Karayip Korsanları / Pirates Of The Caribbean I-II-III

Umarım ikinci ve üçüncüsünde espiri yapacaz diye filmin kalitesini düşürmezler. Bazen filmleri eğlenceli kılma adına gereksiz espiri bombardımanı olabiliyor. İlki sevecen ve güzeldi umarım bu denge bozulmaz. kincisinden bazı fotolar denk gelmişti gezinirken, daha da hoş bir Depp var haberiniz ola :)

Belki 10 belki 15 kez seyrettim ve yinede seyredim ama kesinlikle orijinalini...
Depp ' in bana göre sergilediği en iyi ve üstüne cuk oturan rollerinden biridir... Captan jack sparrow.

cok gzel bi film elenerek ve severek izledigim bi film filmi babam sayesinde islemisdim iiki islemisim diorum (= 2.side vizyona girdi zaten hemen izlemek istiyorum

2. sini kaçak maçak olsa da izledim ... :D ama filmi merak edenler sinemada izlesin anlatmayacağım ... devam filmi güzel olmuş.... ;) ( johnny depp adam yumuşak daha yumuşak )

Yanlız Deppin bu filmindeki seslendirme orjinalinden daha iyi olmuş gibi geldi bana...ki b en orjinalini tercih ederim her zaman...ama gerçek ses oynadığı karaktere göre biraz sert kaçmış..bizimkilerin seslendirmesi ton açısından daha uymuş karaktere..bilmiyorum bana öyle geldi.

Ben kesinlikle çok beğendim türkçe seslendirmeside fena değildi :D ayrıca johnny depp'in ilk filmdeki feminen hareketlerinin devam etmesine ragmen aslında öyle olmadığını da görüyoruz :D

pirates-knightly.jpg

Keira Rulz!

abi film sinemalara sadece türkçe dublajla mı geldi? altyazı yok mu? fragmanı izlediğimde korkmuştum zaten böyle bişeyden ya.. neyse eğer ki duyrum böyleyse dvd bekliyecez artık..

Fondip demiş ki:
abi film sinemalara sadece türkçe dublajla mı geldi? altyazı yok mu? fragmanı izlediğimde korkmuştum zaten böyle bişeyden ya.. neyse eğer ki duyrum böyleyse dvd bekliyecez artık..

yok abi bende altyazı severim ama Deppin türkçe seslendirmesi çok güzel...söyliyim yani

Orjinalini seyretmiş biri olarak Türkce konusan 2 tane korsan gördüğüm zaman " noluyo len " dememe sebep olmuştur.Gerçi Kıbrıs türkcesi ile konuştukları için doğru dürüst anlayamadık ama olsun...

Ayrıca filmin sonunda Geoffrey Rush'u (Captain Barbossa) görmek filmi tadından yenmez bir hale getirmiştir :)

Fondip demiş ki:

Dublaj mı? 8O
Tanrılar çıldırmış olmalı sanırım! hayırrrrr, dublaj istemiyoruz :(

türkçe dublaj ne yazıkki. efektler süperdi özellikle deniz canavarını süper yapmışlar. altarın oğlu tarkandaki halt etmiş yanında :LOL: ilk filmde bayat espirikler vardı azda olsa bunda yine esprilerin yanı sıra daha komik sahneler var. ben 3. filmde yine apayrı bi konu olacağını umuyodum. malesef film olaylar çözülmeden dizi gibi bitiyo ve pek beklentim olduğunu söyleyemicem. öyle bi etki yaratmadı üstümde. bide bazı oyuncuların canlandırdığı karakterlerin kişiliklerinde farklılaşma sezdim buda beni olumsuz etkiledi açıkcası :/

Geri