Mat

nicegirl_fb demiş ki:
alpkaan demiş ki:
arkadaslar uzgunum daha ilk cumleden bi dinleyici kaybettiniz.satarm ben ruhumu seytana her gece benm rock dinleme prensiplerime aykiridir!ayrica gicik olurum bu tip sarkilarada...muziginize lafim yok sozlere var..

aslında haklısın bu tür sözleri ben de sevmem ama 1 cümle yüzünden de bütün şarkıyı silemem geri kalan sözler süper...çok dinliyorum bu şarkıyı
Bence oldukça güzel şarkı sözleri de çok güzel.Şarkının tek kötü yanı "çünkü artık zaten" kısmı bence.Ruhumu her gece şeytana satarım cümlesinin tepki görmesi ilginç geldi bana.

Merhaba;
Orjinal albümünüzü aldım ve keyifle dinliyorum.
Alternatif rock müziğe yeni bir zevk ve yeni bir tat getirdiğinizi düşünüyorum. Başarılar...

alpkaan demiş ki:
arkadaslar uzgunum daha ilk cumleden bi dinleyici kaybettiniz.satarm ben ruhumu seytana her gece benm rock dinleme prensiplerime aykiridir!ayrica gicik olurum bu tip sarkilarada...muziginize lafim yok sozlere var..
sözlerin dvmını da dinle yada al oku:
satarim ruhumu her gece ben seytana
alkole ve ilk gördügüm kadina
kandiririm kendimi
utanmadan hayat derim bunun adina

ayrıca götür beni şarkısı muhteşem...belirtmek istedim sadcece

alpkaan demiş ki:

basitçe bir yorum olmuş. inanç konusunda hassas bir yapıya sahip galiba ama o zaten bir deyim olarak kullanılıyor. enteresan.

albümde güzel parçalar var.. Kolay değil'e aylarca taktığımı bilirim..

kolay değil...beni hiç bi'şey güldürmüyor
kolay değil...beni hiç bir dert öldürmüyor

Kolay Değil sözleriyle müziğiyle süper bi şarkı.
Diğer şarkılarını dinlemediğim ama cidden türkiyenin en başarılı ve en sağlam alt yapıya sahip gruplarından biri.
yolları açık olsun .

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmayınız ve kelimeler üzerinde gereksiz kısaltmalar yapmayınız. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ayrıca bknz; http://www.turkrock.com/ftopic28283.html

İyi bir gruptur.. Biraz daha ortalıkta görünseler daha iyi olacak.. ya da daha fazla görmek için bizim yapabileceğimiz birşeyler muhakkak vardır :)

matlogo400.jpg

Son videosu Gibi Gibi yayına giren ve son albümü Ayrılık Üçlemesi'ni resmi sitesi http://www.matonline.net/ üzerinden dinleyicilerine armağan eden MAT faaliyetlerine süresiz ara verdi.

matgibigibihbr.jpg

MAT'ın son videosu Gibi Gibi matonline.net'te. Söz ve müzikleri Barış Manço'ya ait olan Gibi Gibi MAT'ın 2007 tarihli ilk albümünde yer alıyor.
matayrilikuclemesi600.jpg

MAT'ın ikinci ve son albümü Ayrılık Üçlemesi matonline.net'te

MAT'ın ikinci albümü Ayrılık Üçlemesi üç şarkıdan oluşan bir konsept albüm. Albümde yer alan Kendimi Tekrar Edemem, Beklemek Zor Değil ve Uzak Dur Benden ayrılık üzerine yazılmış şarkılar. Ayrılık Üçlemesi aynı zamanda MAT'ın son albümü olmasıyla da bir ayrılık albümü. Grubun resmi sitesi matonline.net üzerinden ücretsiz dinlenebilen Ayrılık Üçlemesi'ni grubun ilk albümünden ayıran en büyük özellik yeni albümün tüm yapım sürecinde grubun canlı performansını en gerçekçi şekilde kayda yansıtmanın hedeflenmesi. Bu amaçla vokaller de enstrümanlarla aynı anda ve canlı kaydedildi.

Yapım: Yosun Müzik
Prodüktör: Korhan Uran
Mix & Editing: Veli Meral, Korhan Uran
Mastering: Çağlar Charles Türkmen
Ses teknisyeni: Korhan Uran
Stüdyo: Yosun Müzik

http://www.matonline.net/

Geri