deli distor

Karnım aç yaa iftar yemeği işi noolcak? Deli Dİstor grubu başarılı olduğu kadar duyarlı da olmalı ve bütün sevenlerini kucaklamalı derim...

abi bu ne böyle ya dün karşılaş tım şok oldum siz ne hayırsever insanlarsınız şimdi okunmuyo belki ordan ama size ben yazım
663jw.jpg

Verdikleri iftar yemeği sonrası çıktıkları konserde yaşlı genç herkesi etkileyen deli distor yine en ünlü kişilerce izlendi ve alkış topladı...

iftar yemeğinden sonra yaptığımız konser islam alemiyle rak alemininde bir arada olabileceğini kanıtlayan bir portredir hep müslümanlar rep yapacak deilya birazda rak yapsınlar katılmıyomusunuz

kames_9_kat demiş ki:
iftar yemeğinden sonra yaptığımız konser islam alemiyle rak alemininde bir arada olabileceğini kanıtlayan bir portredir hep müslümanlar rep yapacak deilya birazda rak yapsınlar katılmıyomusunuz
beyler helal valla kimse böle bişe yapmıyordu hem iyi olmuş hemde yararlı albüm falan var mı ufukta egemen yada orhan?

Deli distöre teşekkürler Çocuklara bayram harçlıklarını ceplerine koydu ben inanamıyorum artık bu nasıl bi gruptur abi yok böyle bişey sahneden inip el öptürdü adamlar ya.

ulan gastede bir benim foto çıkmamış kızlar benim vahşi cazibemden bir kez daha mahrum kaldı yazık......valla kimseyi unutmuş deilim ben özellikle can.......canacankat kardeşim seni unutmak mümkünmü la

or_han demiş ki:
ulan gastede bir benim foto çıkmamış kızlar benim vahşi cazibemden bir kez daha mahrum kaldı yazık......valla kimseyi unutmuş deilim ben özellikle can.......canacankat kardeşim seni unutmak mümkünmü la
ee orhancım haber yom bişe yok o kadar abdestli geldim habersiz teravihe uçmuşunuz darıldım

evet işte süprizimiz deli distor yakında atv de savaş ayın konuğu olacak ve rock alemindeki müslüman yaklaşımları ve bizim verdiğimiz iftar hakkında bir söyleşi yapılacak canlı yayında katılabilirsiniz haber vereyim dedim orhandan önce

orhanı ve alpayı çok seviyorum lısa süre içinde büyük işlere imza atan bu grubun fanı olmak ayrı bişey sonuna kadar sizleyim

Geri