Mor ve Ötesi

ben hiç bir albümünü birbirinden ayıramıyorum ki.hepsi çok özel ve hayata cevabını en iyi şekilde veren insanların emekleri ve duygularıyla dolu ve zamanla benim duygularımla da doldu.

bence bu zevk ve tercih meselesidir ve de onların anlattıklarından neleri anladığındır.bu tür sıralamalar o müzikte buldığun yada anladığın şeye göre değişir

bir grup rock müziği bu kadar kirletemez yaaaa iğrenç bir grup harun'un tarkan'dan ya da mustafa sandal'dan ne farkı var sorarım!!!!
ben bateriste acıyorum çok karizma bi adam ama harcanıyo...

mor ve ötesi müzikleri çok başarılı ama Antalya daki performanslarında da çok iyiydi ama Ozan Tügen'in gelmemesi çoküzdü bizi ama olsun tek şikayet Harun'un çok sinirli olması, yorgunluktan kaynaklanıyor da olabilir...performansları harika hele Burak ile Kerem'lerin SAMİMİYETLERİ SEYİRCİLERİNDEN 100 PUAN ALDI...sizleri çok seviyoruz....albümleride harika ötesi başarılarının sonsuz devamını diliyoruz....

ya dinlemeyen arkadaşlar kendilerinde bu şekil yorum yapma hakkını nerden buluyolar acaba?madem dinlemıyosun da ne diye buraya gelip bu şekil yorum yapabiliyosun merak ediyorum harun'u benzetme cüretine kalkışılan kişi sayısı çok türkiye'de ki onların hiçbiri harun'un yanından geçemez o da ayrı bir olaydır...
canım mor ve ötesi!!! seviyorum sizi! ;)

hiç bir konuda önyargım olmadığı gibi severek dinlediğim bir grup olduğu için bu tarz laflar edildiğinde kenidimi savunmak zorunda hissediyorum ve savunuyorum da...burada müziklerini tartışmak için varız sonuçta...

_blackisot_ demiş ki:
mor ve ötesi müzikleri çok başarılı ama Antalya daki performanslarında da çok iyiydi ama Ozan Tügen'in gelmemesi çoküzdü bizi ama olsun tek şikayet Harun'un çok sinirli olması, yorgunluktan kaynaklanıyor da olabilir...performansları harika hele Burak ile Kerem'lerin SAMİMİYETLERİ SEYİRCİLERİNDEN 100 PUAN ALDI...sizleri çok seviyoruz....albümleride harika ötesi başarılarının sonsuz devamını diliyoruz....
ozan tügenin olmayışı Şebnem Ferah ile olan çalışmalarından kaynaklıyo olabilir...

yine gul kendine nin kaydı fena degil.. ben sehir albumune bayılırım... (ozellikle yalnız sarkı) ama kayıt cok kotu... o albumu son albumun kayıt kalitesinde dinlemek isterdim....

dinlemeyenlerin mor ve ötesi hakkında yorum yapması içler acısı bir durum... özellikle de harun un pop şarkıcılarına benzetilerek adam sayılmaması ayrı bir vaka. eğer mor ve ötesini dinlemiyorsanız saçma sapan fikirlerinizi kendinize saklayın. yada önyargıdan vazgeçip en azından son albümlerini alıp dinleyin ki önceki albümleri ayrı güzel... zaten dinlemediğiniz bir grup hakkında iğrenç yorumlar yapmanız berbat birşey. ayrıca biz onları sizden önce dinliyorduk, siz dys ile tanıdınız lafları da sıktı artık. ben gül kendine ve yaz ile tanıdım ama hala tanımayanlar olduğu için grubun kıymetini bilenleri ezmenize gerek yok ....

chris_cornell demiş ki:
yine gul kendine nin kaydı fena degil.. ben sehir albumune bayılırım... (ozellikle yalnız sarkı) ama kayıt cok kotu... o albumu son albumun kayıt kalitesinde dinlemek isterdim....
şehir albumu yalnız sarkı ve sabahın koru hariç 8 gunde kaydedildi.
şehir bir baskadır...
aycanharun hoşgeldiiinnnnnn :mrgreen:

dıkkat edıyorumda tum roportajlarınızda grup ısmı neden boyle dıyolar sızde bılmıyoruz dıyosunuz ben bılıyorum ama morveotesı=deep purple dan gelıo kımseyı kandırmayın bende bı grup kurucam adını yuvarlanan kayalar koyucam o da rolling stones dan gelıo sızın yolunuzu ızlıyorum yani bakarsın sızın gıbı meshur olurum ama harun gıbı gay olmam he onu da solıım her gorduum adam mor ve otesı konusu acılınca vokallerı gay dıo onu da bılen varsa soruum dorumu bu genede sıze basarılar... hehah

ben gay olduğunu düşünmüyorum ki zaten bunu iddia edenlerin neye göre iddia ettikleri meçhul sadece karalama.grup isminin ise yapılmış bir anke sonucu olduğunu biliyorum çünkü önceden yabancıymış.hatta morötesi fikri gelmiş onlar mor ve ötesi yapmış.gelen isimler arasında bir de arsız köfte varmış.

Geri