Ibanez Rg 470np Yardım

arkadaslar elimde 90 lı yıllardan kalma her parçasıyla orginal bir rg 470np var. sapında model numarası yazmıo ama renginden dolayı bilgdiğim kadatı ile sadece bu modelde kullanılmış bir boya var. gitarda herhangşi bir modifiye yok v7-s1-v8 manyetik dizilimine sahip kullanımdan dolayı boyasıbnda bazı yerlerde dökulmeler var. gitarımı satıp farklı tarzda bir gitar almak istiyorum bu gitara nasıl bir eder biçmeliyim acaba fikri olanlar paylaşırsa sevinirim. gitar made n japan dır. resimine örnek olarak netten buldugum http://www.sodahead.com/entertainme...ttp://www.chrisguitars.com/iban00rg470np2.jpg

vardır.
fijkir paylasımı için şimdiden teşekkurler

Gitarın üzerinde tremolo ünitesi/köprü ne ? Eğer Edge ise bu durumda gitarın değeri artar:) Lo-trs tabir edilen köprülerden ise bu fiyatı düşürür. Ancak herşeye rağman Japon malı eski bir RG (kozmetiğine de bağlı olarak) 1000-1500 TL aralığında fiyat biçilebilecek bir gitardır. Eski Japon RG'ler piyasadaki yeni Japon/Prestige RG'lerden daha makbul kabul edilliyorlar (gerçekten böyle olup olmadıkları ayrı konu, ama piyasa böyle).
Belki kozmetiği/fretlerin durumu vs nedeniyle bir miktar fiyat oynayabilir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Body material: Basswood
Neck joint: AANJ
Bridge: 1998-2002: Lo TRS tremolo
Hardware color: Black

Neck type: Wizard II
Neck material: 1-Piece Maple
Fingerboard: Rosewood
Inlays: Pearl Dots
Frets: 24 / Jumbo
PU Config: HSH
Neck PU: IBZ V7 (Vintage 7)
Mid PU: IBZ S1 (Single 1)
Bridge PU: IBZ V8 (Vintage 8)
Controls: 1 Volume / 1 Tone / 5-Way Leve

gitarın özelliklerini bu şekilde buldum internettte gitarda yer yer boya sökulmelerı oldugunu göz onune alarak orginal hardcase ile beraber hızlı bir şekilde satış için malul bir fiyat ne olur sizce

Orjinal hardcase de olsa kimse ona ekstra para vermek istemez, ama beraberinde bulunması gitarı daha cazip hale getirebilir. Yine de "hardcase olmadan fiyatı nedir ?" diyenler çıkacaktır:)
Lo-trs pek makbul bir tremolo değil, o yüzden 750-1000 TL arası makul gibi geliyor bana. Fotoğraf koyarsan daha çabuk satılır, eğer acil satmak istiyorsan derhal fotoğraf ekle derim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
tamamdır yorumların için teşekkurler ilan kısmına bugun yarın fotolarla beraber ilannı koyarım 800 tl makkul bi rakkam ve hızlı bir satış gerçekleştirir sanırım bana

evet öngördüğünüz fiyat uygun gibi.. fiyatı etkileyen biraz da sıradışı rengi sanırım biraz göreceli olacaktır alıcısı. hardcase de dahil 1000-1200 ederi olurdu..

Geri