İnanılmaz Aile

Bugun bir arkadaşımın zoru ile gitme durumunda kaldım...Filme girerken utandım çünkü içerde küçük çocuklar vardı ben bir girdim hacı sakallı uzun boylu deve gibi bir adam yüzüm kızardı :D

Neyse filme gelelim...Bence çok güzel bir animasyon olmuş.Önce ön yargı ile gittim ama çocuklardan çok ben etkilendim diyebilirim :) ..Çünkü her saniyesi atraksyondu...Animasyonda olsa aldı götürdü..konusuda çok güzeldi...Özellikle filmdeki arkaplanına bayıldım...

O tür filmleri hiç kaçırmam, çocukların gürültüsü çok olur gece seansına giderim genelde. Şrek vs. çok eğlenceli. Kaçmaz öyle filmler.

benim de acaip hoşuma gitti bu film...senaryo yaratıcı, değişik...kahramanların her birinin de özenle hazırlandığı belli çünkü gerçekten kaliteliydi...izlemeyenler izlesin !!

70 yaşımda olsa da gideceğim bu filmlere. Buna da gittik arkadaşla (zaten tek kazık kadar adamlar bizlerdik) baya beğendim, ancak Finding Nemo yine de hala en iyisi benim için.

Ben bunu izleyeli nerdeyse herhalde 2 ay oldu. Size katilarak super bir animasyon oldugunu bende dusunuyorum. Zaten gunumuzun animasyonlari cocuklardan cok yetiskinler icin. Örnegin Shrek de yapilan cogu sakayi cocuklar anlamaz bile. Su son yillarda animasyonda yeni bir dönem acildi ve bu filmde öbur filmler gibi sahane....

sinemaya girerken bide elime süt tutuşturdu adam çok mutlu oldumiçerde ara ara çocuklar sapıttı ama olsun gerçekten çok güzeldi buz devrinden sonraki en çok güldüğüm eğlendiğim animasyon oldu adamları takdir etmemek elde değil ben ettim şahsen

Mutlaka gece gidilmeli... Çocuklarin sesinden filme konsantre olamiyosunz...

Ama mükkemmel bir filmdi... Animasyonda daha ne kdar ilerlenebilr bilmiyorum...

bence hiç guzel değildi film 8 yasındaki kardeşimle gittik gulduğum tek sahne kucuk çocuğun agzındaki sakızın patladığı sahneydi ondan baska hiç bi sahne abartılacak kadar guzel değildi evdeki warner bross cizgi filmlerinden farkı yoktu bence. zaten metropolde kucucuk bi sinema salonu ayırmıslar en onde izlerken boynum tutuldu..

Geri