Animasyon Klipler

varya benim söyliyemediklerimi söylemiş s_hifty sevenleri klibin kötü olduğunu kabullenmek istemiyolar sanki!klibin sonunda kzı el sallıyo ya robot gibi.orasıda acayıp!

IceCry demiş ki:
Korn un bir klibi vardı.Parça aklıma gelmiyor.Onun hakkında yorum yapacağım.Basite indirgenmiş ama karakter çizimleri hoştu!!!
korn'un bahsettiğin parçası "freak on leash" olabilir mi?
ben de çok basit bulmuştum ilk izlediğimde ama gerçekten güzel klip.(eğer bahsettiğin buysa :))
sevgiler...

bir şey anlatmak gibi bir amaçları olup olmadığını bilmiyorum.aslından ben de senin gibi bir anlam veremedim.daha doğrusu klibin içinde gizli bir mesajın olup olmadığını bilmiyorum.zaten klipte geçen olayların çoğunluğu grotesk sahnelerden oluşuyor.yani gerçek dünyada olamayacak,ancak rüyalarda o şekilde görebileceğin olaylar.(köprüdeki adamın kolunun,bacağının kopup suya düşmesi;denizkızlarının gelip onu sarıp sarmalamalayıp kundaklamaları,adamın aniden kendini o halde bir ağacın tepesinde bulması ve bir kuş tarafından beslenmesi)
ama animasyon olarak gerçekten güzel bir klip.hiçbir şey anlatmasa dahi severek izliyorum.
sevgiler...

Yine adamın biri Metallica-Unforgiven Ie Batmanin çizgi filmlerinden klip yapmış fena olmamış herhalde bulunur herhangi bir download programından

silent_guitar demiş ki:
bir şey anlatmak gibi bir amaçları olup olmadığını bilmiyorum.aslından ben de senin gibi bir anlam veremedim.daha doğrusu klibin içinde gizli bir mesajın olup olmadığını bilmiyorum.zaten klipte geçen olayların çoğunluğu grotesk sahnelerden oluşuyor.yani gerçek dünyada olamayacak,ancak rüyalarda o şekilde görebileceğin olaylar.(köprüdeki adamın kolunun,bacağının kopup suya düşmesi;denizkızlarının gelip onu sarıp sarmalamalayıp kundaklamaları,adamın aniden kendini o halde bir ağacın tepesinde bulması ve bir kuş tarafından beslenmesi)
ama animasyon olarak gerçekten güzel bir klip.hiçbir şey anlatmasa dahi severek izliyorum.
sevgiler...
o adamın konulduğu ağaçta önceden bir fahişe nin yaşadığınıda unutmamak gerek

Çeşitli animelerden parçalar alınan klipler arasında gördüğüm ve sevdiğim bir tek Limp Bizkit'in "Break Stuff"ı vardır.

Öte yandan, Neon Genesis Evangelion ile yapılan bir Rammstein klibi ile Golden Boy ile yapılan Limp Bizkit'in "Faith" klibi favorilerimdendir; vokale uydurmuşlardır sahneleri çünkü.

Kount:bahsettiğin Neon Genesis Evangelion ile yapılan Rammstein klibini ben de çok beğendim.dediğin gibi vokaller klipteki sahnelere tabiri caizse cuk diye oturmuş.hele o fısıldayan vokal sahnesinde elemanın kulağına eğilip fısıldayan hatun çok iyi olmuş.
sevgiler...

Gorillaz.

Manga nınki biraz değil baya bir komik olmuş.İlki yine iyidi ikincisine görede 2.sinde sıçan gibi birşey yapmışlar ordan oraya atlıyor.Çok fena.Animasyon üzerine bir klip yapacaksan oturur adamına yaptırısın işini böyle kıytırık animasyonlarla başlayacaklarına biraz yaratıcılıkla 120 sayfalık deftere iki çöp adam çizip döndürtüp döntürtüp onu oynatsalar daha iyi olurdu.En azından kendileri yapmış olurdu.Hatır yoluyla klip yaptırmaktansa..

Geri