Barış Akarsu

allahtan umit kesilmez bir baris fan olarak ne kadar cok uzulsemde halen umit etmeye devam ediyorum insallah o iyi olacak tek dusunmek istedigim bu insallah bariscigim sapasaglam kalkacak o hastaneden

Ankirockfest'de Barış ile kısa bir ropörtaj yapma şansım olmuşdu. Bu ropörtaj öncesinde konserde fotoğraflarını çekmiştim. Sizlerle de o fotoğraflardan bazılarını paylaşmak istedim. Umarım iyileşide bende ropörtajımı da sizlerle paylaşırım.

ankirockfest022jo1.jpg

ankirockfest071ea7.jpg

ankirockfest165dx7.jpg

Kendisini pek dinlemem ve çokta sevmem;ama kaza yaptığını duyunca üzüldüm.İnşallah bir an önce iyileşir...

FLAŞ!.. YAŞAM MÜCADELESİ VEREN BARIŞ AKARSU’NUN TEDAVİ GÖRDÜÐÜ ÖZEL BODRUM HASTANESİ’NİN BAŞHEKİMİ UZ. DR. BEDRETTİN ULUSOY’DAN BİR BASIN AÇIKLAMASI DAHA GELDİ!..

1/7/2007 20:01

Özel Bodrum Hastanesi Başhekimi Uz.Dr. Bedrettin Ulusoy tarafından yapılan basın açıklaması şöyle:

‘Biliyorsunuz daha önce bir basın açıklaması yapmıştık. Basın açıklaması çok fazla bilgi talebi olduğu için yapılmıştı. Şu anda biraz önce de bazı televizyon kanallarına açıklama yaptığımız gibi hastanın durumunda önemli bir değişiklik yok. Hayati tehlikesi, derin koması, kritik durumu devam ediyor. Nörolojik anlamda bir iyileşme yok. Tabii ki küçücük de olsa bir umut varsa o umut için hepimiz ekip olarak hastayı ayakta tutmak ve olası iyileşmeler için hazır bulundurmak amacı ile mücadele ediyoruz. Bundan sonraki basın açıklamasını hastanın durumunda bir değişiklik olursa yapacağız. Dediğim gibi hastanemize kabul edildiği günden bugüne kadar nörolojik iyileşme ne yazık ki kaydedilmiş değil. Belirgin bir değişiklik olmadı. İlaç tedavisi hala devam ediyor. İyileşme olması durumunda çok yavaş iyileşir. Beyin biliyorsunuz nörolojik organların en önemlisi bütün hayati fonksiyonların kontrol edildiği bölge ve en ciddi yarayı başka bir yerinden değil beyninden almış durumda Barış Bey. Dolayısıyla böyle bir yaralanma sonrasında iyileşme de uzun bir süreç alacak eğer olursa tabi.

http://www.ucankus.com/haberic.asp?pw=34688'den
Alıntıdır

çok kötü yaa.çok fazla dinlemişliğim,tanımışlığım olmasa da nedendir bilmiyorum çok severim kendisini.haberi ilk duyduğum da sanki abimin kaza haberini almışım gibi üzüldüm cidden. bu son basın açıklaması da pek iyi görnmüyor ama Allah'tan umudumuzu da kesmeyeceğiz.dualarımız bir işe yarayacak umarım...

offff yaaaa.en nefret ettıgm anlardan bırısıde buu,umarım iyleşir duzelır vakalarıı...
barışş asıl yaşamaaa
dualarımız senle..........
hoşcakallarııı yasamamak umuduylaa

Bazi insanlarin yüzünde gülücükler hiç eksik olmaz..Gülünce o kadar içten güldügünü hissedersiniz ki,o anda o insana ısınıverirsiniz.Bariş geri gel...

BARİŞ AKARSU'YU BİR YARİŞMA PROGRAMİNDAN ÇIKTI DİYE ARASINA ALMAYAN ROCK CAMİYASİ,KINA YAKİN ŞİMDİ...degdi mi?

bodrum'da yardım konseri verdiği zaman kendisi için bile bilet alabilcek kadar sağlam karakterli bir adam. üstelik forumdaki dolandırıcılık olaylarını görünce gidip adamın elini öpesim geliyor. umarım iyileşir. bu tip vakalar çok geç iyileşir. durumunun sabit kalması'da kötüye gitmesinden iyidir..umarım sonu kötü olmaz..

Geri