Barış Akarsu

alpkaan demiş ki:
barış akarsu yu yarışmada desteklerdm doğru ama o kadar yoğun bi tempoya sahip olduum içn hiç takip edemedim ve daha 2. albüm çıktıından haberim yok ayrıca anadolu rock fazla dinlemem daha çok modern tazlar terchmdr tşk edrm sevilay yinede

çıkardığı albüm anadolu rock bir albüm değil..gerçekten takip etmekte fayda var.ayrıca kavramların bu kadar karışması rock camiasınında bir çelişki içinde olduğunun göstergesi sanırım..

ben anadolu rock demiyorum barış akarsuda(kendi fikrimdir)özellkle ıslak ıslak şarkısını söyleyeblrm cem karaca i bir söylem sezdim ve müzik tarzınında kıraç'a benzemesi bu yönde fikir ednmeme sebep oldu.yunus emre köroğlu vs.gibi üstatlarn yaptıklarını kimler besteler sizce??hatırlatrm yunus emre'nin ilahisini barış söylüyor.sevgili alizez kardşm bnle onla vs uğraşıcana bnce barış akarsu hkknda yorum yap.Doğrudur rock olarak aşırı bilgim yok ama rock dinlerim ve emre aydın çilekeş manga şebnem ferah gripin barış dinlediim isimler..

alizez demiş ki:
yılbaşı programı son durum.

SON BİLGİLER:

Barış Akarsu & Pilli Bebek
31 Aralık Pazar 20:00
Mekan : Gölge Bar (info)
Bilet Fiyatları : 33,50 YTL

* 18 yaş sınırı vardır.
* Bilet fiyatına sınırsız bira dahildir.
* Organizasyon şirketi etkinlik için uygun olmadığını tespit ettiği kişileri, bilet ücretini iade etmek şartı ile etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

PROGRAM
20:00 Kapı Açılış
22:00 Barış Akarsu
00:30 Pilli Bebek

Biletler:Biletix
Yeni yıla Barış'la girmek çok güzel olacak..:)

O hoh hooh hooo! 2007 Barış Getirsin Dünyaya, Barış Getirsin Rock Severlere.

Burdaki konuşmalarda bir alemki. Kaç zaman oldu köye uğramamıştım hala bıraktığım yerden devam ediyor. Bir dönem anacığımın izlediği soap opera diziler gibi mubarek. Nerde bırakırsak bırak geri döndüğünde gene aynı yerden aynen devam.

Barış'ın rock meselesine ilişkin bende bir iki satır karalayım istedim. Bana göre Barış önüne çıkan bir fırsatı değerlendirerek kendini tanıtma şansını denemiş ( eskiler bilir, müzikle uğraşanlar gazetelerin açtığı yarışmalara katılırlardı. En baba rockcılarımız bile zamanında bu gazetelerin mecmuaların yarışmalarına katılmıştır. Üstelik orada halk değil sadece jüri heyeti olurdu. Eeeee devir değişti, tv yarışmaları ile pek çok eve, pek çok farklı kültüre sızılı veriliyor. Hatta paaaattadanak 24 saatinizle en önemli jüri HALK'ın kucağına atılıveriyorsunuz) müzikle uğraşan, bu alanda bir kariyer edinmek isteyen genç bir arkadaşımız. Eeee, doğal olarak n'aaptı? 2000li yılların olanaklarından yararlandı. Bana kalırsa en çok cesaret isteyen bir atılımdı. Doğrusu şahsen 24 saatimin izlendiği bir eve mesleki kariyerimi yönlendirmek üzere girmeye ben cesaret edemem. Because sonunda A-ha! İşte böyle bir yığın işi bilen bilmeyen jüricikler toplanır etrafımda maaazallah!!!

Bu yarışma sayesinde Barış pek çok farklı kültüre süzülüverdi. Çok farklı kesimlerden insanlara Rock'ı öğretti. Rock'tan bi haber olan insanlar 'Aaa! Bu hoş bir şey miş yahuu. Du bi daha dinleyim bakayım' dediler. Belki zamanında kendilerine ulaşamamış rockcılarımız yerine Barış onlara ulaşabildi. Bu yarışmaya katılmasını kınamak yerine ben ROCK MUSIC adına GURUR duyuyorum. Çünkü önemli olan bir müziği çok farklı kesimlerede ulaştırabilmektir. Bence Barış'ın şimdiki en büyük başarısı budur.

Ayrıca, oyunculukta da Barış başarısının sinyallerini yarışma sırasında da vermişti. Dizideki oyunculuk başarısı hiçte süpriz olmadı. Haa! Tabiki ilk deneyim olarak değerlendirildiğinde çok büyük bir potansiyel olduğu aşikar, herkesce görülebiliyor. Dizinin içeriği, vb. ise bir sitcom, bir komedi veya melodram olarak iyi. Bunlar ayrı konulardır farklı yerlerde tartışılır. Ben sadece Barış'ın potansiyeli olarak bir değerlendirme sunuyorum burda. Yarışma da Sayın ve Sevgili CAN GÜRZAP "Tanrı, Barış'a öyle iltimas geçerek yaratmışki, bütün yeteneklerle onu donatarak yaratmış" sözlerini hala hatırlarım...BARIŞ'I İZLEMEYE DEVA EDİN DAHA ONDA NE CEVHERLER AÇIÐA ÇIKACAK: BİR GÜN ONU BİR TASARIMCI; BİR RESSAM OLARAKTA GÖREBİLİRSİNİZ; HİİİÇ ŞAŞMAYIN.

Barış'ın kendi deyimiyle düşmeden bulutlarda koşmasını ve müzik yolundaki yürüyüşünü heyecanla izlemekten ve onu dinlemekten keyif alıyorum. Onun müzik macerasında nerelere yolculuklar yapacağını merak ediyorum. İzlemeye ve dinlemeye devam.

