Ocean`s 11, 12, 13...

CedriX demiş ki:
AntiFa demiş ki:
bencede hayal kirikligiydi..en cokta hani Julia Robertse sen Julia Robertse cok benziyorsun rolüne gir diyorlar ya..abi bu kadarda rezillik olmaz hani...baska bir fikir bulamamislar mi..neyse ben hic begenmedim...

Benim sahsen en sevdigim bölum orasi oldui :D yani baya guldurduler insani o sahnede ve hos olmustu bence...

ehehe zevk meselesi diye buna denilir heralde :) ...bence hayal güclerini fazla kullanmamislar bunda...ya ilki harikaydi bunu niye böyle yaptilar anlamadim valla...keske ikincisini cevirmeselerdide akillarda harika film olarak kalsaydi neyse..hersey para icin degil mi..

Eleven'ı izlememiştim, gecen gün arkadaşlar gidelim dediler zaten 30 saattir falan uykusuzdum hadi dedim gidelim 3'e 1 kaldım. Neyse paralar verildi biletler alındı,çok fazla bir beklentim yoktu filmden. Girdik, izledik. İlk yarı idare ederdi ama ikinci yarı berbattı. Bariz bir şekilde "biz size böyle gösterdik ama aslında öyle değildi siz öyle sanın diye yaptık" demişler. Film yapımcısı da "Filmin ilki güzeldi sanırım ve nasıl olsa bende para b*k kralından aktör ve aktrisleri toplayıp ikincisini de çekeyim abuk da olsa" demiş... Thirteen'i sinirle bekliyoruz... Eve gidip uyumadığıma mı yanayım yoksa verdiğim o paraya mı yoksa sinemadayken karın bastırıp sonrasında arabayı itmek zorunda kalmamıza mı... gitmeyin, gidene de engel olun...

Bir de bu adamlar filmde birşeyler yapıyorlar zeka, yetenek ve bilgi gerektiren ama o bölümler atlanmış gösterilmeden. Hayret içinde kalamıyor insan imkansız olan şeylerin gerçekleştirilmesine de... başarısız...

Bence güzeldi ama ilk film daha başaralıyıdı..

tabi belkide bana biraz hem matt damon julia roberts brad pitt vs. olduu için daha çekici geliyo olabilir ama eleven ı izlemenei öneririm ben yorumun değişcektir..

bence ikinci film ilk filme göre daha güzel olmuş belkide bunun sebebi ilk filmin tekrar çekim olmasıdır ikinci film daha özgün bir senaryoya sahip.ama tabiki ilk film kadar sürükleyici değil

gollum1234 yapma lütfen! Yönetmen ve oyuncular bizimle resmen t.şşak geçiyorlar. İlk film süperdi, senaryo çok zekice ve muzipti ama ikinci filmin bir senaryosu bile yok. Adamların bir amacı yok, soygun bile yapmıyorlar.

grinder demiş ki:
gollum1234 yapma lütfen! Yönetmen ve oyuncular bizimle resmen t.şşak geçiyorlar. İlk film süperdi, senaryo çok zekice ve muzipti ama ikinci filmin bir senaryosu bile yok. Adamların bir amacı yok, soygun bile yapmıyorlar.
çok doğru.izleyiciyi oyuncu kadrosu çekiyor zaten.bi de juila roberts ın kendini taklit etmesi de çok absürddü.

zaten hangi filmde yakışıklı adamlar oynasa balık kesin açacak forumu :)
11 ve 12'yide izledim...balık zaten hani sinema-kafayı yiyecem yakında biliyosun-izle izle otu b.ku bıktım :)...
12'nin senaryosu için çok şey söylendi-yazıldı-çizildi ama ben 12'den daha çok keyif aldım-neden balık-çünkü zeta-jones oynuyor :p
şaka bi yana 12 daha çok hoşuma gitti ki senaryosu için yazılan şeyler (çok karışık olması,anlaşılamaması,devam filmi niteliğinde olmaması v.b.) filmi izledikten sonra biraz abartı geldi...ki zaten
1-filmin nerede başladığı
2-hangi şarkı ile nerede başladığı
3-şarkının dilinin ne olduğu
4-filmin sonundaki şarkı, filmin başlangıcındaki şarkı ile aynı olması
v.s v.s uzar gider...seyirciler için yapılmayan! 12'nin senaryosunun içinde bulunan küçük oyunlar bence dahada zevkli kılıyor...senaryonun kimin yazdığını nasıl yazdığını ve ne için yazdığını araştırırsanız aslında filmin ne olduğu ortaya çıkacaktır...

bungula demiş ki:
İlki kadar olmasa da bence bu da keyifliydi.. Yalnız dikkatimi bişey çekti; Brad Pitt neden hiç bişey yemedi bu bölümde ? :)
yemedi mi?
telefonda işi bağlarken doritosları götürüyordu kareta :)
bide pis pis olmayan bıyık altı gülümsemesi var içten içe o sahnede :)

ben zaten ilk fgilmle ikinci filmi karşılaştırdım ilk film tabiki güzeldi herşeyiyle vede admlar mis gibi de soygun yapıyorlar tabi o nightfox onlardan önce me-kanı soymasa

portishead demiş ki:
11 ve 12'yide izledim...balık zaten hani sinema-kafayı yiyecem yakında biliyosun-izle izle otu b.ku bıktım :)...

ehuehe hayalet caktirma..sen triphop ben yakisikli herifler basliklarini aciyorum :p
sen kafayi yemedin mi?..yedin yedin unuttun galiba biz manyagiz :LOL:

neyse filme dönelim oyuncular..yada oyuncular demeyelim o cok bisiler yiyen oyuncu harika :p :D

AntiFa demiş ki:
portishead demiş ki:

ehuehe hayalet caktirma..sen triphop ben yakisikli herifler basliklarini aciyorum :p
sen kafayi yemedin mi?..yedin yedin unuttun galiba biz manyagiz :LOL:

neyse filme dönelim oyuncular..yada oyuncular demeyelim o cok bisiler yiyen oyuncu harika :p :D
film'e döneceğimde senden yer bulabilirsek tabii topic'te :p
film iyi ve güzel izleyenler izlesin anlatsın işte ya :D

ilk filmi izlemedim ikinci filmide tesadüfen izledim ve gerçek ten daha önceki filmi niye izlemedim demedim.İzlenebilecek en kötü filmlerden diyebilirim o kadar iyi oyuncu var birinin adam akıllı perfformansına şahit olamadım ben mi körüm diye merakda ettim yani.filmde j.roberts ve b. wills in sahnesinde koptum geri kalanında öylece baktım tepkisiz

Geri