Adobe Audition Cs 5.5 Müzikten Ses Nasıl Ayırılır Yardım

A

ahmet

adobe audition cs 5.5 müzikten ses nasıl ayırılır yardım edermisiniz.

bu konuyu buradan başka açabilecek yer bulamadım.

cevap verip yardımcı olursanız sevinirim

• Konu Sahibi Konu Sahibi
ya örneğin bir şarkı var elimizde bundan szöleri çıkartıp sadece fon müziğinin kalmasını istiyorum. şarkıyı söyleyen kişinin sesini çıkartmak istiyorum.nasıl yaparım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
nasıl yapıcam sesi kısarsam arka fonda çalan müzik de kısılmış olacak ben şarkıcını sesini kaldırmak istiyorum

Bir şarkının türlü enstrüman yada vokalden ayrılmış hali benim bildiğim kadarıyla sadece o şarkının yapımcılarının arşivlerinde bulunur.Bu arşive ulaşmak için mesela şarkının gitarsız halini istiyorsan gerekli kişiye mail atarsın verip vermemek ona kalır.

Adobe audition'da yapılıyor diye biliyorum bende ama tam anlamıyla proje cıkıslı backingtrack havası vermiyor audition'ın içinde olan bir özellikle sanırım eq gibi bişey uygulanıyor vocal'in veya enstrumanın sesini kısabiliyorsun yabancı forumlarda rastlamıstım bir arastır istersen.

öyle bir sistem henüz geliştirilebilmiş değil. boşuna uğraşmayın.. aldığınız sonuçlar asla tatmin etmez.. vokali kapatırsınız vokalin efektleri reverbleri delayleri kalır + ses ciddi bir bozulmaya uğrar.. cubase de kendin yazacaksın şarkıları.

Geri