Gang Band

Muratcan çok sağol abi, dediklerinde de son derece haklısın. Başarılar Tushe'ye de
(ayrıca sizin kadar fan yapamadık, o ne cevval başlıkmış öyle, otuz küsür sayfa :) ) (Bijen kardeşim nerelerdesin? söz verdin tutmadın ayıp oluyor ha, :) )

Teşekkürler

Selamlar ben Gang Band'den Volkan

arkadaşlar tüm yapıcı ve yerinde eleştirileriniz ve bize olan (gaz verme) güzel desteğiniz için çok teşekkür ediyorum..ve ya ediyoruz...

hepinizi saygıyla selamlıyorum...

Volkan

Güneycim hayırlı olsun yeni grubun. Bu sefer rekora gidiyosun yakında barda senfoni orkestrası ile sahneye çıkarsan şaşırmam.

Euhe :D Sagol Muratcan, planlarimda yok degil. Ama bir senfoni
orkestrasini Ankara'da herhalde Saklikentten baska bara sigdiramam.
Ama orkestranin salonuna rock grubu sokmak resmi olarak zor olsa da
boyutlar acisindan daha kolay. :? Yapacam bi gun ~ :?
Gozleriniz bende olsun ;)

Selamlar..
Sizi çrş gecesi ilk kez dinledim , oldukça başarılısınız , güzel bi enerjiniz var.
Eminim ilerleyen günlerde izleyicileriniz daha da kalabalık olacaktır,yine de alkışlarımızın seçilebilir olacağından eminim :D
Ne demeli yolunuz açık olsun, sahneye sığabildiğiniz sürece problem yok.. :LOL:

Bu çarşamba bende ordayım vallahi bi gelemedim gitti , hep bişeyler çıktı. Kadro süper elemanlar süper müzik tarzı süper hastasıyız..)

sirene-- çok teşekkürler, mutlu olduk.. her şey daha iyi olacak umarız :)

Bijen-- Gökhan uğramasa yanmıştınız da, mazeret var en azından şimdi ;), abi görüşürüz, sevgiler

Biziz

Çarşamba gecelerinin biraz kesat geçmesinden dolayı programa başlama saati 22:00 oldu..
giderek düşürüyoruz.. bu işin sonunu merak ediyorum :)

Seven, sevmeyen, bilen, bilmeyen herkesi bekliyoruz...

ya millet odtü rock festivali seçmelerine gang band diye bi grup başvurmuş diyorlar nedir bu işin aslı bilen var mı? ulen zamanında featherfall diye bi grubum vardı bu sene aynı isimde başka bi grubu bi festivalin afişinde gördüm, yine aynı durum mu var acaba kıllandım şimdi. bi band in rock festivalinde ne işi var o da biraz garip ya neyse.senin işin mi bu yoksa güney efendi?:)

90'LAR GECESİ

YOLCU BAR-Kızılay Ank
20:00'dan itibaren
Klipler, konserler....
6 ytl (ilk içki dahil)

canlı canlı:
JOKER
Kulak pası silecek!

Grubunuza başarılar. :)

Not:
JOKER
Her cuma 22:00 Yolcu (Kızılay-Ank)
Her Çarşamba 23:00 Overall (Güvenlik Cad. Ayrancı-Ank)

aynen

ozzisozz

güneyin isiymis :)))

arkadaslar bu çarsamba sevgili go-khanizin son günü
ona göre biseyler yapmak laz1m

sayg1lar
sevgiler
vs

askerlik

evet evet beni askere alıyolar..

ben sanatsal ve artistik hayatıma ordu evinde mi devam etsem acaba..

emirle şarkı söylemek nasıl bi duygu ki?
asker
-emredin komutanım
Fundan Arar'dan Aşk Yanığı'nı söyleyeceksin bu akşam
-ama bilmiyorum ki komutanım
o zaman derhal öğren..
8O

Evet arkadaslar, Nisan celbi geldi catti...

Benim henuz kesinligi yok ama gitme olasiligim yari yariya. :?
Vokalistimiz Volkan kesin gidiyor. :(
Gokhan da bir egitim icin 3 ayligina Izmir'de olacak. :oops:
Ozan'i da yakin bir zaman Dubai'den bize kart atarken gorebiliriz 8)

Yani 23 Subat Carsamba Biziz'de Gang Band bu donemin SON performansini gerceklestirecek. Hepinizi bekleriz.

NOT: Bizi Nisan'dan once gormek isteyen olursa sinema salonlarinda
Hababam Sinifi Askerde izleyip piskolojik hazirlik yaparken bulabilirsiniz ;)

amaney son program mı hayallah yav:) e hadi bakalım gelemeyenler gelsin bari programa bekleriz sahneye de bekleriz şöyle bi dökelim kurtları

merhabalar
bi cuma dummy de beraber sahne almıştık
ama sizi dinleyemeden gitmem gerekmişti,
son program olmasına üzüldüm,
fırsat bulursam gelmeye çalışacğm,
başarılar diliyorum,
hoşçakalın..

vocal_redhanded

evet bir grup macerası daha burada son buldu. askere gitmeyen tayfayı çeşitli farklı projelerde dinlemeye devam edebilirsiniz.ben uzunca bir süre için sahnelere veda ediyorum hayırsızlık etmeyin arayın sorun:)

EVET EVET

askere gidiyorum..

herk türk genci gibi ( erkek olanlarından)

:p

bu arada
ozzisozz.. bu arkadaşı izleyin
seneye size güzel süprizleri olacak

belki benim de bir katkım olur :LOL:

estafurullah=)
bu gruptaki herkes izlemeye değer kişiler bence ben sahnedeyken bile hayran hayran diğer elemanların çaldıklarını dinliyordum.geliyor yeni projeler yakında sanırım bakalım görcez

Evet ne yazik ki gruptan uc kisinin askere gitmesi ve donuste farkli sehirlerde islere yerlesmemiz nedeniyle Gang Band gecen sene ortalarinda calismalarina son verdi. Bir kismimiz kendi calismalarina baska gruplarda devam ediyorlar, bir kismimiz da bilgisayar ve internet orami yardimiyla uzaktan calsmalarimiza devam ediyoruz. Ilgin icin tesekkurler : )

Geri