Yeditepe İstanbul

Sizce türkiyede çekilmiş en iyi dizi hangisi?bence yeditepe istanbul.Zuhal Olcay,Uğur Polat,Emre Kınay,Ruhi Sarı,Oktay Kaynarca.Daha sayıyımmı.

kesinlikle hala daha tekrarları gösteriliyordu geçenlerde , tekrar izlemiş olmam -ama aynı keyifle-, bana bu dizinin en iyi dizi olduğunu gösteriyor. tabii oyuncuların etkisi çok fazla...

yeditepe istanbul'u severdim... biraz izlerdim (çok zor bi dizinin beni tv basina dikmesi)
benim favori türk yapimi dizim ölümsüz ask idi. ühühühüh... yayindan kaldirilmasina bu kadar üzüldgüm hiç bisi olmamisti.

Televizyonda dizi izlemeyen biri olarak beni ekrana bağlayan bu dizi bence de TRt nin şimdiye kadar yayınladığı en iyi dizi. Bu diziyi izlerken bir kez daha hayran kalmıştım Zuhal Olcay'a .

Beni ekran başına kitleyen ender dizilerden biriydi.Pek çok oyuncu bu diziden sonra "ünlü" oldu ya da "piyasa" mı demeliyim.Ama bence hiçbiri bundan daha kaliteli bir projede yeral(a)madı.Alınız, Oktay Kaynarca, Özgü Namal-Kurtlar Vadisi , Ruhi Sarı- Yarım Elma (sonra gerçi Sultan Makamı'nda oynadı, o dizi de güzeldi ama nedense kaldırıldı.Sanırım rtük kararıyla kaldırılmıştı.Hay Allahım ya! ) Emre Kınay Sibel Can ile bir dizide oynuyordu Berivan mıydı neydi.

ben de annem ile müdavimi idik çok güsel bir havası vardı holding leri değilde istanbulun Yeditepe Mallesini anlatıyodu oyuncu larında o diziye çok oturduğu kanısındayım özellikle Emre Kınay...

Bide Havva Ana

bız sıze asık olduk
yarım elma
kasırga ınsanları
yedıtepe ıstanbul
ıkıncı bahar
ıstanbul masalı
alıye
cemberımde gul oya
ama en onemlısı we 3 bolumde kaldırılan cunku ınsanların kaldıramadıı ISTANBUL SAHIDIMDIR

süper baba ve ikinci baharla birlikte türkiye de yapılmıs nadir iyi dizilerden biriydi en azından türkiyenin kalbur üstü hayatlarını göstermiyodu ne öyle ya her dizide en az 2-3 tane havuzlu villa oluyo nüfusun yüzde kacı o sekilde yasıyo ki bence türkiyenin coğunluğun yasam tarzına hitap edecek dizilere ihtiyacı var yeditepe istanbul gibi....

Şuan epey sükse yapan Özgü Namal'da bu dizide oynuyodu..
Pek güzel bir diziydi, pazartesi akşamlarıydı diye hatırlıyorum asmalı konak'la aynı saatte olduğu ve doğru dürüst reklamı yapılmadığı için abuk bir yerinden (belli ki erken biçimde) bitirdiler canım diziyi:(

Halkın içinden gelen bir diziydi.
Meral Okay, Uğur Polat, Zuhal Olcay, Emre Kınay, Ruhi Sarı ve diğerleri. Hep bizden bir şeyler anlattılar. Sınıfsal ayrımın en iyi örneklerinin verildiği diziydi.
Şaşalı istanbul ailelerinin yaşantısını değil tamamen bizim yaşanatımızı anlatıyordu. Bitmesi üzmüştü beni.

Pazartesileri ev arkadaşlarım ile bana bir çok şeyi ertelenten diziydi.

Geri