KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

Olm sizin dağılmamanız lazım. Yoksa Ankara'da sürekli Iron Maiden çalan gruplardan arasında eğlenebildiğim grup kalmayacak. Artı her konserde en önde oluyoruz ne olursa olsun. Sitenize koyduğunuz fotoları bi daha bi inceleyin bakalım. Ya da 19'undaki konsere bi çıkın, yine dağıtmak isterseniz grubu peki diyecem. Böyle bomba açıklamalar yapmayın durduk yerde.

Bence de yorulduysanız sadece ara verin kadronuz az biraz oturmaya başlıyacak yakında gibi bir his var içimde.

DaveMustaine_64 demiş ki:
Neyse işte, eminim doğru yolu bulacaklardır zamanla, bulmazlarsa meşe odunlarımızı ıslatırız! :twisted: Di mi beyler????

Bunu da dikkate alın bence!!!

O zaman cümleten bağıralım sayın arkadaşlar: "Ooodun Zooophaaa"

Hadi bakim hadi, bu kararı duymamış olalım.
eusa_naughty.gif

Can hangi şartlar altında bu kararı verdiniz bilemiyorum
ama şunu bilki Berkay çok haklı hem meşe :D odunu konusunda hem de destek konusunda :metalhead.
herşey zamanla oturur yerine, gerek sizin çabalarınızla gerek birbirmize verdiğimiz destekle :metal.

gbanes374 demiş ki:
Abi, kadro oturmadı diye dağıtılmaz grup bence, beklersin oturtursun kadronu, çalışşırsın güzelce (kadro tamamlanır tamamlanmaz konsere çıkmadan ;) ) sonra gelirsin tekrar karşımıza "KaraLeke geri döndü beyler.

Katılıyorum...Ayrıca pes etmeyin :(

Can , okadar konuştum ben seninle geçen gün yapma etme diye, ben birşeyler ayarlayacağım dedim.Hiç dinlemiyorsunki...Böyle en acelesinden nükleer bomba gibi açıklamalara ne gerek var.987987987 tane eleman değiştir oturtana kadar.Kim ne diyebilir.Senin kafana uyana kadar degiştirirsin...

Ayıp ediyorsun , kim bize Renegade çalacak şimdi ???

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

saçmalamayın ne dağılması bu piyasayı amatör ...lara mı teslim edicez :evil: :evil: :evil: zaten üç beş tane bu tarz grup var yapmayın sakın böyle bişey :evil: :evil: oturun konuşun derdinizi halledin :evil: :evil: :evil:

:metalhead heavy metal :metalhead

Arkadaşlar grup içinde her zaman sorunlar olabilir ama önemli olan bunu dışarı yansıtmadan çözebilmektir.. İnşallah aranızdaki sorunları halledersnz çünkü piyasadaki grupları karşılaştırırsanız bu müziği iyi yapan gruplar bi elin parmaklarını geçmez.. Hayırlısı olur inşallah ...

Stay Heavy :twisted:

Hiçbir zaman aklı başında kendi kararlarını kendi verebilen insanlarla çalışamadık. (Mehmet'i hariç tutuyorum bundan. Grubun devam etmesi gerektiğini söyleyen tek adam Mehmet'in kendisiydi.)
Kendimizle yüzleşebiliriz artık sanırım, çok büyük hatalar yaptık. En büyük hatamız ise bayan vokalde olan ısrarımızdı. İnsanlar "Kızdan metalci olmaz" dedikçe ben ısrar ediyordum bayan vokalde ama sanırım insanlar haklıymış. Piyasada, grup elemanları eğlenceli ama müzikleri ve sahne duruşları sıkıcı grup diye anılmaya başlanmıştık. Ciddi anlamda müzikal olarak ilerlememiz de şarttı. Ya revizyon gerekiyordu ya da dağılmak gerekiyordu. Revizyonun çok zor olacağını düşündük ve dağıldık. Sonuçta ne kadar kademe kaydedersek edelim insanların kafasında bir dönemki(ilk konserler) kötü Karaleke imajı zor silinecekti.

her ne kadar konserlerinize gelemesem de kayıtlarınızı izledim hatta gitaristiniz onurla da beraber çalıştık ve gördüğüm kadarıyla şunu söylemek isterim:AYŞENİN BAŞI AÐRIYO DİYE KAFASINI MI KESMEK LAZIM?????

Aramis demiş ki:
her ne kadar konserlerinize gelemesem de kayıtlarınızı izledim hatta gitaristiniz onurla da beraber çalıştık ve gördüğüm kadarıyla şunu söylemek isterim:AYŞENİN BAŞI AÐRIYO DİYE KAFASINI MI KESMEK LAZIM?????

Sanırım Ayşe baş ağrısından öldü, ne yazık ki...

junkcan demiş ki:
Hiçbir zaman aklı başında kendi kararlarını kendi verebilen insanlarla çalışamadık. (Mehmet'i hariç tutuyorum bundan. Grubun devam etmesi gerektiğini söyleyen tek adam Mehmet'in kendisiydi.)
Kendimizle yüzleşebiliriz artık sanırım, çok büyük hatalar yaptık. En büyük hatamız ise bayan vokalde olan ısrarımızdı. İnsanlar "Kızdan metalci olmaz" dedikçe ben ısrar ediyordum bayan vokalde ama sanırım insanlar haklıymış. Piyasada, grup elemanları eğlenceli ama müzikleri ve sahne duruşları sıkıcı grup diye anılmaya başlanmıştık. Ciddi anlamda müzikal olarak ilerlememiz de şarttı. Ya revizyon gerekiyordu ya da dağılmak gerekiyordu. Revizyonun çok zor olacağını düşündük ve dağıldık. Sonuçta ne kadar kademe kaydedersek edelim insanların kafasında bir dönemki(ilk konserler) kötü Karaleke imajı zor silinecekti.