BARIŞ AKARSU SENİN TEK RAKİBİN GENE BARIŞ AKARSU'DUR.

alizez demiş ki:
çıkardığı albüm anadolu rock bir albüm değil..gerçekten takip etmekte fayda var.ayrıca kavramların bu kadar karışması rock camiasınında bir çelişki içinde olduğunun göstergesi sanırım..

peki nedir sence rapmi yapıyor Barış. Hadi diyelim anadolu rocktan gerçekten anlamıyorsunyani kısacası müzükten ve rocktan sounddan anlamıyorsun en azından şunu görmelisinki Barış Akarsuı Cem karacanın şarkılarını söylüyor Geleceğin Barış Mançosu, Cem Karacası deniyor. Ama pardon Alizeciğim Cem Karacada rap yapıyordu dimi özür dilerim. Sen haklısın.

kendi adıma bir yorum yapmam gerekirse keşke ikincialbümündede aynı ekiple çalışsaydı derim benikinci albüm harika olmuş ama bir önceki ekibin havası yok. Barış bu Ülkede seert bişeyler yapmak istiyorsa bi önceki ekibine dönmeli acilen bence. Birde Barıştan uzuuun vaatler dinlemek istiyoruz. Toplum adına duyarlı birisi olarak. U2 konserleride gördüğümüz aksiyonu görmek isteriz kendisinden. Bİrde albümlerinde hafif pop tarzı şarkılara yer verirse çok daha güzel olur onujn sesine çok yakışıyor son dizi müziği gibi mesela. Son dizi müziği albüme eklenecek biliyorum şimdi Bag ım hatırlatmasın yorulmasın. ;)

o zaman "BAG ın" başka birşeyi hatırlatsın

20 Ocak Cts
Saat:20:30
Barış AKARSU Konseri
Yer : Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi :

Kadıköy Halk Eğitim Merkezi
Bahariye Cad. No. 39 Adliye Yanı Kadıköy - İstanbul (216) 336 12 00

adamların içinde oyunculuk cevheri varmış vaay be.. her yarışmadan çıkan dizilerde kendini gösteriyor aslında gizli oyunculuk yarışması potansiyeli de taşıyormuş bu programlar..

yazık oldu o sese.. şahsen şarkı söyleseydi sadece destek sonsuz olurdu diye düşünüyorum..

deepzargana demiş ki:
......Bu yarışma sayesinde Barış pek çok farklı kültüre süzülüverdi. Çok farklı kesimlerden insanlara Rock'ı öğretti. Rock'tan bi haber olan insanlar 'Aaa! Bu hoş bir şey miş yahuu. Du bi daha dinleyim bakayım' dediler. Belki zamanında kendilerine ulaşamamış rockcılarımız yerine Barış onlara ulaşabildi. Bu yarışmaya katılmasını kınamak yerine ben ROCK MUSIC adına GURUR duyuyorum. Çünkü önemli olan bir müziği çok farklı kesimlerede ulaştırabilmektir. Bence Barış'ın şimdiki en büyük başarısı budur.......

yazı başlı başına çok güzel ama özellikle şu kısmı bir yerlere kazınarak yazılmalı bence.... Barış çok insana rock müziğin rocker insanların öcü!! olmadığını gösterdi cidden ayrıca rock müziğin insan ve insan sevgisinden kopuk olmak anlamına gelmediğininde herkese herşeye rağmen en güzel kanıtıdır kendisi yolu açık olsun

rockerrocker demiş ki:
deepzargana demiş ki:
......Bu yarışma sayesinde Barış pek çok farklı kültüre süzülüverdi. Çok farklı kesimlerden insanlara Rock'ı öğretti. Rock'tan bi haber olan insanlar 'Aaa! Bu hoş bir şey miş yahuu. Du bi daha dinleyim bakayım' dediler. Belki zamanında kendilerine ulaşamamış rockcılarımız yerine Barış onlara ulaşabildi. Bu yarışmaya katılmasını kınamak yerine ben ROCK MUSIC adına GURUR duyuyorum. Çünkü önemli olan bir müziği çok farklı kesimlerede ulaştırabilmektir. Bence Barış'ın şimdiki en büyük başarısı budur.......

yazı başlı başına çok güzel ama özellikle şu kısmı bir yerlere kazınarak yazılmalı bence.... Barış çok insana rock müziğin rocker insanların öcü!! olmadığını gösterdi cidden ayrıca rock müziğin insan ve insan sevgisinden kopuk olmak anlamına gelmediğininde herkese herşeye rağmen en güzel kanıtıdır kendisi yolu açık olsun

tabi canım herkese barış öğretti.yoksa öyle duman mor ve ötesi şebnem ferah ogün sanlısoy demir demirkan falan hiç bişey yapmadı.tuttular adam gibi müziklerini yapıp oturdular.ama çıkıp barış gibi herkesin 24 saat mide bulandırıcı şekilde izlediği saçma sapan bi programa katılıp iki dizide oynayamadılar.yazıklar olsun o yılların müzisyenlerine bi barış kadar olamadılar..rock müziği yerlere yatırdı be barış.ses yok müzikalite yok..şarkılarda bi anlam bi ahenk yok..barış kimdir yaaa saçma sapan konuşmayın..yüceltmeyin şu adamı.serdar ortaç bile müzikten daha fazla anlıyo..siz de rock dinliyoruz diye geçiniyosunuz..ayrıca pilli bebek e de yazık olmuş.severdim adamları.

siz ne derseniz deyin biz barışı dinlemekten ve izlemekten keyif alıoruz
size küçük yüce dünyanızda mutluluklar dilioruz.....

Geri