Kılçık (rock) - Ankara

Vokalinizii cok begendik arkadaşlar yani ben begendim , begendik , begendi =) Bu diger grup elemanları kötü caldı demek anlamına gelmiyor tabi :D

Sony Ericcson yarısmasında başarılar dileyecektim ben haydin hoşcakalın :)

tesekkürler nevermore :) biz anladık merak etme :))

maevar biz de sizi tebrik ediorz walla otobus eglenceli olcak da biraz uzak bi tarih oldu o fena oldu insanın heyecanı içinde kalıor :S

Bize yaşattığınız 3 gün için Sefer dışındakilerinize teşekkür ediyorum.. :p :)
Yalnış anlaşılmasın Sefer'e fazladan bi teşekkür borcum daha var..Aramızdaki fazladan rekabete rağmen centilmenliğini korudu.. :) :) Hiç kırıcı olmadı.. Tebrikler diyelim ..

Çok sağolun arkadaşlar herşey için..

Arkadaşlar bu kadar çok tarzın bu kadar çok değişkenin bi arada olduğu bir platformda derecelerin ne kadar önem teşkil ettiği tartışılır

1. günkü teknik aksaklıklara rağmen müzik ile biraz ilgisi olan herkes gerek enstrumanlarınıza gerek sesinize gerekse birbirinize ne kadar hakim olduğunuzu gördü, çatır çatır icra ettiniz müziğinizi

Bu yarışmanın sonunda elde edilen en özel ödül ise birbirimizi tanımak birbirimizi tanımak oldu

Kendinize iyi bakın görüşmek üzere ;)

Sevgili Kılçık,
İnanılmaz güzel ve eğlenceli 3 gün geçirdik biz sizlerle birlikte! Sizin kompartmanı basmamız (napiim kardeşim, sarhoştum :S) ilen eğlenmeye başladık açıkçası.. Çok çok sevdik sizleri, ama öyle yarışmadan yarışmaya olmaz :)

seferi ayrıca tebrik etmemiz gerekmi acaba onu bilmiyorum :)

herşey için çok teşekkürler!

May the NBK be wit you!

herkese teşekkürler gerçekten çok eğlenceliydi resimlerden de belli oluyo zaten :D boş durmayıp ankarada bir konser sonra da o şehir senin bu şehir benim konser işine bi girelim daha fazla eğlenelim :D

Çok iyi bir performans sergilediniz, bunu size hep söyledim zaten.
Sonuç önemli değil, sanırım jüride çok kararsız kalmıştır. O sıralama her zaman değişebilirdi, kimsenin müziği karşılaştırılamaz zaten. Finalde de herkesin performansı çok başarılıydı, perşembe akşamı kendi aramızda konuşuyorduk Serkan'la: "Abi herkes çok iyi, favori falan çıkartamıyoruz, ne olucak acaba?" gibisinden.
Sizinle tanışıp vakit geçirmekte güzeldi, kompartımanınızı biraz dağıttıysak affola :)
Yeni yeni oda baskınlarında tekrardan görüşmek üzere.

Geri