Barış Akarsu

bir sanatçı asla kendini en yukarıda görmemeli ,ayrıca bir insan kendini sanatçı olarak görüyorsa o sanat nedir bilmez...zaten.
ayrıca tartışma almış başını gidiyor arkadaşlar lütfen ...delinin birisi kuyuya taş atıyor çıkart çıkartabilirsen misali ...
@
uydu bilgilerini vermen güzel olmuş sevilay teşekkür ederiz...

barış için yazılan yukardaki biyografinin ilk başını okudumda sanki benim ilk okuldan tut unv.tedeki okul hayatımda gördügüm osmanlı tarihindeki padişahları hükümdaları vs. hatırlattı daha birçok şeyler görcez belgeseller heykeller vs.(ne zmn bazı degerlere sahip çıkmaya onu korumaya, anmaya çalışsak istemeden onu incittigimizin farkına varamayızzz.....)

madxcan_die demiş ki:
barış için yazılan yukardaki biyografinin ilk başını okudumda sanki benim ilk okuldan tut unv.tedeki okul hayatımda gördügüm osmanlı tarihindeki padişahları hükümdaları vs. hatırlattı daha birçok şeyler görcez belgeseller heykeller vs.(ne zmn bazı degerlere sahip çıkmaya onu korumaya, anmaya çalışsak istemeden onu incittigimizin farkına varamayızzz.....)

Bende ne zaman muhalif olacaksın diye bekliyordum. Herseyı kendın ıle kıyaslamasan olmaz degılmı arkadasım ama hala anlayamıyorsun ne yazıkkı amaa bak olmuyor kı böyle....Arada ufak ufacık bir fark var bak istersen bir ne dersin burda bahsi gecen kişi BARIŞ AKARSU sen ise sadece madxcan sın görüyorsun değilmi aradaki ufak farkı. :?: :?:

madxcan_die demiş ki:
nie biryerlerden bir şeklde çıkıosun hiç anlamış diilim ama senin bir özelliğin var yazdığın yazı beni çok güldürüyor çünkü içinde bir kompleks olduğunu seziyorum yazık ya tabi böyle kompleks arkadaşlarda var senden iyi ders alınır aslında insan nasıl küçük düşer bize öğretiyorsun :D :D :D

cell demiş ki:
madxcan_die demiş ki:
nie biryerlerden bir şeklde çıkıosun hiç anlamış diilim ama senin bir özelliğin var yazdığın yazı beni çok güldürüyor çünkü içinde bir kompleks olduğunu seziyorum yazık ya tabi böyle kompleks arkadaşlarda var senden iyi ders alınır aslında insan nasıl küçük düşer bize öğretiyorsun :D :D :D
aslında anlatmak istedigin cümleler beni kırmaya üzmeye yönelik olmasına ragmen yazdıklarının ne anlam taşıyıp ifade ettigini tam anlamamanla beraber sözlerinin tamamını ana tema olarak anlayacak olursak birbirini hiç mi hiç tutmuyor güven vermiyorsun gibi bir şey komplexsli oldugumu ve sizi güldürdügümü düşünüyorsun ama yanılıyorsun güldürmekde sanat ama biz burda güldürmek için yorum yazmıyoruz cem yılmazda güldürüyor ama komplexli deil mi?ayrıca şunuda söyleyeyim kendin ol başkalarını sevicek anıcak olursan bunu içinden yap bak benim kendi resmim var başkasının degil ders almak konusuna gelincede dersi nasıl alıp nsl anlayacagındır!....

madxcan_die demiş ki:
cell demiş ki:
madxcan_die demiş ki:
aslında anlatmak istedigin cümleler beni kırmaya üzmeye yönelik olmasına ragmen yazdıklarının ne anlam taşıyıp ifade ettigini tam anlamamanla beraber sözlerinin tamamını ana tema olarak anlayacak olursak birbirini hiç mi hiç tutmuyor güven vermiyorsun gibi bir şey komplexsli oldugumu ve sizi güldürdügümü düşünüyorsun ama yanılıyorsun güldürmekde sanat ama biz burda güldürmek için yorum yazmıyoruz cem yılmazda güldürüyor ama komplexli deil mi?ayrıca şunuda söyleyeyim kendin ol başkalarını sevicek anıcak olursan bunu içinden yap bak benim kendi resmim var başkasının degil ders almak konusuna gelincede dersi nasıl alıp nsl anlayacagındır!....

bi cektirip gitsen diyorum artik forum kirliligi yapmaktan baska yapacagin onemli seylerin yokmu senin

Arkadaşlar burda müzikten çok, kişilerin şahıslarına yönelik tartışmalar yer alıyor.birileri müdahale etmeden sizler bitirin tartışmaları.
barış akarsu`nun dizide veya dışarıda soyledıgı sarkıları düzenleyip bir albüm oluştursalar güzel olur gerçekten... böyle bir proje bilen varmı ? gerci daha erken ama ...