yollar ayrılmış olsa da 'ilerde ben bu adamları iyi hatırlıcam.' derken, şu yazdığın talihsiz yazıyı gördüm..grubun dağılmasında tek başıma ben sebep değilim bunu biliyorsun. ama yazdığın gibi cinsiyet farklı olunca hedef ben oldum. o bayan vokal tabiriyle bahsettiğin benden düne kadar çok memnundun, bugün bunu yazmışsın, size 'vokal' konusunda pek problem yaşatmadım ve 2 konsere çıktık, yeri geldi tartıştık yeri geldi güldük ama sonuçta kişisel olarak da epey bi yol katettik. grup adına verdiğim emekleri sen çok iyi biliyosun, hastaneden çıkıp stüdyoya geldiğim zamanları da biliyosun. buna rağmen yazdıkların dediğim gibi çok talihsiz. 'hatundan metalci olmaz.' a gelince, bi şahsin kendi için verdiği kararlarla dinlediği müzik tarzı ile nası bi bağlantı kurulur pek emin değilim. yine de umarım hepimiz yollarımızda ayrı ayrı başarılı oluruz..

Can Bu Gruba Emek Wermiştır ter akıtmıştır 2 yılını harcamıştır grupta olan herkezden fazla yapmıştır bunu .Onu anlarım ama emeğini çöpe atmak "SALAKLIKTIR!!!!!!"

Grubun sıkıcı olmasını sadece vokale bağlamak ne kadar doğru? Vuslatın vokalini ben beğenmiştim. Vokal tabiki en ön plandadır ilk göze batan o olur elbet. Fakat grup hareketlenecekse sahne duruşu sıkıcı olmayacak ise eğlendirecek ise bu tek kişi ile olmaz herkesin sahnede hareketli olması gerekir. Vokaliyle Gitarlarıyla. Vuslat o kadar da durgun değildi ama hatundan metalci olmaz diyorsanız orasını bilemem...

Bırakmanıza üzüldüm, elemanların arasının açılarak bitmesine daha da çok üzüldüm... Yolunuz açık olsun...

VuSlaT demiş ki:
junkcan demiş ki:

yollar ayrılmış olsa da 'ilerde ben bu adamları iyi hatırlıcam.' derken, şu yazdığın talihsiz yazıyı gördüm..grubun dağılmasında tek başıma ben sebep değilim bunu biliyorsun. ama yazdığın gibi cinsiyet farklı olunca hedef ben oldum. o bayan vokal tabiriyle bahsettiğin benden düne kadar çok memnundun, bugün bunu yazmışsın, size 'vokal' konusunda pek problem yaşatmadım ve 2 konsere çıktık, yeri geldi tartıştık yeri geldi güldük ama sonuçta kişisel olarak da epey bi yol katettik. grup adına verdiğim emekleri sen çok iyi biliyosun, hastaneden çıkıp stüdyoya geldiğim zamanları da biliyosun. buna rağmen yazdıkların dediğim gibi çok talihsiz. 'hatundan metalci olmaz.' a gelince, bi şahsin kendi için verdiği kararlarla dinlediği müzik tarzı ile nası bi bağlantı kurulur pek emin değilim. yine de umarım hepimiz yollarımızda ayrı ayrı başarılı oluruz..

Sorun senle ilgili değil tabii ki sadece. Unutma sadece bayan olarak seninle çalışmadık, bize çok zaman kaybettiren senden önce bir bayan vokalimiz oldu dikkatini çekerim. Benim o cümlede "Kızdan metalci olmaz" diye kastettiğim olay, bayan vokal ile yeterince sertleşememek ve sahnede metal grubu olarak görünememek belki de(bu yazdığım bir nevi tepkiydi bu insanlara, insanların önyargısını kırmaya çalıştım bu konuda ama olmadı), yoksa "kız metal dinlemez" demiyorum ve bayan vokal ısrarımın seyirci için kötü olduğunu vurguladım orada. Birlikte çalışırken de senden gayet memnundum, sorun direkt olarak tabii ki sen değilsin ama senin kendinden ve gidişattan memnun olmayışın üzmüştü beni. Biz senden memnun oldukça senin insanların yaptığı kötü yorumlara çok takılmana da çok kızmıştım...
Yaptığın fedakarlıkları görmezden kesinlikle gelemem, ameliyatlı halinle konsere çıkıp söyledin ve gerçekten çok özen gösterdin. Keşke sona doğru umutsuzluğa kapılmasaydık... Neyse bu grubu güzel bir şekilde hatırlarız artık umarım...

junkcan demiş ki:
Kendimizle yüzleşebiliriz artık sanırım, çok büyük hatalar yaptık. En büyük hatamız ise bayan vokalde olan ısrarımızdı. İnsanlar "Kızdan metalci olmaz" dedikçe ben ısrar ediyordum bayan vokalde ama sanırım insanlar haklıymış..

Bi kere bayan vokalli şurda kaç tane metal grubu var ?
Ben vokalinizin sesini çok beğenmiştim üstelik...
Herşeyin düzeleceğine inanıyorum.

Konserde ve birarada KaraLeke'yi görmek üzere...

Dağıtmayın lan grubu ibişler ben sizi dağıtırım yoksa biraz daha çalışcaksınız bi de acık mindcrime-rectifier-64 tayfasıyla takılcaksınız gaz için,sahnlerin prensi olursunuz.Satmayın davayı!!

Ben Vuslat hakkında yorum yapmayı unuttum son konserde...Her ne kadar bazı şarkılara sesi gitmese de canavar gibi headbang yaptı önümüzde helal olsun valla... :)

Geri