X files

kaç yıldır devam ediyo bilmiyorum ama ben cnbc-e ye geldiğinden beri seyrediyorum arkadaşımın biri her pazartesi bölümleri en ince ayrıntısına kadar işkenceyle anlatırdı sonunda bende seyretmeye başladım bazen hoşuma gidiyo

evet 24 ü bende beğenmiyorum ama bence x-files iyi bir dizi çünkü kendini fark ettirmesede yenileyebiliyor.Murder kıyamet teorilerinin mükemmel buluyor ve hatalıysa değiştirebiliyor.Doktor hanım ise olayları yaklaşımı diziyi eşitliyip ortaya hoş bir hava katıyor.Tabi her zaman izlemek ara sıra sıkıntı yapabilir ama değer

İlk başladığında ne güzel hafta içi her gece 24.00 te veriyorlardı bende izliyordum, Mulder' ın Arizona' da ki gizli yer altı mezarlığını bulduğu bölüme kadar yayınlamışlardı. Sonra bir ara kestiler, önce haftada bire sonra da haftada ikiye çevirdiler falan filan ve benim de şalter attı takip etmeyi bıraktım :D

Oysa ki hep beklerdim Mulder Scully' i öpecek diye :p :D :LOL:

spidera demiş ki:
kaç yıldır devam ediyo bilmiyorum ama ben cnbc-e ye geldiğinden beri seyrediyorum arkadaşımın biri her pazartesi bölümleri en ince ayrıntısına kadar işkenceyle anlatırdı sonunda bende seyretmeye başladım bazen hoşuma gidiyo

Dizi aslinda yanilmiyorsam 2002 yilinda son bölumu ile bitti ve burda coktan gösterdiler son bölumu ama tabi takipcisi degilim dizinin o yuzden hakkinda bildigim seyler kisitli. Yalni 4-5 yil önce Star da bunun kopyasi denilebilcek bir dizi vardi Sir Dosyasi diye ve o dizi bence cok saglam bir seydi :D ama adamlar resmen basrol oyuncusunu bile ona X files da oynayan David Duchovny e benzetmislerdi...

ilk gösterime girdiği tarihlerde takipçisiydim...cuma geceleri gösterirlerdi.
olayları kendi içinde değerlendirirsen sürükleyici ve izlemesi hoş.
şimdi izliyormuyum?--> hayır...

Mükemmel bir dizi, kesinlikle kaçırmıyorum. Amerikan hükümetini mükemmel şekilde eleştiriyor. Dizide en büyük kötülükleri yapan iki adam devletin en yüksek kademelerinde. 24'ü ben de sevmem ama X-Files kaçmaz.

DaYs_oF_PuRGaToRY demiş ki:
Oysa ki hep beklerdim Mulder Scully' i öpecek diye :p :D :LOL:

Ben de bekliyorum ama pek olacak gibi görünmüyor. ;)

CedriX demiş ki:
spidera demiş ki:

Dizi aslinda yanilmiyorsam 2002 yilinda son bölumu ile bitti ve burda coktan gösterdiler son bölumu ama tabi takipcisi degilim dizinin o yuzden hakkinda bildigim seyler kisitli. Yalni 4-5 yil önce Star da bunun kopyasi denilebilcek bir dizi vardi Sir Dosyasi diye ve o dizi bence cok saglam bir seydi :D ama adamlar resmen basrol oyuncusunu bile ona X files da oynayan David Duchovny e benzetmislerdi...
başlarda iyiydi hatta helal olsun demiştim(o zamanlar x fliesden çaldıklarını bilmiyodum)

iğrenç dizi diyenlere gülüyorum. Çünkü o dizi 9 sene devam etti. Eğer iğrenç olsaydı 9 sene çekmezlerdi herhalde...

Bu arada atrık çekilmiyor. Biz eski bölümlerini seyrediyoruz. 2000'de bitmişti galiba dizi.

X-Files'da herkes Scully'ye veya Mulder'a hastayken, benim karizması ve varlığı önünde eğileceğim tek bir karakter vardır - Kanser Adamı.

Aranızda hiç filmini izleyen var mı peki?Diziyi çok severim de filmini izlemedim.Bikaç sene önce tgrtden izlerdik diziyi.Aynı sezonu baştan başlatırlardı sinir olurdum.

pin demiş ki:
Aranızda hiç filmini izleyen var mı peki?Diziyi çok severim de filmini izlemedim.Bikaç sene önce tgrtden izlerdik diziyi.Aynı sezonu baştan başlatırlardı sinir olurdum.

Kanser Adamı'na tapınmama neden olan şeylerden belki de en büyüğü filmdi, bunu söylemiş miydim? Film muhteşemdi. Üstelik, -spoiler alarmı!!!- X-Files bölümlerinin hiçbirinde göremeyeceğimiz bir şey de oluyor...

Scully biraz daha pozitif bu konuda (birkaç bölüm önce kendisinin görünümünü değiştirebilen adamın olduğu bölüm) ama Mulder'ın o taraflarda hiç bezi yok gibi. Son bölümü de gayet güzeldi. Bu arada 9 sezon sürdü dizi, o tamam da; şu an kaçıncı sezonunun gösterildiğini bilen var mı?

tgrt'deyken izlemeye başlamıştım. şimdi de fırsat buldukça izlemeye çalışıyorum. mulder ve scully konusunda da sanırım izleyiciler bölünmüş durumdaydı. bir kısım beraber olsunlar, bir kısım arkadaş kalsınlar, bir kısım da yeni ortaklar bulsun diye fikir beyan etmişlerdi. nerde okudum bunu hatırlamıyorum gerçi. sonuç olarak güzel dizi. filmini izlemedim. ama bazı yerlerde de fazla uçuyorlar sanki.

Aldığım bir bilgi, Mulder ve Scully'nin gerçek hayatta birbirinden tiksinen iki tip olduğu. Bu da dizide hani yakınlaşmaya müsait ama ilişkinin profesyonelliğini de ön plandan almayan hallerini takınmalarına yardımcı oluyordur herhalde.

abyss demiş ki:
tgrt'deyken izlemeye başlamıştım. şimdi de fırsat buldukça izlemeye çalışıyorum. mulder ve scully konusunda da sanırım izleyiciler bölünmüş durumdaydı. bir kısım beraber olsunlar, bir kısım arkadaş kalsınlar, bir kısım da yeni ortaklar bulsun diye fikir beyan etmişlerdi. nerde okudum bunu hatırlamıyorum gerçi. sonuç olarak güzel dizi. filmini izlemedim. ama bazı yerlerde de fazla uçuyorlar sanki.

:twisted: ya anlamiyorum be neden mulder ve scullynin birbirlerine yakinlasmalarini istiyor anlamiyorum yani twisted:

Geri