Aradan bayağı zaman geçti...Daha yeni yeni idrak edebiliyorum bazı şeyleri. Sanırım büyümek ve kabullenmek bu olsa gerek. İçimin acımaya yeni başlaması bu yüzden olmalı.
Ben yarışmayı seyretmedim, hiçbir konserine gitmedim, hiçbir albümünü ne o kazadan önce ne de sonra aldım, kısa bir süre BAG'a katılmak, oradan Barış'ın yazılarını okumak, dizisini takip etmek, kliplerini izlemek dışında yaptığım somut bir şey olmadı. Buraya o çekip gittikten sonra yazma hakkını da bulmadım pek kendimde. Sanki o ölü sevicilik dediğimiz ucuz tavrın içine yuvarlanıp gidecekmişim gibi geldi, yada öyle anlaşılacakmişim gibi.
Sonra düşündüm de Barış Akarsu bir insandı benim için herşeyden önce... Bir şarkıcı, sanatçı, müzisyen, dizi oyuncusu, artık hangi sıfatlar daha çok yakıştırılacaksa ve bu saatten sonra artık ne önemi varsa işte onlardan biri/birkaçı olmadan önce bir "insan"dı..Amasra'ya her gidişimde evinin önünden geçtiğim, şimdi rüzgarına bıraktığı saçlarını savurarak bir yanımdan geçsin diye beklediğim, uzaktan çakacağım bir selamı bile kendime yeter göreceğim bir insandı işte..Hem de çok iyi bir insandı yoksa Amasra'da insanların bakışlarında hala onca hüzün olmazdı, o gözler hala öyle dalıp dalıp gitmezdi..
Şarkıları nasıldı, müzik altyapısı sağlam mıydı değil miydi, dizide niye oynardı, oyunculuğu nasıldı, vs vs tartışmalara teğet bile geçmemiştim o yaşarken. Sadece internet sitesinde onca işinin gücünün arasında ne ara vakit bulup da yazabildiğine hayret ve takdir ettiğim sevgi dolu mesajları var aklımda. Bir de neden bir kere bile karşıma çıkamadın abi bu kadar yakındayken bile diye ince bir sitemim var, ama ondan çok kendime. Aslında ortak bir anımız olabilirdi, o yakınlıkta ve erişilebilirlikteydi, belki o zaman bu kadar tereddüt etmezdim yazmaya, çünkü en azından bir çabam olmuş olurdu onun için.
Ama Barış herşeyden önce bir insandı benim için, hem de çok iyi bir insandı. Belki en azından bunun farkına varabildiğim için yazabilirim dedim kendi kendime.
Saygılar herkese... ;)

madxcan_die demiş ki:
cell demiş ki:
madxcan_die demiş ki:

komplekslisin diorum çünkü kendini ön plana çıkarmaya çalışırken önemli değerleri ezip geçiosun üstünmüşsün gibi davranıosun bu kompleksli olduunu gösterir.Güldürme konusuna gelince insan sadece espri yapana sanat yapana gülmez insan alay ettiğine dalga geçtiğine de güler.Kendi resmimi koymamama gelince de bn senn gibi kendimi göstermeye çalışmıorum aksine BARIŞIMA olan sadakatimi ve sevgimi işliorum o aramızdan ayrılmadan öncede o resm vardı ve hepte kalıcak senn gibi kompleksli insanlarlada alay edip gülücem saol güldüm yine ama cem yılmaz kadar akıllı olup espri yaptıın için deil aksine kompleksine güldüreblddiin içn :D :D :D

barisakarsu demiş ki:
Yeryüzündeki iyi güçlerden bir kokteyl yapın,onun içine bütün güzel erdemlerinizi koyun.Örneğin benim için bu kokteylin ana maddesi sevgidir.Çünkü sevgi her şeyin anahtarıdır ve her şeyin çözümüdür sevgi.Bir insan,sevebildiği sürece yaşamdan tat alır.Hayatı güzelleşir.Ama sadece bir kişiyi sevmekten bahsetmiyorum:bir çiçeği,bir böceği,bir objeyi,görebildiğiniz herşeyi sevebilirsiniz. Sevgi, kokteylinizdeki diğer erdemleri de bir araya getirir.Dürüstlük,paylaşım,barış,anlayış zaten siz severseniz kendiliğinden gelecektir

