JEM tasarımlarım

Merhabalar,
Bunlar benim bilgisayarla yaptığım bazı tasarımlar, fikirlerinizi beklerim...
matrix_jem_by_nienturi.jpg

matrix_RG_by_nienturi.jpg

jem_77_cini_2_by_nienturi.jpg

jem_7_cini_by_nienturi.jpg

jem_77cini_by_nienturi.jpg

jem_777_cini_by_nienturi.jpg

awake_jem_by_nienturi.jpg

blue_mirror_by_nienturi.jpg

WB_swirl_jem_by_nienturi.jpg

Manyak birşeyler tasarladığını düşünerek açtım resimleri ama sadece renkleri değişmiş "jem"ler çıktı karşıma. Normal tasarımlardan pek bir farkları yok gibi görünüyor, bazılarındaki renk uyumsuzluğu dışında ama yine de nasıl yaptığını merak ettim açıkçası. Şahsen yapamıyacağım bir şey :)

Bir de parça parça olarak çok güzel şeyler var bence, ama yanlış klavyeleri yanlış gövdelerle birleştirmişsin gibi geldi bana. Özellikle mavi inlay sahibi klavyeler çok güzel olmuş bence :) Bir de gri tonlarındaki gövdeler :)

jem değil de "rg"nin özel üretim bazı modellerinde olduğunu hatırlıyorum ama, hatta mor inlay bile görmüştüm :)

çoğusu güzel olmuş işçilik açısından... tebrik ederim...
ben dark mirror ı begendim...
bir zamanlar ben de uğraşmıştım bu işlerle ama yetenek lazımmış... rezil şeyler çıkmıştı ortaya... :x
hem jemler çok pahalı... ona o kadar para verecek ekonomiye ve ona tapacak gozle bakacak ruha sahip olamadığım için elimi eteğimi çektim jemlerden...

nienturi demiş ki:

Tamam, 8 telli isterim, ekstradan bir bas tel ve bir de tiz tel olucak, efendime söyliyim manyetiklerinin etrafına ve inlay'lerin içine mavi ışık şeridi konucak, hiç bitmeyen bir pilden (?) enerji alıp sürekli yanacaklar, elektrik kesilse de kendi içine monte edilmiş pre-amp'dan ses verebilecek, sonracıma tost yapıcak dolma sarıcak, işte düşün birşeyler, herşeyi de benden bekliyorsun aaaa.... :LOL:

akinu demiş ki:
nienturi demiş ki:

Tamam, 8 telli isterim, ekstradan bir bas tel ve bir de tiz tel olucak, efendime söyliyim manyetiklerinin etrafına ve inlay'lerin içine mavi ışık şeridi konucak, hiç bitmeyen bir pilden (?) enerji alıp sürekli yanacaklar, elektrik kesilse de kendi içine monte edilmiş pre-amp'dan ses verebilecek, sonracıma tost yapıcak dolma sarıcak, işte düşün birşeyler, herşeyi de benden bekliyorsun aaaa.... :LOL:
Akın: Hadi canım...... :LOL:

Geri