Kılçık (rock) - Ankara

selam..

kayitlar devam ediyor.

bugün 3 sarkinin daha gitarlari bitti.

daha önce çalinan gitarlar da davullar gibi bastan çalincak büyük ihtimal ama davullar kadar uzun sürcegini sanmiyorum...

davulcumuzun eli tamamen iyilesti stüdyo çalismalarina tekrar basliyoruz..

bestelerimizin 1-2 tanesini daha tamamlamis bulunuyoruz..

busirada mayis ve haziran aylarinda birkaç tane konser olcak.

tarihlerini yerlerini falan kesinlesir kesinlesmez buraya yazcam..

görüsmek üzere..

oooo hayırlı olsun çok sevindim kolay gelsin konserleride bekliyorum sabırsızlıkla bir konser verinde bu kez coşalım coşturalım hep birlikt e :twisted: mutlaka konserlerin haberini bekliyorum.hadi hepinize selamlar :D

gitar kayitlari da bitti hatta baslara geçildi. bir sorun çikmazsa pazartesi baslar da bitiyo vokaller basliyo. birkaç konser kesinlesmek üzere yakinda buraya yazicam...

gelir gelir merak etme sen. yavas da olsa çok güzel gidiyo vokal kayitlari valla bekledigimizden daha güzel oluyor kayitlar:) umarim en kisa zamanda biter ve herkes dinleyip yorumlarini yapar...

herkese selam..
vokalimizin kayitlarda sesi kisilip duruyodu geçen gün doktora gitti çok önemli olmasa da ufak bir sorun varmis gerçi bu sorun sarki söylemesine engel degil ama sesini çok yormamasi gerektiginden kayitlar tahmin ettigimizden biraz daha uzun sürebilir haber veriyim dedim..
buraya hep bisey yazdigimda konserler yakinda kesinlescek diyorum ama hala kesin tarih söylenmiyo bu sirada mayista en fazla 3 konser olcak ve son konserden sonra grup büyük ihtimal haziranin ortasina kadar çalisma yapmicak bunu da söyliyim gelmisken herkes kendine iyi baksin...

çikalim valla emre ya dagitalim bi güzel:D
su aptal *%&^#%&^*'^#^&^&#^*/#%&%# sinavi bi atlatalim da(baya bi küfrettim) yapalim güzel biseyler...

Benden çıkacak kuş çıkacak... ama vokal için biraz ara verildi. Yakında yine başlarız di mi kızlar? :) Bu arada ben bu muhabbet kuşlarının tonmaisteriyim... Kayıtlarını yapıyorum, hani kim bu uçuk derseniz diye.

baslicaz isallah tekrar kayiltara:)
emre daha sirket olaylari falan yok ama kayitlar bittikten sonra belki önce olur biseyler isallah belli birsey yok ortada kayitlar biran önce bi bitsin de hayirlisiyla:)

Ataparkta izlemiştim , sevmesemde countrypunk dedigimiz tarzı ii yapan bir grup.Baterist hariç hepsi iiydi.Gerçi punkdavulu nekadar ii olabilirki bateristte iiydi dielim.Aynı mahallenin veletleriyiz gerçi tanımıorz da nese salla , Kolay gelsin başarılar...

rest ve KehaneTEmre ikinize de tesekkür ederim öncelikle...
self yaptigimiz kayitlar albüm kalitesinde olcak demo olarak çikartmayi düsünmüyoruz sirket, sponsor vs. bulup harbi albüm olarak çikartmayi düsünüyoruz ama ileride ne olur bunu hepberaber görücez:)

KehaneTEmre ataparktaki konserimiz ilk konserlerimizdendi bateristi begenmemekte haklisin hatta hiçbirimizi begenmemen gerekiyordu o konserde:) suanda nekadar iyiyiz disardan nasil gözüküyo buna simdiki konserlere gelip izleyenler karar varcek ama eskisinden, en azindan senin izledigin atapark konserinden çok daha iyi oldugumuzu söyleyebilirim. buarada punkdavulu nekadar iyi olabilir ki davulcuya iyi diyelim demissin punk davullari hep ayni ritim gidebilir sikici olabilir ama punk gruplarinin davulculari iyi degildir diye bisey olamaz o insanin kendisini gelistirmesiyle alakali birsey yani albümünde sürekli ritim gitar çalan biri solo atmayi bilmiyor demek gibi bisey olmus senin söyledigin(gitar çaldigin için böyle bir örnek verdim)...

bu sirada 16-17-18-19 mayis tarihlerinde yapilacak hacettepe senliklerinde sahne alicaz program daha belli olmamis ama çok yakinda onu da buradan duyururum...

görüsmek üzere...

Punk davulu nekadar ii olabilir derken punk çalarken nekadar kendini belli edebilirki nası çaldıgını anlamında söyledim zaten ikimizde hem fikiriz fakat yanlış anlaşıldı sanırım.Adam ii çalıyo olablr fakat kendini gösteremez punk çalarken yani...Neyse farkmaz istediginiz gibi anlayablrsiniz 3 - 4 akordan oluşan punk şarkılarından nefret ediyorum ama saygım var size başarılar....

ben de senin düsüncelerine saygi duyarim yanlis anlama amacim tartisma falan çikarmak ya da davulcumuzun iyi çaldigini belirtme degil buna zaten biz degil siz karar verirsiniz.. çaldigimiz sarkilar 3-4 akordan olusabilir ama benim sarkilarda 3-4 akor basmam davulcunun hep düz ritim gitmesi (ki düz ritim de gitmiyor) kendimizi gösteremememize sebep olmaz yani davulcumuz ogün hatali vs. çaldigindan begenilmemistir yoksa su tarz çalarken davulcu su tarz çalarken gitarist kendini gösteremez diye birsey söylemek bence saçma oluyor neyse daha fazla uzatmayalim...
sevgiler saygilar...

Tekrardan başarılar,o zaman kayıtlar en kısa zamanda ve en iyi şekilde biter umarım.19undada güzel bi konsere çıkarız.Umarım lafda kalmaz bu sefer.:)

Geri