Rind

Depremin yeniden aktif hale geçmesine çok sevindim özlenilen sadece müzik değil grubdaki arkadaşların hepsi çok güzel insanlardır , ki çok kalmadı artık bu insanlardan ,bu mantialitede insanlara Ankara nın ihtiyacı var her şey gönlünüzce olsun ;)

cebeli tarık boğazındayız seni dinliyoruz.. kim kim.. ben andaç güneş ve güneşin babası kardeşim mesut kelepçeyi dinliyoruz buralarda iyi gidio rakı kadar olmasa da :) hepimiz sizleri öpiyoruz (toplar biz laptopla yazıyoruz.. her yerde interinet var) dönnce görüşürüz sizleri özledik

Sevgili Deprem grubu sound süper gerçekten özellikle gitar tonlarını çok beğendim.80'lerin heavy metal dinleyicisi olarak hala parçaları dinliyosam bu grupta is vardır.Tek eleştirim sözlere olcak beni pek tatmin etmiyor doğrusu fakat grubun gitaristi gitarını ve karizmasını konuşturuyor ;) Ben derimki dikkatle izleyin yakındır albüm ortalığı yaracaklar.Biraz daha solo eklesek nasıl olurdu acaba parçalar!Umarım albümünüz raflarımızı süsler.Başarılar yolunuz açık olsun........ :arrow:

222 çok güzel ve eğlenceliydi bizim için herkese teşkkürler...

Gelelim son haberlere:
DePReM 25 Eylül tarihinde içinde 6 şarkı bulunacak yeni demo çalışmalarına başlayacaktır...
-Kelepçe
-Baştan Başa
-Tahta Kalp
-Hayat ve Oyun
-Yalan
-Kalbim
isimli parçalar demoda bulunacaktır...
Bundan sonraki en yakın zamanda yepyeni parçalarla karşınızda olacağız...
Kelepçe, Baştan Başa ve Kalbim'in eski kayıtlarını dinlemek için:
www.myspace.com/depremtheband
ve
deprem.anatolianrock.com
sitelerini ziyaret eyleyebilirsiniz...

teşekkürler...

baylar bayanlar bu gruba dikkatt etmeli ha aman öle sevgilinizden ayrıldınız ailenizle kavga etiiniz aman sakın ha bu tarz olaylardan sonra dinlemeyin deyemiyecem çünkü süper bu adamlar kelepçe,yalan,kalbim,baştan başa hepsi süper parçalar sabahtan akşama kadaar dinleyin zaten bi ara kelepçe dinledik bilgisayarı açık unutmuşuz sabah kalktık ooooo kelepçenin die gezioduk aaama süper adamlar vallla bunlara aman dikkat yane eheee!!!!! aman ha her yemekten sonra deprem dinlemeyi unutmayın sakınn !!!

güzel bir yorum beerman :) dinlemeye devam ;) teşekkür ettik...

gercekten cok saglam sarkılar. ben en cok kelepceyı begendım.umarım kısa zamanda istediginiz yerde olursunuz:)

sanada teşekkür ederiz grup adına Antalya'lı Deprem severimiz ehehe

Depremin yeniden aktif hale geçmesine çok sevindim özlenilen sadece müzik değil grubdaki arkadaşların hepsi çok güzel insanlardır , ki çok kalmadı artık bu insanlardan ,bu mantialitede insanlara Ankara nın ihtiyacı var her şey gönlünüzce olsun..

Yorumun için teşekkürler Burak ;) bizde sizleri grup olarak çok seviyoruz bilesin.. Eksik olma sevindirin bizi ;)

Sevgili Deprem grubu sound süper gerçekten özellikle gitar tonlarını çok beğendim.80'lerin heavy metal dinleyicisi olarak hala parçaları dinliyosam bu grupta is vardır.Tek eleştirim sözlere olcak beni pek tatmin etmiyor doğrusu fakat grubun gitaristi gitarını ve karizmasını konuşturuyor Ben derimki dikkatle izleyin yakındır albüm ortalığı yaracaklar.Biraz daha solo eklesek nasıl olurdu acaba parçalar!Umarım albümünüz raflarımızı süsler.Başarılar yolunuz açık olsun........

senin gibi bir metal müzik severde bizi dinliyorsa daha ne isteriz ehehe
Sözleride daha tatminkar yaparız bundan sonra aklımızda olsun :)

izmir aç beyler izmir kaliteli müzike aç!!! doyurun!

sen sofrayı kur biz geliyoruz :p

ya kayıtlar iyi olmuş gerçekten ilk defa bugün dinledim ve çok beğendim. umarım daha iyi yerlere gelirsiniz. başarılar...

inaşlalh bizimde temennimiz iyi yerler, sevdiginede sevindik :)

ankarada bana gore amatör gruplar içinde başı ceken grupların içinde olan depremi umarım daha aktif bi şekilde görürüz başarılar

başı çekmek zor iş sanırım o yüzden ipi gögüslemek için çok çalışcaz teşekkür ettik nrn_drum güzel yorumun için....

www.myspace.com/depremtheband

www.deprem.anatolianrock.com

yeni resimler ve haberler eklenmiştir...
bilginize ;)

Uzun zamandır turkrock ı takip edemediğim için tek bir konuda üzgünüm şuan kardeşimiz diye bildiğimiz deprem in doğum gününü kutlamak üzere kaçırmıs olmamdır...
geçmiş olsada doğum gününü kutlar allah uzun ömür nasip etmesini dilerim sana kardeşim hani bazılarına derler ya '' İYİ Kİ DOÐDUN '' diye işte onların çoğu lafda söylenmiş olsada sana söylenen iyi ki doğdun cümlesini ben içten ve nasıl bir insan olduğunu bildiğim için gönlümden söylüyorum ...
bu cümleyi hakeden ender insanlardan birisin ...
çağatayın siyah beyaz renkde olan degika grubuna kattığı kırmızıyı umut olarak görüp bundan sonra işlerin daha iyi olacağını düşünüyorum umarım herşey istediğiniz gibi olur hep ileri de olursunuz çağatayın azmine inanan bunu az bilen insanlardanım dır :D demi kardeşim neyse TNK ile aynı sahneyi tekrar eskisehir de olduğu gibi paylaşmak dileğiyle başarılar...

Geri