Gönül Yarası

Yavuz Turgul ve Şener Şen 2lisi..
ne zamandır bu filmi bekliyordum..başrolleri Şener Şen,Timuçin Esen,Meltem Cumbul paylaşıyor..Eşkiya'dan sona Yavuz Turgul ve Şener Şen'in tekrar bi film yapmasını bekleyen bi dolu insan vardı..lakin şimdiye kadar duyduğuma göre pek arabesk bulunmuş film..ve Yavuz dayının filme illa bi sosyal mesaj sıkıştırması da rahatsız etmiş bi kesimi..
bilemiyorum o kadar beğendim ki arabeskmiş postmodernmiş bilmemneymiş dikkatimi bile veremedim..postmodern dedim de; filmde bi Anadolu gencini canlandıran Timuçin Esen'in jeanı ve nike ayakkabıları baya dikkat uyandırdı :)) valla adama, Birol Ünel oyunculuğu/karizması/yakışıklılığı sıfatı takılmış bile..o kadar var harbi

Meltem Cumbul dışında filmde falso yok bence. Süperdi, mükemmeldi; sadece Şener Şen için bile izlenir. Ben şahsen Şener Şen'den daha iyi bir oyuncu gördüğüme inanmıyorum şimdiye kadar.

ilk fırsatta gitmeyi istiyorum ve çok başarılı olduğunu tahmin ediyorum.nede olsa işin içinde Şener Şen gibi bir üstad var.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bence de git..gelince de haber ver bi yazı yazıcam :) hıncal uluçun bi eleştirisi var filmle ilgili,şimdi yazmiim sonu fln deşifre olmasın..

Şener Şen gibi bir üstad bunca yılın ardından yine insana tesebessüm ettiriyor... Filmde anlatılmak istenen için tüm oyuncuların katkıları iyi paylaştırılmış...Hiçbir oyuncu diğerinin önüne geçmiyor...

yavuz turguldan böyle bir film beklemiyordum.bana o kadar güzel yani süper gelmedi.türküler okadar güzel değildi.ayrıca meltem cumbul kötü bir seçim.timuçin esen iyi bir yetenek.ayrıca müzik filmde müzik diye bir şey yoktu.sadece meltem cumbul o cırtlak sesi vardı.neşet ertaş sahnesi güzel enstante edilmemişti.

Valla bence çok güzeldi.5 gün içinde 2 kere gittim.:)
Özellikle ilk gittiğimde annem ve benim gözlerimiz ufalıp kaybolmuştu ağlamaktan.2. gidişimde birkaç ufak gözyaşı döktüm.Bence çok güzel bir filmdi.Şener Şen'in üstüne yoktur bu alemde.FeNa ya katılıyorum.2. adam da Haluk Bilginer'dir.Yalnız Meltem Cumbul'un bazı hareketleri bana Yılan Hikayesi'ni izliyormuşum havası verdi.Onun dışında güzeldi...

oyuncuların performansları harikaydı meltem cumbulun ki de dahil buna bence böyle bir karakterin daha farklı oynanılabileceğine inanmıyorum devin çınarın şener şen le olan sahnesi süper di yani ''gerçek''ti bu konuda devin çınara alkış

bugün ailece izledik... aham şaham bir film olmasa da insanı sürükleyen bi havası var.... şener şen yine döktürmüş... meltem cumbulsa yılan hikakesindeki zeyno karkterini yinelemekten başka birşey yapmamış...

Çok beğendim filmi ben.
İlk başta Şener Şen gibi komik rollerde görmeye alıştığımız bir ustayı böyle kendi halinde yaşını başını almış emekli öğretmen rolünde görünce garipsedim biraz ama film ilerledikçe Şener Şen'in gerçekten ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu bir kez daha anladım.

Meltem Cumbul da gerçekten çok iyiydi. Bu kadına bu tarz yırtık rollerin çok yakıştığı kanısındayım.
Filmin dönüm noktası için de gerçekten çok iyi bir zaman seçilmiş.
Final de ayrı bir güzeldi. Ağladım tutamadım kendimi.

şener şen i sevmeme ragmen önyargıyla gittim filme zaten.ama gittigim insanlar cok umutluydu filmden.ama bu,filmi islemeye basladıgımızda sona erdi ve biz filme kahkahalarla güldük.yapmacık hüzünler,beklenen senaryo ve buyuk bir mesaj kaygısı...iyi degildi film.
ama sener sen muthıstı mimikleriyle oynayabiliyor adam.

esgi demiş ki:
şener şen i sevmeme ragmen önyargıyla gittim filme zaten.ama gittigim insanlar cok umutluydu filmden.ama bu,filmi islemeye basladıgımızda sona erdi ve biz filme kahkahalarla güldük.yapmacık hüzünler,beklenen senaryo ve buyuk bir mesaj kaygısı...iyi degildi film.
bu filmin mesaj kaygısı olan bir senaryoya sahip olduğuna katılmıyorum.

ben fılmın bugun cdsını aldım we an ıtıbarıyle bıttı fılm ben memnun kaldımm acıkcası soylenenlerın aksına Meltem cumbuln oyunculugunu da begendım Şner şen içinse ogretmen Nazım rolunun hakkı cok ıyı werdı.Turk sınemasındakı fılmlerı kıyaslarsak cok ıyıde dıyebılırız.Yavuz turgulun ellerıne saglık tbı oyuncularında;)

esgi demiş ki:
Bana kalırsa yapmacık olan hiçbişey yoktu filmde ve ayrıca film tamamen mükemmel bir hüzünden oluşuyor.Kahkahalarla güldün,neden acep :?: ;) :?:

Geri