ForePlay (Rock) - Ankara

foreplay bir haftalık programı açıklıyorr...

1- pazartsi... bayburt halkpazarı 8:30
2- sali... gümüşhane sermet kuaför önü 6:30
3- çarşamba... madakaskar elit kırtasiye 00:00
4- perşembe... bikini adaları aski kantini 14:09,6
5- cuma... hopa sınır kapısı gürcü tenis kortu 26:91
6- cumartesi harbiye açık hava baytarı ''foreplay gala''
7- pazar... sorpsiyon–retardasyon faktörü partisi 08:02
8- tebirfası... alaska çay bahçesi paleozoik üst kambriyen
9- pisateş... kaizer chiefs spor salonu (sinop öretmen evi yanı) 00:!5,7309

1 hafta 9gün 1 ay yine 30 gün....

2- 3 hafta once overall da dinleme sansi buldum cok begendim hatta yillardir duymadigim bi parca caldiniz gozlerim yasardi rica etsem bi playlist werseniz cunku sarkinin adini hatirlayamadim bi turlu...delicesine tum program boyunca tepindik gercekten...hatta bir ara elektirikler kesildiginde dinledigimiz davul solo inanilmazdi...egerki hatun bulabilirsek yine izlemeye gelicez overall a !!!
basarilarinizin devami dilegi ile...

arkadaşlar herşey geçen cuma iki kız arkadaşın efde bunalıp overall a gitmesiile başladı.. :LOL: .yukarıda eller hawaya olayları mevcuttu...we aşağıya indiimis anda ismini çok duyduum ve merak ettiiim ama dinleme fırsatı bulamadıım foreplayı dinledim ve hakikaten de çoook eğlenik...playlistinis çok kaliteli bence gerçekten...ayrıca bişi eklemek istiorum ben kıvanç ı wattz up dayken dinlemiştim we çoğu yerde detone oluodu...ama inanamadım dinleyinje...çok geliştirmiş gerçekten kendini teprik ediorum... 8) dier arkadaşlara saten bi laf yok süferler...bi de beatles ın cover ı mükemmel olmuş :)...

kısacası eğlenmek ve güssel müsik dinlemek isteyen arkadaşların bi kere bu grubu dinlemesi gerek...dikkat edin alışkanlık yapar :p dewam dewammm...

Geri