştim.bir telefon kulubesiyle film gider mi gidiyor işte zeka... izlerken rolü azda olsa katie holmes u unutmamak lazım ...

arkadaşlar o kadarda iyi bir film değildi ki bu film.holywood da bu tür çok film var.yani bu filmde sıradan holywod filmiydi.sadece eğlenceli ve eleştirisi olan bir film.ama bu eleştiritüm holywod filmlerinde olduğu gibi göstermelik eleştiri.yani yönetmen eleştirdiği herşeyi herşeyi aslında kendi yaşamında uyguluyordur. o filmin başında cep telefonuna eleştiri var ama filmin yönetmenide cep telefonu kullanıyor.yani holywod da yapılan her şey gibi bu filmde sadece para kazanmak için yapılmış.

film güzeldi..sıradan bir hollywood filmi de değildi..filmin oyuncusu colın farrell da iyiydi..ben filmi beğenmiştim..sadece bir mekanda geçen bir film aslında sıkıcı olur ama yönetmen izleyiciyi hiç sıkmamış..bu da yönetmenin marifetidir..

daha dün arkadaşlarla bi daha izledim film kiralayan adam dahil bütüm arkadaşlarım mükemmel bi film olduğunu sölediler ama bence gayet basit bi kurgusu var...

basit kurgu ama izlerken sıkılmadım.aslında filmi izlemeden oncede bir telefon kulubesinde geçen filmin ne kadar iyi olabilecegını düşünmüştüm ama guzel film.

film gayet iyiydi tek mekanda geçmesi aslında bir önyagı ile izlemeye başlamıştım ama baya sürükleyici bir filmdi.İzlerken hiç sıkılmadıkTabi bun da da filmin tek cd olmasın da etkisi yok sayılmaz yani eğer film 2 cd olsaydı belki biraz sıkıcı olurdu.Ama yinede güzel bir filimdi.Yönetmene saygılar

çok kısıtlı bir mekanda çekilse de akıcılığın sağlanabildiği bir film.aslında tek bir mekanda geçen çok film var -ki favorim "12 öfkeli adam" -ama telefon kulubesi gibi küçük bir mekanda geçen çok fazla film yok.sonuçta izlenildiğinde boşa vakit kaybı yaşanmamış olunur bence..

bence film iyidi colin farrell ın performansı muhteşem. film amerikda seri cinayetler işleyen bi snıper cı vardı ya onun yüzünden gec gösterime girdi. filmin sonu acayipti ama bizim arkadaslar sonunu anlayamamıs. herkes pizza cının katil oldugunu düşünüyor. ama o degil... pizzacıyıda öldürmüş eleman...

az önce izledim fena değildi collini hiç sefmem ama kötü de oynamamış herif filmde....ortaydı film bence son da barizdi zaten film de kısa, tek mekanda geçsede 1 saatlik film sıkması oldukça zor bence yönetmen zor olanı deil kolayı yapmış.... :p

RealHeroOrko demiş ki:
colin farrel'ın yine döktürdüğü bi film, bence günümüsün en ii oyuncularından, filmlerde haliyle buna orantılı gidio

colinin performansı harikuladeydi hakkaten.yapıştırmıştı beni ekrana.

son sahnenin ne kadar çaresiz bi durum olduğunu narkoz yiyen biri olarak çok iyi bilirim.offf çok kötü bi durum ya.

Geri