Kılçık (rock) - Ankara

tesekkürler tonic biz de seni bekliyoruz..
tabiki sizi de bekliyoruz josef k.:) kusura bakmayin okul vs. yüzünden biz sizin konsere gelemicez gibi gözüküyor ama ayarlamaya çalisicaz.
umarim konserler çok iyi geçer simdiden basarilar..

selam herkese..
davul kayitlari sonunda bitti :dans simdi sira gitarlarda :zombi
buarada çarsamba günü herkesi odtüye bekliyoruz
görüsmek üzere...

çarşamba günü okuldan dolayı orda olamıycam ama bu grubun tarzını seviyorum...başarılı olacağınızdan eminim ahmet...bu arada kayıtlarıda heycanla bekliyorum ;)
başarılar tekrardan...

tesekkürler ertugrul umarim siz de aradiginiz vokali bulursunuz ve en kisa zamanda tekrar ayni sahneyi paylasiriz... çarsamba seni de orda görmek isterdik ama napalim baska sefere insallah kendine iyi bak...

biraz önce döndüm konserden gerçekten çok güzel bir konserdi sizi daha önce bi kaç yerde daha dinlemiştim ama bu çok daha iyidi. vokalinizin sesi çok güzel (başak :elsalla ) ama biraz daha ön planda olması gerek... herkes çok iyiydi :taptim kayıtların bitiyor olmasına da çok sevindim konserlerde şarkılarınız söylemeyi isterim :D en kısa zamanda albüm olarak alırız inşallah başarılar :!: :dans

selam çaldığınız şarkılar ve tarz hakkında pek fazla yorum yapamayacak olsam da, ki ne yazıkki konserin hepsini dinleyemedim son bi kaç şarkıya gelebildim ancak, şunu söylemek istiyorum:
kesinlikle dışardan süper görünüyordunuz. çok şirindi.. :)
başarılar...

edit: hmm :roll: şey ya bu şirin lafını yanlış anlamayın. gerçekten süperdi görüntü...

tonic ve E-PennyLane-Elensar ikinize de tesekkür ederiz. içerde sesler çok kötüydü iyi de çalamadik zaten. ama buna ragmen bizi orda dinleyen herkese tesekkür ediyorum.
ayrica sunu söylemek istiyorum galiba uzun bi süre ortaliklarda göremiceksiniz bizi davulcumuz elini kirdi:( ama buarada albüm kayitlari ve beste çalismalari ayni hizda devam edicek en yakin zamanda daha güzel bir konserde görüsmek üzere...

selam ahmet dün gayet iyiydiniz TEBRİKLER!ama başak'ın sesini duymakta güçlük çektik birz:)ama olsun.performansınız daha önce dinlediklerime göre biraz kötüydü 8O .bide oturarak pek sizide coşturamadık kusura bakmayın :roll: .böyle bi ortama göre süperdiniz aslına bakarsan.bu arada sefercanada geçmiş olsun.iyileşsinde sizi yeniden dinlemek isterim! :) :alkıs

tesekkürler seda.
ya aslinda soundcheckte sesler güzel geliyodu ama konsere çikinca nasil oldu da iki dakkada degisti anlamadim ilk sarkiyi çalarken gitarin sesini hiç duymuyodum oyüzden çok sasirdim sadece ilk sarki degil diger sarkilarda da çok yanildim seyircinin de çok etkisi oldu tabi insanlarin oturuyo olmasi sahneden çok hos gözükmüyo(benim fikrim) neyse gelen herkese tesekkür ediyoruz tekrar ilerde daha güzel konserlerde görüsmek üzere...

ataparkta ve odtude dinledim
bence gayett iiydi ama belkide bir iki tane cover fena olmazdı die dusunuorum.ayrıca odtu konserinde performansın sadece ii sölemek olmadıgını anladım vokal gerçekten cok sempatikti ve buda ii bi izlenim biraktı insanlarda basarılarınızın devamını diliorum

tesekkürler BeyazSarap. aslinda ilkbasta bir ya da iki tane cover çalmayi düsünüyorduk ama sonradan çikardik. birdahaki konsere insallah:)

davulcumuz 15-20 güne kadar tekrar eskisi gibi çalabilirmis ilgilenenlere duyurulur..

busirada mayis ve haziran aylari içerisinde iki güzel organizasyonda yer alabiliriz ama daha kesin bisey yok kesinlesince burdan haber veririm..

görüsmek üzere...

daa once sizi çok izledim ataparkta hacettepede kultur merkezınde ama odtüye gelemedim :roll: ya başak demişti ama ben gelemedim ders vardı iişallah 1 daaki sefere.ama yine gayet ii çalmışsınızdır eminim.sefercanada geçmiş ossun.hade başarılar :elsalla

tesekkürler umut biara konusalim da beraber bir konser ayarlayalim;)
beriru sana da tesekkür ederim konser fena degildi ama bir karsilastirma istiyorsan akm den iyi hacettepeden de çok kötüydü merak ediyosan diye söliyim dedim:)
nese artik baska konsere gelirsin.. bi de kim oldugunu söylersen memnun olurum...

Geri