Yurt Dışında Yaşayan Turkrock Üyeleri

sağlak mısınız solak mısınız?

• Toplam oy veren
    4
Merhaba! varsa böyle arkadaşlar buraya yazalım belki yakınlardaysak tanışırız, görüşürüz. Hatta belki müzik bile yaparız. Ben Lüksemburg'tayım.

Bu arada anketi mecburen açtım. Nedense anket olmadan başlık açtırmadı sistem :)

Zaman zaman neredeyse herkesin, "çekip gitmek lazım aslında, şöyle kafanın estiği yerde rahat yaşamak şart!" modunda gün gelip de söylediği; fakat az kişinin cesaret edebildiği bir şeydir bu yurtdışı yaşamı... Tabii ki iş için, ailevi durumlar için gidenler de var; fakat burada kalanlar için o kadar kolay olan bir şey gibi gözükmüyor... En azından ben, İstanbul'u ve Kadıköy'ü bırakıp gidebileceğimi düşünmüyorum... Enteresan durumlar bunlar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
hehe iyi bir dusunce aslinda,ama ben taaaaa Batumdayim,buralarda heralde benden baska kimse yoktur ,senin orada sansin daha yuksek gibi​

Gürcistan Batum değil mi hocam...uzakmış bayağı....fena soğuktur şimdi oralar

En azından ben, İstanbul'u ve Kadıköy'ü bırakıp gidebileceğimi düşünmüyorum... Enteresan durumlar bunlar.

hocam çok doğru yoldasın bence....gerek olmadığı sürece yurtdışı hiç cazip değil fikrimi soranlara söylediğim bu...hele ki bu zamanlarda...ben de bir Koşuyolu- Kadıköylü olarak çok özlüyorum.

aynen gurcistan ve su an dedigin gibi donuyoruz, bende Izmirden koptum geldim buralara malum ekmek parasi.iki seneyi devirdim ama bide bana sor
yurt disi dedigin gibi cok zor,onca esi ,dostu, manitayi ,caldigin grubu vs herseyi geride birakiyorsun nasil olsa donerim diye ama zamanla aile haric geride birsey pek kalmiyor, o yuzden canim turkrockcilarim ,imkan varsa bolca memleket gezin yer gorun o ayri ama is guc falan yerindeyse hic dusunmeyin yurt disini
insanin annesine pasta borek yaptirip ayi gibi yemesi,car car gitar calip babasini delirtmesi paha bicilmez ,kiymetini bilin arkadaslar

Geri