Barış Akarsu

Umarım en kısa zamanda iyileşir. Haberi duyduğumda çok üzüldüm, dinlediğim bir sanatçı olmamasına rağmen genç birinin böyle bir kazada bu kadar ağır durumda olması beni çok üzdü. En kısa zamanda ayağa kalkması dileğiyle..

mbjs demiş ki:
Direkt olarak hastaneden haber aldım az önce, Barış halen yaşıyor, durumunda bir değişiklik yok. Cerrahpaşa'ya nakledilmeye çalışılacakmış, gerekli işlemler tamamlanmaya çalışıyormuş. İnsaniyet namına hepimiz dua edelim onun için lütfen
yanlız bende haberlerde gördüm ve aktarımın mümkün olmadığını,şu anda makinalara bağlı olarak hayatta kaldığını ve en ufak bir müdahelede korkulan şeyin olabiliceği söyleniyor...

of yaa çok kötü bi durum :cry:

Uzun sayfalar yazılar yazılmış, üzgünüm kaza anından sonra yazılan sayfalardan 2 tanesinden fazla okuyamadım. Halbuki boyalı medyadan duymadığım birşeyler var mıdır diye bakayım diye girmiştim internete sırf bu olay için. Gerzek gerzek "gerçek rockçu değildi ama üzüldüm" gibi lüzumsuz veya hadsiz yazılar, sonra onlara laf anlatmaya çalışan kişiler falan. Bu aptal kısırdöngülerden tiksiniyorum artık. Gerçek rockçu neymiş kimmiş yahu. Bu zihniyetle, gerzek-içiboş-cahilce anarşist, matah muhalif olma ilüzyonları hatta halisünasyonları içindeki kişilerle hiçbir konuda sağlıklı bir birlik oluşturulamaz. Siz gerçek rockçuysanız, ben de dibine kadar popçuyum. Hande Yener'in arada denk geldiğim klibi ve şarkısı da süper olmuş, hastasıyım. Kibir'di galiba adı :)

Barış Akarsu ile müzikal anlamda bir alakam yok. Çok iyi bir insana benziyor. İnanılmaz üzüldüm, çok geçmiş olsun...

Altüst grubu ve dinleyenleri olarak Barışın oradan sapasağlam çıkmasını diliyoruz , en güzel temennilerimiz ve dualarımız;
hepsi seninle...

Kendi şarkıları yokken Barış'tan dinlemekten ayrı bir haz aldığım, aynı şekilde O'nun da söylemekten keyif aldığı bir şarkı geldi aklıma..

Sanırsın, dağlarda yol olmaz
Usanırsın, kalbinde güç kalmaz
Uzanırsın, uyursun, yarın olmaz

Zor günlerin ardında huzur olmaz ki
Her zaman umutlar yön bulmaz
Yarın olsa da, beklenen gün olmaz

Sözlerim gerçektir, yüreğim kardeştir
Her zaman
Umudum sonsuzdur, uğraşım bitmez
Hiçbir zaman

Geliyor geçiyor hayat, dönüyor durmuyor dünya
Geliyor geçiyor zaman, dönüyor durmuyor dünya

Sanırsın yalnızlık tek dostun
Aldanırsın, kaçmakla bitmiyor
Hiçbir zaman, Yalnızlığın

Sözlerim gerçektir, yüreğim kardeştir her zaman
Umudum sonsuzdur, uğraşım bitmez hiçbir zaman

Geliyor, geçiyor hayat, dönüyor durmuyor dünya
Geliyor geçiyor zaman, dönüyor durmuyor dünya

Umudum Sonsuzdur, Yüreğim Kardeştir Her Zaman..

UMUDUNUZ SONSUZ, İNANCINIZ TAM OLSUN..

Bu haberi duyduğuma o kadar sevindim ki, ölüm haberini bi arkadaşım verdi.İnanmak istemedim, ama linkte verdi.Malesef, üzülerek inanmıştım istemeyerek te olsa bu habere.Ama, şimdi gördüm ki, bu yalen haberler bizi üzmek için.
Sabret Barış.Sen, atlatacaksın bunu.Dualarımız seninle

ben de haberlerden duydum ve çok üzüldüm, umarım çok çabuk iyileşir.
harika bir sesi ve sağlam bir yorumu olan tutarlı bir müzisyen.
dikkat ederseniz hep tehlikeye düşünce böyle kişileri hatırlıyoruz. olsun, barış bunu atlatsın da tüm albümlerini alıp ankara konserlerine giderim, cidden üzüldüm :(

arkadaşlar internet haberlerine itibar etmeyin.. ne yazacaklarını şaşırdılar iyice.. hala nefes alıyor, hala kalbi atıyor.. umutlar tükenmedi.. kim ne derse desin..

Barış akarsu başta oonu çok seven ailesi olmak üzere sevdiklerini yalnızbırakmcak. Eminim ki onunda daha gitmeye niyeti yok ve biliyroum ki dönücek. dönmeli daha yapacağı o kadar çok şey var kii...

Geri