Sweet November / Kasımda Aşk Başkadır

Güzeldi(konu olarak degisikti)
Eglenceliydi(özellikle kızın kendine baglayana kadar yaptıkları)
Romantikti(yaşanılan aşk)
Hüzünlüydü(sonunda aglamıştım)
+Müziğide bi okadar süperdi....

Yani burdan cıkarılcak sonuc izlemeyen varsa gidip izlesin çok sey kaçırmış olur bence .... ;)

Bu filme güzel diyenin sinema bilgisinden şüphe ederim allah aşkına neresi güzeldi bayağı bir konu itici oyuncular carliez theron olsa bile...

Hele bir küvet sahnesi vardı töbe töbe çarpılacağım şimdi...

Vasat ve bir o kadarda kötü...

SANAL_FIRLAMA demiş ki:
Bu filme güzel diyenin sinema bilgisinden şüphe ederim allah aşkına neresi güzeldi bayağı bir konu itici oyuncular carliez theron olsa bile...

Hele bir küvet sahnesi vardı töbe töbe çarpılacağım şimdi...

Vasat ve bir o kadarda kötü...

Çok güzel bir filmdi konu olarakta çok zevkliydi degişik bir romantik filmdi!
Sen güzel diyenin sinema bilgisinden şüphe edene kadar kimseye karışmamanı ve beğendiysen beğenini beğenmediysende nedenlerini yaz millete sataşana kadar kendi akli dengenden şüphe et...

Sevgilerle.

hayatım boyunca izlediğim en akıllara zarar filmlerden biridir. senaryo berbattı. sinema bilgisinden şüphe etmek sözüne kesinlikle ve sonuna kadar katılıyorum...

bence gerçekten güzel bir filmdi.yani olayın sinema bilgisiyle alaksaı yok.izledim ve güzeldi.sinema bilgisine gelince kalıplara konulmuş bir sanat insanı yanlışa sürükler.rahat rahat film seyredin..
only time

izlemiş olmakla izlememiş olmak byük bi kayıp denecek kadar fark yaratmıo arada bencee izlemesemde olurdu diebilirim ama filmde beyendiim sahnelerde vardı.

bence cok kafa yorulacak bir film diildi.bazen insanın canı sıkkın oluyo ve bunun gibi cerez tadında bir film izleyip fazla beyin aktivitesine ihtiyaç duymadan izlerken dinlenebilmek istiyo.tabi sonrada akılda pek birsey kalmıyo.ben filmi 2 kere izlememe rağmen filmin konusu ve oyuncuları dısında aklımda kalan özel bir sahnesi yok ne yazık ki.

arkadaşlarım bu filmde ağlamış :) nekadar duygusuzum diye düşündüm ama benle aynı fikirde olanlarda varmış.. Bence film güzeldi,sonu biraz saçmaydı.. Bide enya'nın only time cuk oturmuş, çok başarılı

ulen varya illa herseyın içine bi sinema blgisi lafını sokmasanıs olmas dimi film çok güzeldi yok filmde su eksıktı bu eksıktı hangı fılm dort dortluk herkesın begenmedıgı bı yer cıkar dimi ama...

Filmde kızın yaşamı çok hoşuma gitmişti..romantik sahneler de gayet etkileyiciydi..
Zamanında, filmden etkilenip Charlize'in boynuna taktığı atkı gibi rengarenk bir atkı örmüştüm sevgilime..o da takmıştı bütün kış..aah ..ah!..nerde o eski günler..

Geri