Roland Cube-30 hakkında

bende 30w marshall almak için gittim olmadığından cube 30 u deneyip aldım(zuhal müzikten mi aldın yoxa?) ve gayet memnunum hiç aklında şüphe kalmasın arkadaşım aynı sorular benim kafamda da vardı ama bu amfi süper drive tonları bence marshalldan iyi ve amfiye bide boss FSU foot switch alırsan tadından yenmez bu amfi o kadar söyleyim sana!

bende eskiden amrshall mg15dfx vardı,geçen ekimde kasımda filan microcube aldım ,cube ailesinin en küçüğü,vallahi marshall eline su dökemez bu akdar ton çeşitliliği alabildiğim bu akdar ucuza başka alet yok.Boss gt6mda var ayrıca ve satıyorum şu an kullanmıyorum microcubeden dolayı =) yetiyor bana o kadar.

yanına bir de wah pedalı al tamamsın işte =)

Darestan,senin sahne stüdyo fln bi olayın yok heralde insan microcube aldım diye gt6 satar mı yarıldım valla :LOL: tamam biliyoruz üzerinde amp. ton da efekt de var ama abartma abi naptın yaw!!

Slm Roland 30w a kabin bağlanır mı.30 watt ta recording out/phones jack var 60 watt ta ekstra olarak EXT speaker (max 60w)çıkışı var.Ext speaker çıkışı gücü amfiden alan hoparlör için recording out/phones çıkışı da kendi güç kaynağı olan kabine bağlamak için mi kullanılır

Arkadaslar Roland Jazz chorus -77 amfi almayı dusunuyorum bu amfinin JC-120 den farkı nedir watı dışında.. Tskler..

emirizmir demiş ki:
http://www.music123.com/Peavey-TransTube-R--Envoy-R--II-i61606.music
tube amfi cube 30 dan daha iyi değilmidir efekt yok ama fiyat uygun en azından bu sitede roland 30 a göre daha uygun ve lambalı

cube-30'dan iyidir değildir diyemem denemedim çünkü.ama o bir tube amp değil,hatta hybrid bile değil.transistörlü ampliden lambalı ampli tonlarına yakın tonlar almanızı sağladığı ileri sürülen "TransTube" adlı bir sisteme sahip o kadar.yurtdışı fiyat farkı da 25$ sadece.

cube-30 bence mükemmel bir amfi,biraz uğraştığınızda çok güzel tonlar yazabiliyosunuz trash metalden blues a hatta phaser i ile oyun havaları bile çalabilirsiniz :D

ayrıca ben evde deneme amaçlı olarak sesini açayım dedim anca yarıya kadar açabildim,cam çerçeve dağılıyodu az daha :D

yani fiyatına göre çok çok güzel bir alet tavsiye ederim ;)

Roland Cube 30 almaya karar verdim sonunda.Birkaç siteden fiyat öğrendim ama fiyatlara footswich dahil mi değil mi anlayamadım. Aklımdaki soru İstanbulda en ucuz nereden alırız bu aleti.Stage e bir hafta içinde gelecekmiş.Roland ın Türkiye distribitörlüğü olayı ne oldu , en son Ant ta idi 1 ağustos ta Zuhal e geçecekti sonuç nedir?Bu değişim fiyatlara yansır mı?Bir de biliyorsanız fiyat yazar mısınız?

emirizmir demiş ki:
Roland Cube 30 almaya karar verdim sonunda.Birkaç siteden fiyat öğrendim ama fiyatlara footswich dahil mi değil mi anlayamadım. Aklımdaki soru İstanbulda en ucuz nereden alırız bu aleti.Stage e bir hafta içinde gelecekmiş.Roland ın Türkiye distribitörlüğü olayı ne oldu , en son Ant ta idi 1 ağustos ta Zuhal e geçecekti sonuç nedir?Bu değişim fiyatlara yansır mı?Bir de biliyorsanız fiyat yazar mısınız?

290$ fiyatı

Zuhal sanırım Ant değil distribitörü. Eskiden Ant'tı.

Footswich vermiyorlar yanında.

Foot switch i nerden ve ne kadara bulabiliriz? Laney30W almayı düşünüyordum fakat burayı okuduktan sonra Roland almaya karar verdim gibi...

İŞTE ANT MÜZİK'TE ( İNTERNET SİTESİNDE YANİ)..256 DOLAR +KDV.. YAZIYORDU. AMA BENCE BAŞKA YERLEREDE BAKMAK GEREKİR. BELKİ DAHA UYGUNDUR FİYATLARI..

Geri