Barış Akarsu

Lütfen ama lütfen trafikte ne olur çok dikkatli olun. Bu işin şakası yok işte. Bir can daha gitti ve bir daha geri dönmeyecek.

Sürat, dalgınlık, alkol, uykusuzluk, agresiflik... Trafik bunların hiç birisini es geçmiyor. Ne olur dikkatli olun.

Onaon'daki 5 dakikalık sohbetimizi ve o gülümseyişini unutmayacağım.

Bir kez daha söylüyorum Allah rahmetini esirgemesin Barış'tan...

Evet Barış Akarsu kardeşimiz 23:30 cıvarında vefat etmiş bulunmakta.Bildiginiz gibi 6 gündür agır komada yatıyordu ve gelişmade saglanamadıgı için doktarlar artık umutlarını kesmişlerdi.
Sadece istanbuldan tek bir doktor genç yaşla oldugu için belki bir şansı olabilicegini vurguladı ama buda fayda etmedi.

Kerim tekin gibi genç yaşta gitdi.Tam onun zamanıydı sonunda kapılar açıldı albüm ve konserlere başladı tamm artık ben geliyorum dedi ama şu hale bakın 1-2 yıl yaşadı bu güzellikleri.Zaman çok önemli.

Tüm ailesine başsaglıgı diliyoruz.Tüm türkiye yasta.

sanki bir yakınımmış gibi üzüldüm; iyi bir insna olmasının dışında aynı zamanda gelecek vaat eden bir sanatçıydı.. allah rahmert eylesin...

ve oradaki o kavşağın davası 1 hafta sonra unutulmasın lütfen!!! :(

çok ama çok üzüldüm böyle olmamalıydı be Barış, bu kadar genç yaşta tam da böyle iyi giderken herşey çok üzüldüm içimde koca bir acı var allah rahmet eylesin

ne ılk bu olumler nede son olucak...

sevenlerının bası sagolsun .vakıtsız olumler derın bır acı verır ınsana...
nedensee genc bır bendene olum hic yakısmaz daha yasıycakları yapıcakları vardı dersın cunkuu.neylersın kı olum herkesın basında
dıkkatlı olalım lutfen bıraz daha dıkkatlı olalım.kolay yetısmıyo gelmıyo ınsan bu zamanlarına bır cırpıda bı anlık dıkkatsızlıklee kaybetmek hayatı nee acııı
allah rahmet eylesın...

Anlamıyorum arkadaşlar o kafşakta trafik lambası yokmuş bunun üstüne birde belediye başkanı örnek bir kavşaktır diger kavşaklarında böyle olması daha iyidir diyor gelde gırtlagını sıkma bu elemanın.Çok pis dalcam ben bu adama

barisakarsu demiş ki:
selam arkadaşlar evet esas konser maratonumuz yeni başlıyor dostlar sağolsun buradan gerekli duyuruları yapıyorlar. ankara izmir bursa ve sonrasında pek çok ilde sizlerle buluşmak üzere yollara çıkıyoruz konserlere hepinizi bekliyorum. Gelin beraber eğlenelim ve şarkılarımızı beraber söyliyelim. 8)

rock la rock ça kalın :twisted:

kim derdi ki..

çok yakın bi akrabam/arkadaşım vefat etmiş kadar üzüldüm açıkcası, keşke genç yaşta ki insanlar ölmese hele ki bazı insanların ihmallerinden dolayı trafik kazalarına kurban gidilmese :( o kavşağa onlarca insanın ölmesine rağmen trafik ışığı koymayan zihniyetin allah belasını versin.. ne diyebilirm ki yazık ya allah rağmet eğlesin sevenlerinin ve ailesine sabır diliyorum.

allah rahmet eğlesin :( cok gencti cok hayat doluydu cok mutluydu hayatından cok memnundu enerjikti sevecendi işte hepsi bi anda kayboldu gtti mekanı cennet toprağı bol olsun...

Hepimizin başı sağolsun. Ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum.

Ancak "fellantis"'in dediği olsa keşke. Keşke kimse sadece o kavşağı değil onun gibi kontrolsüz nice kavşağı unutmasa. Ne acıdır ki Kerim Tekin'in kaza yapmasına sebep olan mıcırlar daha geçen gün yine insanları öldürdü. Keşke bu son olsa...

Geri