Barış'cığım, giderken bu dünyaya en iyi kokteylini sunup da gittin. iİçinde çokça sevgi ve paylaşım olan. Kokteylinden, bir yudum alan herkes kendi
sevgisinide içine katıp, yeni nesillere sunacak. Kim bilir belkide gelecekte dünya daha yaşanır olur diye.

BARIŞ BAŞLATTI ŞİMDİ SIRA BİZDE!!!

Çok genç yaşta kaybettiğimiz Türk rock müziğinin sevilen,örnek sanatçısı Barış Akarsu çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atmıştı. İzmir Tepecik Hastanesinde tedavi görmekte olan 22 lösemili çocuk için bir yardım kampanyası başlatmış ve kendi resmi sitesinden tüm duyarlı insanları bu projeye destek vermeye çağırmıştı. 23 Haziran 2007 de Bodrum Kalesi `ndeki son konserinin tüm gelirini de açılan yardım hesabına bağışlamıştı. Hatta o konsere kendisi de bilet alarak anlamlı bir mesaj vermişti. O daha çok konserler verecek ve bu çocuklara umut olacaktı. Ancak ömrü vefa etmedi. Lütfen bu proje yarım kalmasın, Barış`ın bebeleri yetim kalmasın.Bizler resmi sitenin üyeleri olarak bu projeyi yaşatmaya çalışıyoruz. Bu konuda herkesi duyarlı olmaya çağırıyoruz.

Açılan yardım hesabı Muğla Valliğinden izinli ve onaylıdır.

Barış Akarsu `nun resmi sitesinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu kampanya 6 Ocak 2008 tarihine kadar sürecektir.Bağış hesabı olduğu için havale ücreti alınmamaktadır.

Lösemili Çocuklar Yardım Hesabı

Ziraat Bankası 202 Bodrum Şubesi ,

48167467-5001

BARIŞ BAŞLATTI.. ŞİMDİ SIRA BİZDE !!! VAR MISINIZ?

sevilay_06 demiş ki:
BARIŞ BAŞLATTI ŞİMDİ SIRA BİZDE!!!

Çok genç yaşta kaybettiğimiz Türk rock müziğinin sevilen,örnek sanatçısı Barış Akarsu çok önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza atmıştı. İzmir Tepecik Hastanesinde tedavi görmekte olan 22 lösemili çocuk için bir yardım kampanyası başlatmış ve kendi resmi sitesinden tüm duyarlı insanları bu projeye destek vermeye çağırmıştı. 23 Haziran 2007 de Bodrum Kalesi `ndeki son konserinin tüm gelirini de açılan yardım hesabına bağışlamıştı. Hatta o konsere kendisi de bilet alarak anlamlı bir mesaj vermişti. O daha çok konserler verecek ve bu çocuklara umut olacaktı. Ancak ömrü vefa etmedi. Lütfen bu proje yarım kalmasın, Barış`ın bebeleri yetim kalmasın.Bizler resmi sitenin üyeleri olarak bu projeyi yaşatmaya çalışıyoruz. Bu konuda herkesi duyarlı olmaya çağırıyoruz.

Açılan yardım hesabı Muğla Valliğinden izinli ve onaylıdır.

Barış Akarsu `nun resmi sitesinden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Bu kampanya 6 Ocak 2008 tarihine kadar sürecektir.Bağış hesabı olduğu için havale ücreti alınmamaktadır.

Lösemili Çocuklar Yardım Hesabı

Ziraat Bankası 202 Bodrum Şubesi ,

48167467-5001

BARIŞ BAŞLATTI.. ŞİMDİ SIRA BİZDE !!! VAR MISINIZ?

elbete variz daima

ozgurv arkadasim
cok dogru soylediklerin
baris sevenlerinin kalbinde yoluna devam ediyor etmeyede devam edecek

Geri