Barış Akarsu

Çok üzücü bir haber oldu bu...Keşke böyle olmasaydı.

Ereğli'de yerel barda çıktığı o amatör zamanlarında kimse bu yerlere geleceğini ama en kötüsü,hikayesinin böyle kötü bir sonla biteceğini tahmin etmezdi.

Tabii,ülkemizde her zaman olduğu gibi,bu güzel insanda yaptıklarıyla değil ölümüyle "reyting" malzemesi oldu.Yazık...

Toprağı bol olsun Barış'ın...gencecik bir hayat aramızdan çok erken ayrıldı.

Herkesin başı sağolsun! :(

Ne acı bir durum bu :(
Gencecik yaşta iyi şeyler yapmaya başlamışken gitti. Çok üzüldüm. Mekanı cennet olsun. Allah rahmet eylesin. Tüm sevenlerine ve yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Bir barış daha gitti.

Bu ölüm haberini reyting malzemesi yapan kanalları da kınıyorum. Midem bulanıyor onlardan. İnsanlıktan yoksunlar. Yazıklar olsun

Akşam olunca kuşlar dönerken bir hüzün çöker dolar gözlerim
Issız ovaya yağmur inerken bir hüzün çöker dolar gözlerim
Kim aramış kim bulmuş dertlerine çare
Ölüm Allah'ın emri ayrılık olmasaydı

Gün batısında sular kararır bir hüzün çöker dolar gözlerim
Karlı dağlardan aşan yollarda bir hüzün çöker dolar gözlerim
Ölüm Allah'ın emri ayrılık olmasaydı

Yıllarca seni bekledim durdum göç vakti geldi artık yoruldum
İstemem tatsın aşk acısını her kim anarsa Barış adını
Ölüm Allah'ın emri ayrılık olmasaydı :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Ne demeliyim bilmiyorum.... O kadar üzgünüm, o kadar canım yandı ki...

Daha öncede bu acıyı yaşadım, sanki o acı yeniden canlandı, yeniden katlandı içimde...

Ölüm kimseye yakışmaz ama Barış'a hiç yakışmadı.

Işıl ışıl gözleri, insanlığı, samimiyeti, yaydığı pozitif enerji daha da önemlisi insanlığı farklı kılıyordu onu.Oysa daha yapacak o kadar çok işi vardı ki, bir kızı olsun istiyordu, yurtdışına açılacaktı ve belki bilmediğimiz onlarca hayali vardı...

Çok özleyeceğim, çok üzgünüm, çok kızgınım, isyan ediyorum ama giden gitti.

Ruhun şaad olsun, nur içinde yat...

Seni çok sevdim, seni çok sevdik....

Anneciğine, babcığına, kardeşine, Ailesine, yakınlarına Allah sabır versin.

uzay,kerım tekın,ajlan buyukburç,gokhan,
bunların hepsını ıhmalkarlıgımız yuzunden kaybettık hangısı şımdı ınsanların aklında kaldıkı bunlar tanınan ınsanlar oldugu için ıhmalın boyutları ortaya çıkıyo nıce olumler yaşıyoruz.vee şimdıdee bu kervana barış akarsu eklendi pekı bunca zaman içindee biz nee yapmışız hangi onlemı almısış.demekkii koca bii boşluk seçim kampanyası için harıl harıl sehir şehır dolasacagınızaa eksıklerımızı duzeltınn AMA NERDEE
RAHAT UYU BARIŞ HUZURLA UYU
KAYBETTIK SENII BI KAC ZAMAN UZERINDE COK KONUSUCAZ BARIŞ SENI UNUTMUYCAZ KALBIMIZDE YASIYCAKSIN DIYEE BAGIR CAGIR ETRAFDA DOLASICAZ.UZGUNUM AMA digerlerını unuttugumuz gıbı senı de unutucagız.bırı dur desınnn,acıtmasın artık kımsenın canını
RUHUN HEPP HUZURLAA KALSIN BARIŞCIMMM.GULEN YUZUNU BIR DAHA GOREMEMEK COK ACI GENC BIR KALBIN ARTIK BUYUK BI HEYCANLA YASAM ICIN ATMAMASI NEE ACII
SENI UNUTMUYCAZ BARIŞ(!) UNUTMAMAK DİLEGİYLE

ahhh, kötü oldum şimdi bak, burdan öğreniyom hayatını kaybettiğini, o kadar inandırmıştık kendimizi yatağından kalkıcak diye, bu kadar dayandı, daha da dayanır, bu savaşı kazancak diye, çok yazık oldu ya hakkatten bu genç yaşında böyle pisi pisine bir ölüm, ölümün ne zaman karşımıza çıkacağı hiç belli değil şu fani dünyada, demek insan olarak ne kadar çok seveni olan bi şahısmış, ne mutlu kendisine ki hatırlayanı çok olcak, Allah kendisine rahmet, yakınlarına sabır ihsan eylesin, bu genç yaşında çok acı birşey...

elim ayağım titriyo.yalan desin biri ya.nasıl olur daha 27 sindeydi o.hala inanamıyorum.kalkacak die alıştırmıştık inandırmıştık kendimizi.bitti kelimlerim.sustum sustun SUSTU...

Barış Tüm Türkiye'yi yıktı. Kimisi diyor ya dinlemezdim ama severdim. Barış'ın zaten kişiliğini seviyor herkes. Herkes müziğini sevmeyebilir ama karakter olarak çok temiz bir adamdı.

Ruhu Şad Olsun ...

En başta ailesine , yakınlarına ve biz sevenlerine sabır diliyorum.

Allah mekanını cennet etsin.

Seni unutmayacağız Barış .. Güle Güle Güzel İnsan... Seni Çok Seviyoruz... Dualarımız seninle...

vay be çok yazık oldu ya. Allah rahmet eylesin toprarı bol mekanı cennet olsun.Allah tahsilatını affetsin. bu genç yaşta en güzel yıllarında erken veda etti hayata . Allah ailesine sabır versin.

böle olmamalıydı..daha çok gençti,çok temiz kalpli ve iyilekseverdi, oyunculuk olsun müzik olsn çok başarılıydı.allah rahmet eylesin..rahat uyusun..umarım barış akarsu son olur umarım daha fazla insanımızı vermeyiz böle kazalarda..çok üzgünüm seni unutmayacağız barış...

Yavuz Çetin'den sonra beni gözyaşı deryalarında yüzdürmüş ikinci melek...Eminim ki şimdi cennetin en kral yerinde o çok sevdiği Cem Karaca ile koyu bi muhabbete girmiştir.Süper ülkemizin süper televizyon kanallarının süper magazin programları günlerdir rating uğruna yaptıkları insafsızlığı bugün en üst seviyeye çıkardılar.Helal olsun hepinize bravo.Şimdi patronlarınızın cebi dolsun programınız tavan yapsın.Şimdi günlerce ailesinin peşinden gidin,insanlara rahat vermeyin.Bu kadar güzel bir insanı kaybettik tek gerçek bu.Yüreğimin yarısı 15.08.2001'de gitmişti diğer yarısıda bugün.Hepimizin başı sağolsun.

Geri