Natalie Portman

Star Wars, Léon, Beautiful girls, Where the heart is, Mars Attacs ve bunun gibi birsürü filmde oynamış olan Natalie Portman; bu kadar genç, güzel ve yetenekli bir oyuncu niye bu kadar az tanınıyor? Kime sorsam bilmiyor. Bence kesinlikle tanınması gereken bir oyuncu...

Haftalık Dergisi'nde "Star Wars: Episode I- The Phantom Menace (1999) Natalie Portman'ın dünyaca ünlü olmasını sağladı. Bununla birlikte o 'Hiçbir zaman Star Wars fanatiği olmadığını, bundan sonra da değişmeyeceğini' söylemekten geri durmadı." diye bişi okuduğumda gözümden düşen hatun. Cık cık cık...
Yine aynı derginin aynı sayfasında kızımızın İbranice ve İngilizce'nin yanı sıra Fransızca ve Japonca da konuşabildiği yazıyor. Yine cık cık cık... (Buradaki cıkcıklar, benim hala tek bir yabancı dilimin olmasından kaynaklanan kıskançlığımdandır)
Her şey bir yana gayet başarılı, akıllı ve güzel bir insan olduğu aşikardır, başarılarının devamını dileriz...

Ben sadece leondaki rolüyle ismini bir araştırmıştım.Küçük çalı çırpı bişeydi o zamanlar.Şimdi büyümüşde closerla altın küre aldı(yada mış).Gerçekten oyuncu tanımına uyuyor.Umarım çok popüler olupta kaybolup gitmez.

Gördügüm yerde parmagina yüzügü takabilecegim ender sahsiyetlerden biri kendisi... ;) Oyunculuk derseniz gördüklerimiz göreceklerimizin yaninda sanirim birsey degil tabi ileride görselligini oyunculugunun önüne geçirmezse

gercekten cok guzel bence..
ozzy nin oglu jack buna yazıyordu hatta bi film galasındamı ne baya kasmıştı kızla konusmak için diye hatırlıyorum

kendi adima cok onemli olan Garden State' te basarili bir performans sergilemisti, harvard mezunu zeki oyuncu ee bir de uzerine guzel daha ne olsun.

closer'daki rolüyle büyüleyen güzellik..Hande ataizimsi hali tavrıyla,o saçma sapan perukların içinde bile güzelliğinden birşey kaybetmemiş..
günlerdir closer'daki shot'larını izliyorum..Julia roberts gibi bir ismi bile alt etmişti o filmde..

Evet ya closer da oyunculuğu ile çok ezdi koca ağızı(julia).Şimdi yeni filmini merakla bekliyorum.Çizgi roman uyarlamasımış For Verdenta.Saçlar kazınmış çok tatlı olmuş.

Ben de Closer'daki oyunculuğundan çok etkilenmiştim. O kadar gerçekçiydi ki, üzülmüştüm filmdeki durumuna. Julia Roberts ile aynı filmde yer alması biraz garip geldi açıkcası çünkü bu kadın baş rolü oynamalı. Eh artık acemiliğini çoktan attı üzerinden...

"Anakin,you are breaking my heart!" diyişi adamı yer,bitirir."So,this is how democracy dies,with thousand applouses!.." sözü ile hem SW evrenini özetler,hem de Türkiye içinde gerçekleşmemesini istediğim bir söylemdir bu...Yanağındaki benin güzelliğini bozduğunu düşünüyorum (benlerden nefret ediyorum da...) ama olsun,o bizim gudik Leia ve Luke'un anacığı,Darth Vader'ın yaratılış sebebi,canımız Amidala'mız...

Geri