Mat

Klibinizi izledim, tarzınız pek sevdiğim bir tarz değil açıkçası, ama Yosun şarkısındaki müziği beğendim diyebilirim. Sözler pek hoşuma gitmedi ama :)

Prodüksiyon bariz bir şekilde çok kaliteli olmuş :) Gitar tonları bence de sizin müziğinize göre biraz sert olmuş ama bunu bilinçli olarak yaptığınızı zannediyorum, (hatta eminim de diyebilirim) yoksa Jackson Ps-4 gitar kullanmazdınız herhalde o müzik için, kaldı ki modifiye de edilmiş :)

Klipteki görüntüler gerçekten çok profesyonel ve kaliteli. Tarzınızdaki gruplardan hiçbir eksiğiniz yok yani :) Ama bu yolda ilerleyişinizle daha çok rock müzik dinleyicisine değil de pop müzik dinleyicisine hitab eder bir hal alırmışsınız gibime geliyor :) Mor ve Ötesinin son hali gibi yani :)

Sitenizle ilgili de bir şeyler söylemek istiyorum. İlk olarak, sitenizin dizaynı klibiniz ve şarkınızın prodüksüyonu kadar kaliteli değil, daha amatör bir grup gibi bir izlenim bırakıyor. Aynı kaliteyi yakalamak için onu yenilemenizi tavsiye ederim haddim olmadan :) Bir de ekip manlar kısmındaki gitar kabloları ve penalar da dikkatimi çekmedi değil belirtmeden edemicem :)

Başarılar diliyorum :)

DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
Gibi Mor Ve Ötesi Gibi Olmazlar...

Yanlış bir degerlendirme...
Şarkı güzel ama vokalin sesi pek hoşma gitmedi...

Kimine Göre Haklıyım Kimine Göre Haksızım.Yine de Eyv ;)

Şimdi Her Dinleyen Mat Grubunu İstedigi Şekilde Görüyor...Altv. sözler Sound Sert Kaçmış , ya da Şarkı Hard Sözler Hafif Kaçmış Ona Göre Tabii ki Tonlar Ve Vokalde Eleştirilebilniyor ;)

herşeye ragmen güzel bir cıkıs yakaladılar başarılarının devamını dilerim

Saygılarımla

aa bende mat için bisayfa acmayı düsünüyodum.zeynep ben..cok iyi süper bi grup.ve bence cok ugrasıyolar bu iş için.klipleri cok iyi.sarkılar cok iyi.cover cok guzel.ozellikle içindeki cıglıklar :LOL: ee daha ne?iiiyi bi yere gelmeyi hak ediyolar fazlasıyla. :LOL:

Gibi gibi yi çook iyi cover lamissiniz.. Tebrik ederimm... bütün parçalar1n1z1 indirdim...
Yosun çook ii olmuss.. klibinizin oldugunu bilmiodum! indirecem en k1sa sürede.. basar1lar...

Öncelikle bu gurupla bir alakam olmadığını belirtmeliyim.Herkes beni grubun bir öğesi zannediyor :twisted: only The Diyv!!!

Yorumlara gelelim,tarzım değil.Solo tarza göre güzel.Ama tonlarda bir sorun var çözemedim.Ya vokal uymamış tona yada ona yakın bir şey var.
Amatör Gruplar forumundan güle güle sizlere!!!
Buradaki müziği iyi yapan herkesin çıkması dileği ile...Başarılar :twisted:

bugün dream'de izledim Yosun'un klibini.
Hem şarkınızı, hem klibinizi çok beğendim. Bir an önce alsam cdnizi?
demo mu var şimdilik sadece yoksa albüm çıktı mı?

mat demiş ki:
Öncelikle bu gurupla bir alakam olmadığını belirtmeliyim.Herkes beni grubun bir öğesi zannediyor :twisted: only The Diyv!!!

Yorumlara gelelim,tarzım değil.Solo tarza göre güzel.Ama tonlarda bir sorun var çözemedim.Ya vokal uymamış tona yada ona yakın bir şey var.
Amatör Gruplar forumundan güle güle sizlere!!!
Buradaki müziği iyi yapan herkesin çıkması dileği ile...Başarılar :twisted:
bende öyle sanıyordum bilgilendirdiğin iyi oldu.. ama süperler yafs..

İstanbul Beşiktaş: Pena Müzik
İstanbul Beyoğlu: Köstebek Müzik
İstanbul Beyoğlu: Kod Müzik
İstanbul Kadıköy: Hammer Müzik
Ankara: Shades Müzik
Bursa: Çokran Müzik
İzmir: Stüdyo Ümit

Yalnız Hammer müziktekiler tükenmiş. Yakında yeni tonlamalarıyla demo yeniden basılıp tükenen mağazalara gönderilecek (Şu anda basın tonu üzerinde çalışıyorum) Bu arada sitemizden mp3'lerini indirebilirsiniz...

Geri