Mor ve Ötesi

solistinin dudaklarına parlatıcılı kırmızı ruj sürmeyi planladığım grup.Hoş ama boş grup.Her albümünde muhakkak birkaç iyi parça olan ama devamını getiremeyen grup.Bir şeyler eksik bir şeyler çelişki dolu.Muhalif aydın görüntülerinin -görünme çabalarının- ya da müşkülpesent (zor beğenir) tavırlarının altında aslında sadece bir gösteriş yatıyor.İlk bakışta duyarlı,farkındalığı olan ve kendine özgü olduklarının izlenimini vermeye çalışsalar da sanki onlarda gerçekte olmayan bir duruşu bir boşluğu kapatmaya çalışıyor gibiler.Şarkılara bakarsak sözleri bana hep yapmacık ve farklı olmak için kasılarak çıkmış özenti sözler gibi gelmiştir.Sonuç olarak asla içten ya da samimi bulmadığım,beğenilecek bir kaç şarkısını da -daha mutlu olamam,yalnız şarkı,derdim var vs.- dinlemekten bıktığım grup.

mo demiş ki:
solistinin dudaklarına parlatıcılı kırmızı ruj sürmeyi planladığım grup.Hoş ama boş grup.Her albümünde muhakkak birkaç iyi parça olan ama devamını getiremeyen grup.Bir şeyler eksik bir şeyler çelişki dolu.Muhalif aydın görüntülerinin -görünme çabalarının- ya da müşkülpesent (zor beğenir) tavırlarının altında aslında sadece bir gösteriş yatıyor.İlk bakışta duyarlı,farkındalığı olan ve kendine özgü olduklarının izlenimini vermeye çalışsalar da sanki onlarda gerçekte olmayan bir duruşu bir boşluğu kapatmaya çalışıyor gibiler.Şarkılara bakarsak sözleri bana hep yapmacık ve farklı olmak için kasılarak çıkmış özenti sözler gibi gelmiştir.Sonuç olarak asla içten ya da samimi bulmadığım,beğenilecek bir kaç şarkısını da -daha mutlu olamam,yalnız şarkı,derdim var vs.- dinlemekten bıktığım grup.
söylemeye cesaret edemediğim şeyleri söylediğin için saol.

hoca efendi hazretleri söylemişti o ismi Zaga programında.Konuklar Morve Ötesi ve Zekeriya Beyaz ( ne alakaysa :D ) zekeriyaya dioki hocam mor veötesi hakkında neler düşünüosunuz.Oda dioki
"efeem morun ötesini bırakın berisine bakın :D mor ve berisi :) :) amma kopmuştum

mor ve berisi lafı yıllardır söylenen bir laftır..

gerçi Cambaz kitlesi için bu olay yeni duyulmuş olabilir..

Bestial demiş ki:
didemharun demiş ki:
onlyyouharun demiş ki:
biri haruşu mu eleştirmiş iyiki silinmiş o zaman.siteyi kutluyorum

haruş.....haruş mu?!!!!! :evil:
aman tanrım kafayı yememe az kaldı!!!!!

Bende o zaman bir elestri yapayim, Grup neden konserlerde, Video kliplerde Takim elbise giyiyor? The Beatles'emi ozeniyor acaba? Boyle bir suphe dogdu icime.
harus dıyen kim ya??allah allah sızın yuzunuzden adama yakıstırma yapıyolar kardesım ne haruş'u be?? :evil: askerlık arkadasın mı haruşmuş tövbe tövbe
ve bence beatles'a hıcbır sekılde ozenmıyorlar...nedense bızım ulkede birini kurbaqn secıp avrupa gruplarına benzetmeye calısmak gibi bi caba var yıllardır nedenını hala anlamadım...ama yok öyle bişey bence tarz meselesi...

yaw arkadaşım herkes kendi bencelerini yazmış,sende kendi benceni yazmışsın.sence olan bir olay için neden başkalarının yorumuna yalan yanlış olmaz öyle şey diosun.
hem yok öyle birşey diyosun çok eminmiş gibi.hemde bence diosun sonra.nedir bu gruplara toz kondurmama olayı.bırakın insanlar istediklerini yazsın.tamam tartışın ama benceyle senceyle konu tartışılmazki.varsa gerçekten bildiğin bişiler yaz.bizde öğrenelim.

Geri