KaraLeke (Heavy Metal) - Ankara

Herşey yavaş yavaş oturmaya başlıyor artık. Umarım ritm gitarist ve vokal arayışlarımız sona erer ve daha hızlı yol almaya başlarız. Ritm gitaristi denedik , hayırlısı olsun erkenden konuşmak istemem, vokalist adayımızı da bugünlerde deneyeceğiz. Bu 15 tatili iyi değerlendirirsek çok yol alırız. Hepimize kolay gelsin. Allah utandırmasın.

ben de umuyorum :)
vokalist adayı olarak bir kişiyi denemek üzereyiz. olmazsa tek konserlik geçici vokal ile çıkacağız konsere.

Alexilaiho demiş ki:
Evet 2 gitarlı şarkılara başladık. Yeni parçamız Iron Maiden - 2 A.M. Şimdilik haberler bu kadar :)

Maiden'dan 2 şarkı çalıyoruz, 2si de bunalım. :) Benim gayet hoşuma giden parçalar. Tabii bir de işin şu yanı var Maiden olsun taştan olsun!

keşke tüm repertuar Iron Maiden olsa. The X Factor albümünün tamamını çalmak isterim örneğin ben. Brucelu dönemleri söyleyebilecek vokal zor bulunur zaten :)

Iron Maiden - 2 A.M. gitarlar ve davul olarak tamamlanmıştır. Konserden sora inşallah Master Of Puppets kasacağız. Running Free yi de istiyorum ama o ilerde...

Holy Wars da sırada olsa çok sevinirm :)
Muhtemelen konserde Iron Maiden'ın Blaze döneminden bir parça daha çalacağız.

Artık bir vokalimiz var. Tarihi belli olmayan konser afişini burada yayınlamayı düşünüyorum, siyah beyaz olacağı için sade bir şeyler yaptım.

hadi Bakalım Davulcu Özellikle Sana Başarılar Bu Söyledigin Parçaları Eksiksiz çalman Ümidiyle....

Güveniyorum Sizlere Başarılar;

Saygılarımla

Jaimzhat demiş ki:
okuduum kadarıyla grubunuzu oturtmuşsunuz başarılar..valla herkes(biz dahil) bass ararken siz ii bulmuşsunuz valla...afişi de beklemekteyim...

afişi yeniden hazırlama ihtimalim var, çünkü hard'n heavy gecesinin afişi yanında sönük kaldı bu önceki yaptığım afiş
tatmin olmadım :)

Geri