Thomann'dan Alışveriş

Arkadaşlar son durum nedir bu vergi durumlarında şu gitarı almayı planlıyorum ama ne kadara patlar gümrüktü vergiydi nasıl hesaplanır neye göre hesaplanır bilen var mı buyurun link burda

Arkadaşlar son durum nedir bu vergi durumlarında şu gitarı almayı planlıyorum ama ne kadara patlar gümrüktü vergiydi nasıl hesaplanır neye göre hesaplanır bilen var mı buyurun link burda
Zuhalde indirim var, thomann'dan daha ucuz şu anda. İstediğin model için bir ara stok sor derim. Beyazı stok var görünüyor.

Zuhalde indirim var, thomann'dan daha ucuz şu anda. İstediğin model için bir ara stok sor derim. Beyazı stok var görünüyor.
benim alışveriş ekim sonunda olucak o yüzden merak ettim şu an alabilsem kaçırmazdım indirimi ama biraz bekliyicek gibi, o zamana indirim biter zaten diye düşündüm o yüzden sordum, işin sonunda thomann'a düşücem bi şekilde :D

AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler