Derinlik Sarhoşluğu - Bilmece (hepsi Yalan [video])

sound iyi uyum iyi enstürman hakimiyeti ve solo gitar iyi. Bu gruba bula bula bu ismimi yakıştırdınız. yav sizin aklınız nerde. grubun isimin beğenmedim doğaylşa örtüşen veya mitoloji veya
ne bilim siz kafa yorun. ses getirecek biri isim bulun kardeşim bırakın bu medyatik anmalamsız grup isimlerini beaaaa nedemek derinlik sarhoşluğu bunun anlamını grup anlatsın

Derinlik Sarhoşluğu çok eski bir grup. Aynı isimli filmden etkilenmişler diye biliyorum.
Bu klibi sansürlemeden oynatacak kanal bulabilirler mi, emin değilim bu arada:) Ama kesinlikle iyi iş çıkartmışlar adamlar.

güzel iş çıkarmışlar muzikaliteye laf yok yahu bu derece ciddi muzik yapacaksın ama boktan bir grup ismi bulacaksın olmazz kardeşim adam gibi grup ismi bulsunlar

• Konu Sahibi Konu Sahibi
bu gurup 1994'te kurulmus, kuruldugundan beri isim ayni. Luc Besson'un filmi 'Big Blue'nun turkce cevirisinden alinmis isim. Oyle biliyorum.

İlk albümlerini çıktığı anda almıştım, Albüm kapağı bende hayla duruyor kasedi bi takside işe geç kalma telaşında walkman ile birlikte unuttum kayboldu çok üzüldüm. O dönemlerde çok zor ulaşılacak kayıt kalitesi ve sound vardı çok kişiye dinlettim grubu. Ama kopup gittiler popüler bir iş değildi yaptıkları herkeze hitap etmiyordu zaten Şu anda grubun geçmişini değerini bilmeyenlerin ismiyle dalga geçilmesi ile anlaşılıyor. çok ta güzel bir isim üstelik "mor ve ötesi" çok mu anlamlı?

Bence grup kaliteli olmakla beraber imajları biraz eski kalmış :D nostanji oldu bize. Klip biraz klişe olmuş vs. vs... sorun kalitede değil, sorun bunları çokça dinledi izledi eskitti insanlar. Bu imajı kullanan abileri eskittik, boru dansı yapan ablaları milyon tane klipte izledik. Yani yeni bir şey görmediğim için pek heyecan yaratmadı bende. bunun dışında Single_FACTOR doğru diyor, "mor ve ötesi" kadar kötü bir grup ismi yok. Pekala yabancı gruplarında isimlerinin anlamlarını düşününce çok manasız olabiliyor...

Geri