Barış Akarsu

Ölenlere allahtan rahmet diliyorum. Nur içinde yatsınlar, ruhları huzur bulsun.

Dualarım Barış' la. Şimdi duydum ve çok çok üzüldüm. İyileşip aramıza dönmesini umuyorum. Daha iyi şarkı söylediği günleri görmek istiyorum. Sırf şarkı söyleyemediğini düşündüğüm için beni utandırmaya bile olsa dönmeli.

Erken...Çooook erken

Sayın insan bozuntuları. İnsanımtraklar hatta. Adamı sevmezsiniz, müziğini sevmezsiniz, tipini sevmezsiniz. Yada bilinçaltınızda eski sevgilinizin Barışa olan hayranlığının izleri vardır hepsi kabulum. Lakin be anne tarbiyesinden yoksunlar. Kişiliğini bilmediğiniz bi insanın ölmesine nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorsunuz. Savunduğunuz rock felsefesinin altında barış yok mu? İnsanların ölmemesi yok mu? Yazıklar olsun hepinize. Kalp yerine vücudunuzun sol tarafında taşıdığınız taşa yazıklar olsun. Kalbiniz de, beyniniz de vücudunuzun tam ortasında taşıdığınız bi uzva dönüşmüş.

Belki bir şey ifade etmez ama alın Hatay da bir öğrenci evi. Karı kız yok. Daha önceden tanışıklık yok. Sadece güzel vakit geçirmek için bu kadar mütavazi olup geceyi bir öğrenci evinde geçirebilen bir adam var

http://www.youtube.com/watch?v=SitmgzZ5vWY

iLKeRrR demiş ki:
Kendisiyle 2 günlük bi tanışıklığım oldu. Buraya konsere geldi sabahlara kadar oturduk bizde kaldı acayip bi insan en azından bizden biri saat 5 oldu evde yatacak yer kalmadı hepimizin kafalar güzel uyumadan önce en son hatırladığım barış ben birde birisi benim yatakda :D . Öyle tepelerde birisi gibi görmüyor kendini bir öğrenci evinde sabaha kadar muhabbet edip orada kalabilen bir insan
picture10tx.jpg
picture102pa.jpg

yaaa hocam bna laf gelmesin ÜZÜLDÜM DİYORUM ÖNCE OKUYUN ADAM GİBİ SONRA KONUŞUN.inşallah ölmez oda bir insan evladı seside güzel tmm bn sadece rock insanı değil diyorum özeniyo diyorum o kadar.(nokta)

metallizm demiş ki:
yaaa hocam bna laf gelmesin ÜZÜLDÜM DİYORUM ÖNCE OKUYUN ADAM GİBİ SONRA KONUŞUN.inşallah ölmez oda bir insan evladı seside güzel tmm bn sadece rock insanı değil diyorum özeniyo diyorum o kadar.(nokta)

Rock insanı değil demek için kaza yaptığı günü mü buldun be adam . Milletin morali bozuk . Sen adamın yaptığı müziği tartışıyorsun. Hiçbir şey insan hayatından önemli değildir.

metallizm demiş ki:
ya arkadaşım bi git işine allah aşkına. adam ölümle pençeleşiyor..sen neyin derdindesin?bu ne sayısızlıktır bu ne sevgisizliktir. sen rock insanıysan BARIŞ rock insanı olmasın zaten.
yeter bi sus kardeşim sus.

Valla çok güzel bir ses en azından benim için burda diger üyelerin düşündükleri beni ilgilendirmez herkez kendine.

Barış orda ölüm çizgisinde yürüyor burda konuşulana bakın.
Yazılan heberler hep karamsar yönde umarım bu basının abartmasıdır.Umarımki yaşamaya devam eder.Umarimki iyileşir.

yasin_ibar demiş ki:
metallizm demiş ki:

Rock insanı değil demek için kaza yaptığı günü mü buldun be adam . Milletin morali bozuk . Sen adamın yaptığı müziği tartışıyorsun. Hiçbir şey insan hayatından önemli değildir.

daha önce belirtmiş söylediğimi takip ettiysen bilirsin.herkesin hayat hakkındaki düşünceleri farklıdır...

sevilay_06 demiş ki:
metallizm demiş ki:
ya arkadaşım bi git işine allah aşkına. adam ölümle pençeleşiyor..sen neyin derdindesin?bu ne sayısızlıktır bu ne sevgisizliktir. sen rock insanıysan BARIŞ rock insanı olmasın zaten.
yeter bi sus kardeşim sus.

okuduğunu önce bi daha oku üzüldüğümü belirttiğim halde tartışmayı uzatıyorsun

Balrog_burn demiş ki:
Valla çok güzel bir ses en azından benim için burda diger üyelerin düşündükleri beni ilgilendirmez herkez kendine.

