Gabriel (rock) - İstanbul

L

L1

2003 sonu kurulan grup sırasıyla Cafe Guitar, Tower, Kemancı, Edirne Barfly, Crimson, Balo Stage, Eskişehir 222 (Doors) Park gibi mekanlarda, İstanbul'da ve Kocaeli'de bazı üniversite konserlerinde ve Pink ve Deftones gibi dünyaca ünlü grupların öncesinde sahne aldı. 8 Mart 2007 Incubus İstanbul konserinde de ön grup olarak yer alacak Gabriel her cumartesi Bronx'ta bar programı yapmakta.

buttercup demiş ki:
gerçektenn eğlendiren ,ii cover yapan ve yakışıklı üyeleri olan grup.Hem ii çalıyolar hem de amatör grupların en büyük eksiği olan karizma bu grupta bir eksikklik deilldir. hatta fazlasıylaa karizmaya sahipler.müziklerine de tiplerine de nazar deeemesin maşallah maşallah ne diyeliim ...

Arkadaşlar başarılar.Tarza uygun coverlarınızı yazarsanız,nerkes bilgilenir... :twisted:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
placebo, jet, mando diao, hives, muse, radiohead, depeche mode, the doors, ......

oldukca sıkı bir grup..repertuarlari ve sahne performanslari gayet saglam..cok iyi caldiklarini eklemezsem haksizlik etmis olurum..

Gabriel@Crimson

Crimson açıldı, Gabriel de kaldığı yerden devam ediyor.
Her cumartesi. Saat: 22.30.
Giriş ücretsiz.
Crimson, Kadıköy'de Kadife Sok. (Barlar Sokağı) Arkaoda'nın yanında.

şenliklerde Gabriel

6 Mayıs 2005 Cuma @ Kocaeli Ünv. Bahar Şenlikleri (Bulutsuzluk Özlemi öncesi saat 18.00)

11 Mayıs 2005 Çarşamba @ Gebze Y.T. Enstitüsü (Yeni Türkü'den önce)

12 Mayıs 2005 Perşembe @ Kemancı (İTÜ Taşkışla Şenlik Partisi - saat 23.30)

Gabriel 6 Mayıs'tan itibaren her cuma Bronx'ta

Gabriel 6 Mayıs 2005'ten itibaren her cuma Bronx'ta sahne alacak.
Giriş ücretsiz.
Saat 23.30 civarları.

Gabriel yeni sezonda her cumartesi Bronx'ta saat 24.00 itibariyle sahne alıyor.
Ayrıca 3 Ekim 2005 Pazartesi de Sabancı Üniversitesi'nde sahne alacak...

selam dostlar..ben PuncH'tan (izmir) soner...müziginizi ve soundunuzu cok begeniyorum..bence cok basarilisiniz..hele bu genc yasta..devam..cok iyi..

besteler

Gabriel artık cumartesi Bronx programlarında bestelerine de yer verecek. Nispeten hazır :) kabul edilen 3 besteyle başlayanacak. İlgilenenlerin bilgisine...

istanbulda ki arkadaslarım asırı bir övgüyle bahsediyoryalnız dinleme fırsatına ulaşamadım malum arada bi kaç bin km war :D bi link verirseniz sevinecem nedir bu kadar anlata anlata bitiremedikleri meak ettim açıkcası :D

Geri