Kılçık (rock) - Ankara

sağol samet yorumların için :D odtüye bekliyoruz :D RBC valla foto var da çok fazla nete koyim desem bilmiyorum nası koycağımı hem bi de hangi birini koycam o var :D daha sonra bişekilde hallederiz artık... evet 2006 uğurlu geldi bize :D bu yıl daha önceki yıllara göre daha iyi geçti bizim açımızdan umarım daha da iyiye gider...

valla esas ben sizi bekliyom gençler, ben zaten ordan çıkamıyom:D o deil de, fotoğraflar için ukalalık edeyim biraz. wwww.imageshack.us deyu bi site var, girin resimlerinizi upload edin, direct link for forums kısmı var, onuda buraya şu yukardaki Img zımbırtısını tıklayıp linki yapıştırıp tekrar ımg 'ye basın olsun
forumunuz renklensin, canlansın.

sağol samet baktım ama beceremedim :D kusura bakma cevap da biraz geç oldu... pazar günü herkesi odtüye bekliyoruz herkescikleri orada görmek istiyoruz.. 15.40da sahnede olucaz tam programa bakmak isteyenler www.28mayis.com dan bakabilirler... pazar günü görüşmek üzere.. :)

selam herkese.. arcadium amatör rock grupları yarışmasında ikinci olduk.. yakında konserler de olcak burdan haberdar ederiz efenim görüşmek üzere...

tesekkürler ke-di,desdurberkay,maresalx:
derinaltı yı ve dem i tebrik ediorz biz de :)
guzel ve eglenceli bi yarısmaydı ..umarım bunun gibi organizasyonlarda tekrar beraber olurus ...:)
herkese basarılar ..

grubunuzu nokiasupersound dan dinledim ve derhal internet sitenizden parçalarınızı indirdim...ilk tepkim oha,oldu...gayet sağlam ve başarılı bir sound ortaya çıkarmışsınız.sanırım yarışmada rakibiniz olucaz ama favorim sizsiniz...Başarılar dilerim...Kolay gele...:)

arkadaşlar tebrik ediyorum parça için bizim solist benden önce dawranmış bence yarışmada derece alacak gruplardan biri sizsiniz başarılar diliyorum yolunuz açık olsun

arkadaşlar tebrik ediyorum parça için bizim solist benden önce dawranmış bence yarışmada derece alacak gruplardan biri sizsiniz başarılar diliyorum yolunuz açık olsun

tesekkürler s_i__n ,Satan_Inside kısaca Paranoya diyim :)
bizim gibiyarısmada rakip olmayı goz onunde tutmayan aksine desteklemeyi ve desteklenmeyi her zaman tercih eden arkadaslarımızın oldugunu bilmek daa bi motive edio:)
basarılar size dee :)

Ewt pazar günü biziz'de aynı sahneyi paylasacaz basarılar ama ben bişi solicem.Giriş 8ytl ilk içki bedava diye solylendi bize bizzat..Belki akşam cıkıyoruz diye olabilir ama siz yine de bi araştırın bence..Gelen adam kapıda kalmasın sonra :D

teşekkürler -ROM- ve _KoRn_ sizlere de başarılar... açıkcası giriş nekadar nasıl falan bir bilgim yok bugün bülente ulaşamadım... kesin öğrenince buraya yazarım... biz 18.30da sahnede olucaz pazar günü gelmek isteyen herkesi bekleriz. geçen hafta iptal oldu buraya yazamadık ama bu hafta kesin çıkıyoruz :D

Geri