Rind

Sevgili DEPREM ...
4 ŞUBAT 'ta yapılcak olan...
ANKARA BARIŞ MANÇO FESTİVALİ-1'de sahneye çıkacak olan sizlere ,DERİN6 olarak şimdiden başarılar dileriz...
4 Şubat'ta görüşmek üzere...

çok teşekkürler herkese iyi dilekleri için...4 Şubatta bu güzel insanı hep beraber analım...bu anlamlı günde sahne alıcak tüm gruplara başarılar...

NasılDı? fena diildi bence ah bide şu ses düzenleri(konserlerin korkulu rüyaları, elemanların kabusları)!!!

UMARIM EÐLENCELİ Bİ GÜN GECİRMİŞSİNİZDİR...ELİMDEN GELDİÐİNCE EÐLENDİRMEYE CALIŞTIM..... UMARIM BEÐENMİŞSİNİZDİR...

DPRM_PES_ARTIK demiş ki:
Sırf beste çaldıgımız içindir...İnsanlar bilmiyor besteleri o yüzden biraz sıkmış olabilirz sizleri..
hmm evet o yüzden olabilir, sonuçta biz bilmezik :)
ya o kadar bağardık TÜRKRAAK diye, bi dönüp bakan olmadı. ondanda kızdık ha;)
ne kadar çok şey söledik be.
hadi hadi sevdik gene, başarılar:)

vallaha düşünüyorum şöyle bir 10 dakka önce çok kötü geliyor konser benim için,10 dakka sonra durup hımm aslında güzeldi ya diyorum...garip bir konser ve ilginç bir gün geçirdim kendi adıma...böyle güzel bir organizasyonda yer almak ayrıca bizi mutlu etti...tabii hiç bir zaman yeterli olmayacaktır...çünkü her zaman daha iyisini istiyoruz...ve şunuda biliyorum hiç bir zaman en iyisi olmayacaktır...çünkü her zaman daha iyileri olabilir...ama hala daha gerek müzikal açıdan gerekse sahne açısından bir kaç eleştiri dışında eleştiri aldığımız söylenemez,ve bu şekilde gelişmekte zor diye düşünüyorum ben...eleştirilerinizi katıksızca bekliyoruz ki bizde ilerlemelerde bulanabilelim...bugünkü konser içinde emeği geçen ve gelip dinleyen herekese ayrıca teşekkürü borç bilirim...

turkrock ve depreeem (bunun yanısıra nickleriniz) diye bağırmaktan boğazmz yırtıldı ama pas vermediniz:)
aslında güzeldide çok beste olunca doğal olarak biraz sıkıyo ama güzel ve iyi bi grup...
başarılar...

AnJeLiQ demiş ki:
turkrock ve depreeem (bunun yanısıra nickleriniz) diye bağırmaktan boğazmz yırtıldı ama pas vermediniz:)
aslında güzeldide çok beste olunca doğal olarak biraz sıkıyo ama güzel ve iyi bi grup...
başarılar...

Beste grubu olmak kolay degil bir yerden başlamak lazım...İyi ve ya kötü bestelerimizi göstermeye çalışıyoruz...
Bu arada ben hiçbir şey duymadım konserden sonra gelseydiniz keşke kapının oraya..

aslında sizde haklısınız...
sırf herkesin bildiği şarkıları söylemekle kendinizi gösteremezsiniz...
ama ben genede besteleri sevdim...
sözler çok güzel:)
çok bağırdık sormayın ya!:)
çıkışta kapıdada bayağı bir bekledik ama yoktunuz:(
bidahaki sefere artık:)
başarılar...

vallaha bende hiçbişey duymadım...bu arada yorumlar için teşekkürler...çok daha iyisi bekliyor sizleri bunuda söyleyeyim....

ya biliyorum ama napalım bişekilde besteleri insanlara empoze etmek için yaptık doğrusu ...iyiydi kötüydü tabiki yorumlar sizden... ayrıca bende bağırdığınızı duymadım :| bundan soraki konserlere umarım! hepinize cok teşkür...:taptim

Ne olursa olsun beste çalmanız çok iyi bir şey, sonuçta bir ismi isim yapan ortaya koyduklarıdır değil mi?
Beste çalan grupların sonuna kadar arkasındayım...

duncan demiş ki:
Ne olursa olsun beste çalmanız çok iyi bir şey, sonuçta bir ismi isim yapan ortaya koyduklarıdır değil mi?
Beste çalan grupların sonuna kadar arkasındayım...

Teşekkürler dostum...Biz zaten barlarda çıkan bir grup degiliz daha çok beste üzerine duruyoruz ve sahne deneyimimiz fazla yok bu konuda...sahnede eglenmeye ve eglendirmeye çalışıyoruz...

Geri