Zeki Kayahan Coşkun

zeki abi sevilmez mi ya ismi gibi zeki... :)
ben tüm kitaplarını sevdim..gecenin bi yarısı matrax'tan sonra yok mu uykun al zeki abi'nin uyku kaçıran masallar serisini zaten uykun yoktu bi de kahkahan ekleniyor!.. :)

zeki abi'nin bi gün beddualarına uğruycam zaten...kesinlikle her konu da destekçisiyim..özellikle dili baltalamayın olayları beni bitiriyor tabi ayten ablasız matrax olur mu :D

bu arada zekirdek niye açılmıyor bi problem mi var?

ben zekiyi 7-8 yıldır dinlerim bütün kitaplrını okudum kendisiyle tanışma fırstımda oldu ve şunu söyleyebilirim her yönüyle mükemmel bir insan

zekirekte bi sorun var sanırım benede açmıyor :roll:

bende 1 aydır dinliyom zekiyi.. ilk dinlediğim gece şansa çıktı karşıma çok şaşırdım, çok tuhaf geldi ve alışkanlık yaptı.. kimi zaman bu adam sabit fikirli kesin desemde güzel ve güldürüyo... ayten abla bomba zaten.. yanlız işte bu kadar çok parayı sewmese aslında.. durmadan ayda binlerce dolar kazanıyom demesi benim sinirlerimi bozuyorda.. ama güzel herşeye rağmen.. ama programa katılma gibi bir hata yapıcağımı sanmıyom.. en azından şimdilik..

ya ben bu şahsı hiç sevmiyorum.matraxı dinliyordum arada bir (ayten abla'nın sık katıldığı döneme denk gelir) ama kendisine daha fazla katlanamadım.tamam katılanlar da çok katlanılcak insanlar değil ama böyle bağırıvermesi,kesin doğruymuş gibi kendi düşüncelerini söylemesi,bazen de katılımcıları aşağılaması sinir bozucu. zaten kısa bir süre dinledim artık hiç dinlemiyorum

ovv ailecek hayranız bu adama kitapları süper önceden radio da çok dinlerdim ama artık dinleyemiyorum okul olduğu için.

Geri