Betty Ween

Burada birkaç satırda anlatamayacağım bir topluluk Betty Wenn.Ama sevenlerini,kendini sevdirdiği insanları tam yüreğinden yakalamış bir topluluk(Hele bir de benim gibi iki kent arasında kalmışlarsa)Kendilerinin henüz 1 albümü var 2003 yılında yayınladıkları.Eğer bir fikriniz varsa bu,bencileyin,güzel toplulukla bizimle paylaşmanızı isterdim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet,Demirhan abinin imzası da var bu albümde.Bulmak lazım bu albümü bir önceki mesajımda da yazdığım gibi.Sitesine de girin,Çok iyi insanlar;seviyorsanız yalnız bırakmayın.
www.bettyween.com

demirhan baylanında albümünü çok zor bulmuştum dinledim bir daha bırakamadım o albümüde betty weenide frekansta duymuştum ama albümler hiç bir yerde yok bi çare bulunsun artık

Arkadaşlar,bu topluluk Hind müziği etkileşimli,etnik öğelerle tatalandırılmış jazz-rock yapıyorlar ve adamın düşlerini rengarenk yapıp,Demirhan abi gibi Rengarenklerim diye düş kurdurup,ilham oluyorlar.

Ocak 2005 tarihi itibariyle Bettyween yeniden stüdyodadır... (geçen hafta Bas'ları çalmak için davet edildim). Bu sefer daha da ilginç bir çalışma olacağa benziyor. Kayıtlar Jingle House'da yapılıyor. Ve umut edilir ki albüm ElecTrip tarafından basılır... Bettyween'le ilgili güncel durum budur.

arkadaşlar kıpa gibi hanı boyle buyuk alışverış mazalarında d&r da falan indirim oluyo onların aralarında çıkar belki ben metroyu replikası faln oyle bulmuştum

Betty Ween'cim bir bülten yollamış bana,bir de bardak altlığı.Az sonra eve gidip,kahve içeceğim.Bu arada yeni albüm çalışmaları bayağı bir hızlanmış...

Geri