Rind

http://www.feedback.gen.tr/download/Deprem-DeliKizinMelodisi.mp3

Bu şarkı benim kişisel bir çalışmam olup 9 eylül cuma günü aramızdan ayrılan Ametal nickli Aysun adlı arkadaşımıza yapmış bulunmaktayım...
Bu şarkı benim ona bir borcum ve kısa süredir konuşsakta benim ona bir armaganımdır..
Bir konuşmamızda beni unutma lütfen demişti bende onu unutmayacagıma söz vermiştim ve unutmayacamda..Artık bu şarkının melodilerinde gizlisin benim için..... Rahat Uyu...

RocK in DownloaD'da da yazdım,burada da yazıyorum.

Deprem,seni tebrik ediyorum.Gerçekten de çok güzel bir çalışma olmuş ve mesajını da okuyunca,bu çalışmanın yerini bulduğunu söyleyebilirim.Hiç merak etmeyin,Aysun Abla bu melodileri duyuyor.O,9 Eylül 2005 tarihinde ölümsüzleşti...

Eline sağlık Deprem, şarkın yerini bulmuş bence ve gerçekten çok güzel olmuş. Tüylerim ürpertti bu parça. Ona verdiğin sözü tuttun, onu unutmadın ve unutturmuyorsun da. Eline, koluna sağlık...

Saygılar...

aramızdan ayrılan AysuN ablaya: hayatımda bırak komuşmayı, ismini bile duymamışken bu kadar sevenin olduğuna göre mutlaka çok iyisindir.... huzur içinde yat... ninniler arkadan geliyodur umarım...

Deprem(ismini bilmiyorum,yoksa isminle hitap etmek isterdim.) yürekten bir şarkı...Sağol kardeş...Eminim yerine ulaşmıştır..

Geçen gece yaptım bir şeyler...
Çok üzgünüm,moralim bozuk.
Perşembe gecesi Msn'den uzun süre konuşmuştuk...
Aradan bu kısa süre geçti ve o artık aramızda değil...

Kayıt edersem bu aralar,onun için buraya da koyarım...
Olmazsa hepsini bir başlıkta toplarız...

Sizin grubu da çok seviyordu...

deprem abim yeni kaydoldum size basarılar dilemek için açtım ama ölümle karsılaştım
adını hiç duymadım yada duydum da hatırlamıyorum
müslüman olmadıgım için allah rahmet eylesin de demiycem
iyibi insanmış heralde yazık olmuş
zaten olayıda pek anlamadım

neyse buradan hanzo yigit ve başka ank ahalisine seslenmeyi bir görev olarak biliyorum

ankarada bazı insanların beni(tabi tanıyan warsa) hanzo yigit sandıklarını duydum

aslını şimdi acıkliyıcam :!: :!: :!:

yasamla ölüm arasındaki cizgisini secmis olan arkadasımız ablamız sevenlerin var simdi görüyorsun bizi belki yanımızdasın... hepimizin melegi oldun... neden bütün melekler ölü ? hoşcakal

deprem abi tebrik ederim bir kez daha saygı duydum sana

DEprem tebrikler forumtra yazcaktim ama.. Ölümün gizemini sessizliğini Öyle Derinden anlatmışki melodiler... dinlediğimde hep way bee diyorum şöyle gözlerim uzaklara dalıyor çok içten söylüyorum.. Keşke keşkeler hiç olmasa diyorum

Geri