Kronik

Sitedeki sabit başlıklara kişişel bi kararla yazmıyorum. Buraya da son yazışım oluyor bu durumda üzgünüm.
Caravan da özlemiştim sizi. Nerde bu adamlar diyordum. Aaaaa 6 Ocak bugün :/ Neyse artık haftaya...
Dorocktaki günlerinizde başarılar Burak, başarılar Kronik.
Her fırsatta sizi orda gelip izliycemi bilin eter.
Türkiye'nin en köklü ve kaliteli müzik yapan Haevy Metal Rock Grubu bence Kronik.

Seygılar.

Not: Buraklı bir Kronik albümüüüüüüüü istiyoruuuuuuummmm beeeeeeeen :oops:

Hazır Kronik'in vokalistide buraya teşrif etmişkene bir istekte bulunmak istiyorum.(az daha peçeteye yazıp verecektim.o derece istiyorum :) )

Bilmemki adlı şarkının sözlerini tamamiyle yazabilir mi ?

Teşekkürler.

a_met_ist demiş ki:
ya yeter bi dinleyemedim şu endless war ı bi allahın sevgili kulu yardım etsin ya . biri gönderebilirmi rock aşkına ?

Cuma akşamı Dorock bara gel sana endless war albümünü vereyim, arzu eded başaka arkadaşlar varsa gelmeden önce haber versinler onlarada çekerim albümü.

Grubun performansını beğenen arkadaşlara çok teşekkürler. Bazı istekleri yerine getiremediğimiz için çok üzgünüz, ancak şunu belirtmeliyimki aynı anda hem albüm hemde bar için parça hazırlamak oldukça zaman alıyor. Bizim zamanımız çok kısıtlı ve bu az zamanı albüme ayırmak istiyoruz. Mart veya Nisan ayına yetiştirmeyi düşündüğümüz bir albüm var. Bu sebeple bar için bu aralar yeni parça hazırlayamıyoruz. Tekrar kusura bakmayın arkadaşlar.

endlesswarkapak.JPG
ENDLESS WAR (1992)
Grubun ilk albümü.
Hades Records tarafından yayınlanan albüm, 11 parçadan oluşuyor.

endlesswarkapakici.JPG
Albümün kadrosu (soldan sağa):
Özer SARISAKAL (gitar), Ozan ÇIRAK (gitar-vokal), Tolga SOYHAN (bas), Torab MAJLESI (davul)

EW-3.JPG
Şarkıları
* DEATH'S SCYTHE
* LIE
* DISORDER
* LAST HOPE & INTO DARKNESS
* EXECUTIONER'S SONG
* SOLDIER
* THE POWERS THAT BE
* DANCE OF DEATH
* PSYCHE
* ENDLESS WAR

endless war aşmış bi albüm:D
:arrow: ayrıca sınıftan bi arkadaşıma sorulan "10 TÜrk büyüğü?" sorusuna verdiği cvplar arsında kronik :D :D

akilonya demiş ki:
Grubun performansını beğenen arkadaşlara çok teşekkürler. Bazı istekleri yerine getiremediğimiz için çok üzgünüz, ancak şunu belirtmeliyimki aynı anda hem albüm hemde bar için parça hazırlamak oldukça zaman alıyor. Bizim zamanımız çok kısıtlı ve bu az zamanı albüme ayırmak istiyoruz. Mart veya Nisan ayına yetiştirmeyi düşündüğümüz bir albüm var. Bu sebeple bar için bu aralar yeni parça hazırlayamıyoruz. Tekrar kusura bakmayın arkadaşlar.

canin saolsun ya geyik olsun die yazdim album ciksin yeter

Geri