Garfield

Küçükken ilkokula giderken izlerdim hatta kalemkutum vardı üzerinde'de garfield'in resmi vardı... :LOL:

B0003CYKBA.03.LZZZZZZZ.jpg

Açıkçası garfield'i çok severim bide calvin and hobbes var bu tarz tavsiye ederim ama filme gelince hiç sevmedim özellikle jon ve liz berbattı bence biil murray seslendirmede iyi iş çıkarsada ne yazıkki filmi kurtarmaya yetmemiş çok lamer espiriler vardı kesinlikle hem çizgi filmi hemde çizim versionlarındaki espiriler bile çok daha başarılıydı bence.Yazık etmişler çok basit bir film olmuş çok daha iyi bişeyler çıkabilirdi.

garfield 2 vizyonda bu aralar,garfield kedileri sevme sebebim..bu filmde garfield kendisine çok benzeyen prens kediyle yer değiştirip kendini bi anda kraliyet şatosunda buluyor..prens kedi jonla odieyle sıradan hayatla tanışırken,lazanyanın keyfini çıkarırken bizim garfield de prensliğin tadını çıkarıyor ancak ayağını kaydırmaya çalışan diğer taht varisleriyle(kötü adamlar :) ) mücadele etmek çok da kolay olmuyor...animasyon sevenler,komedi sevenler herşeyden önce garfieldi sevenler bu filmi görmeli...bizi çıkartırsak salonun yaş ortalaması 8 di :) :) ama sinemada izlemek ayrı bir keyifti...

Zamanında çizgi filmini severek izlediğim bir kediydi, derken animasyon olarak karşımıza çıktı Okan Bayülgen'in muhteşem seslendirmesiyle. :D Çok güzel bir animsayon filmdi ve yakında ikincisi de geliyor. Günümüz çocuklarının animasyon filmle tanıdığı Garfield, aslında, bizim sürekli lazanya yiyen ve uyuyan uyuşuk bir kedi olarak tanıdığımız çizgi kahramandır.

Saygılar...

silent_guitar demiş ki:
Zamanında çizgi filmini severek izlediğim bir kediydi, derken animasyon olarak karşımıza çıktı Okan Bayülgen'in muhteşem seslendirmesiyle. :D Çok güzel bir animsayon filmdi ve yakında ikincisi de geliyor. Günümüz çocuklarının animasyon filmle tanıdığı Garfield, aslında, bizim sürekli lazanya yiyen ve uyuyan uyuşuk bir kedi olarak tanıdığımız çizgi kahramandır.

Saygılar...
ikincisi zaten vizyonda bu aralar gidebilirsin eğleneceğine garanti veriririm :) :)

Demek ikincisi de girdi vizyona... Süper. :) Ben ilkini televizyonda izledim, sanırım ikincisini de öyle izleyebileceğim. Her ne kadar Garfield'ın bağırıp çağırmaları, düşüp kalkmaları sinemadaki bir ses sisteminde çok daha güzel olsa da, televizsyonda yayınlanmasını beklemek durumundayım. :)

Sevgiler...

çizgi filmine bayılırdım!!!filmide fena diildi ama fasla iyi olmamış bence filmdeki garfield ya tabii yıllarca çizgifilmdeki haline alıştıgım için de garipsiyor olabilirim ama ya sanki bilgisayardan çıkma oldugu çok belli oluodu bide odie gerçek köpek olunca...

Benim için süper bir karakterdir Garfield (karakter lafı burda ne kadar doğru oldu emin değilim ama).
İlk iki film kesinlikle izlenebilirdi, yer yer gayet eğlenceli noktalar vardı fakat Garfield Gets Real tamamen berbattı :?

Çizgi filmlerini ilk izlemeye başladığımdan beri onun gibi deli bir kedim olsun istiyorum =) Garfield en sevdiklerimden biri. Ayrıca Okan Bayülgen dışında kimsenin sesinin o kadar uyacağını düşünmüyorum Garfield'a...

İlk filmini izlemedim; ama ikincisi hayal kırıklığına uğratmıştı. Bir kere Oddie konuşuyordu! Oddie konuşur mu ya.. Ayrıca Jim Davis'in hep verdiği o obur, dünyayı yiyebilen ve miskin Garfield imajının üstünde durulmamıştı pek, bu da kanımca buüyük bir eksiktir.

Geri