piiz

sadece gitme mi? ya böle aslında ılk dınledıımde hıc cekıcı gelmemıstı ama bır ıkı uc snra bı baktım baska kımseyı dınlemıyorum....kuzen sayesınde tanıdım ve cok mutluyum ...kısa zmanda dahada buyumenız dılegıyle...en kısa zmanda canlı canlı dınlemeyı ıstıyorum :) ve daha cok parça ne cok konustum yine ben böle :p

yorum ıcın gec kalmısım ama cıdden piiz i cok beendım
vokalının tarzı pıyasadakılerden farklı dınleyınce gırtlaklar falan doksanlar kopuyo ıcımde nedendır bılmem.özlemısım bole yorum dınlemeyı sımdıkıler ıngılız aksanıyla soluo sankı.benım favorım farkındamısın...sozlerı ıtıbarıyle.sızı ıslıcem arkadaslar.bende gıtarla ılgılenıorum lasımsınız bana...

Pi!Z Zeytinli Rock Festivali nde

Herkese selamlar,

4 Ağustos 2007 tarihinde Zeytinli Rock Festivali nde sahnede olacağız
1 Ağustos Çarşamba 222 Parktaki konserimizden hemen sonra hep beraber otobüsle Zeytinliye yola çıkıyoruz...

Zeytinlide görüşmek üzere...

ya bana piiz ın kendı bestelerının akorları konusunda yardımcı olabılecek bırılerı varsa yardım etsın lutfen..hatta bizzat kendılerı de olabılır yani daha bı sevkle calarım ;) .sewıorum ben bu adamları dınlemekle kalmayalım calalımda barı dımı?msn den ulasırsınız olmadı foruma cvb gırın...

en begendigim amator grup.. klipte muhtesemdi sarkılarda.. okul zamanı bi cuma gunu istanbulda görmek isteriz...

ßen piizi dinLerken büyük keyif aLıyOrum ßaşarıLarının devamını diLiyOrum daha da başarılı OLacaklarına inanıyOrum :)

Öncelikle herkese selamlar..Piizin resmi fan sitesini acmayı düsünüyorum arkadaslar..www.siteadı.com olacak... arada "." "-" olmayacak sadece isim..Server domain herseyimiz hazır..Gerekli kisiler bana ulasırsa daha detaylı bir sekilde konusuruz..Kolay gelsin..

ya sen yokken şarkısını indirmek istiyorum bilgisayara ne olur yardımcı olun şimdiden teşekkürler :(

Geri