Barış orda ölüm çizgisinde yürüyor burda konuşulana bakın.
Yazılan heberler hep karamsar yönde umarım bu basının abartmasıdır.Umarımki yaşamaya devam eder.Umarimki iyileşir.

Umarız dediğin gibi olur. Ama basının abartmasına benzemiyor. Habertürk Tv'ye doktor canlı yayında bağlandı o söyledi. Malesef :(

Çok üzücü çok... Daha yaşı kaç ki be.
Umarım iyileşir...

Ha birde şu metallizm öküzünü bu sayfadan uzak tutabilecek moderatör filan yok mu millet gerilmiş zaten?

valla üzüldüğümü belirttiğim halde o kadar laf yedim :D hala anlamışta değilim sadece beğenmiyorum dedim + laflarından önce forum kuralları denen bir unsur var beni moderatör e beni şikayet ediceğine kendi tasviplerine dikkat et.

iLKeRrR demiş ki:
Sayın insan bozuntuları. İnsanımtraklar hatta. Adamı sevmezsiniz, müziğini sevmezsiniz, tipini sevmezsiniz. Yada bilinçaltınızda eski sevgilinizin Barışa olan hayranlığının izleri vardır hepsi kabulum. Lakin be anne tarbiyesinden yoksunlar. Kişiliğini bilmediğiniz bi insanın ölmesine nasıl bu kadar duyarsız olabiliyorsunuz. Savunduğunuz rock felsefesinin altında barış yok mu? İnsanların ölmemesi yok mu? Yazıklar olsun hepinize. Kalp yerine vücudunuzun sol tarafında taşıdığınız taşa yazıklar olsun. Kalbiniz de, beyniniz de vücudunuzun tam ortasında taşıdığınız bi uzva dönüşmüş.

Belki bir şey ifade etmez ama alın Hatay da bir öğrenci evi. Karı kız yok. Daha önceden tanışıklık yok. Sadece güzel vakit geçirmek için bu kadar mütavazi olup geceyi bir öğrenci evinde geçirebilen bir adam var

http://www.youtube.com/watch?v=SitmgzZ5vWY

iLKeRrR demiş ki:
Kendisiyle 2 günlük bi tanışıklığım oldu. Buraya konsere geldi sabahlara kadar oturduk bizde kaldı acayip bi insan en azından bizden biri saat 5 oldu evde yatacak yer kalmadı hepimizin kafalar güzel uyumadan önce en son hatırladığım barış ben birde birisi benim yatakda :D . Öyle tepelerde birisi gibi görmüyor kendini bir öğrenci evinde sabaha kadar muhabbet edip orada kalabilen bir insan
picture10tx.jpg
picture102pa.jpg

ilker bunlar insan olamazlar

Allah' ım ne olur bir mucizee

Çok üzüldüm, inanılmaz üzüldüm. Tanınmış olması ya da Barış Akarsu olduğu için değil, bu şekilde bir acıyı yaşadığı için.

Annem çok sever Barış'ı. Haberi duyduğundan beri dua ediyor onun için.

Allah acil şifa versin ve bir an önce hayati tehlikeyi atlatsın. Ölenlerinde ailelerine sabır diliyorum. Allah rahmet eylesin. Bu şekilde bir trafik kazasında ölmeyi kimse haketmiyor. Kazanın aynısını babam geçirdiği için biliyorum. Benim umudum var ki iyileşecek, yeniden şarkı söyleyebilecek...

Demeyinnn
Yaşayacak, yaşamalı

VAZGEÇME

İşte her şey bitti
Kapılar kilitlendi
Asla açılmayabilir unutma

Belki rüyam bitti
Uyanmak senin elinde
İstiyorsan devam etsene

Ama vazgeçme
Sevmekten vazgeçme
İstemekten