Kronik

Burak,

Bizim sitenin linkini neden sitenize koymuyorsunuz diye lav lav etmissin gecenlerde. Aliyorum haberlerini :)

Koyduk oolm.

Gelemedik ne zamandir dinlemeye, en kisa zamanda dagitmaya geliyoruz!

Rebirth demiş ki:
Burak,

Bizim sitenin linkini neden sitenize koymuyorsunuz diye lav lav etmissin gecenlerde. Aliyorum haberlerini :)

Koyduk oolm.

Gelemedik ne zamandir dinlemeye, en kisa zamanda dagitmaya geliyoruz!

Gelde dağıtalım olm. Gerçi siz yaşlandınız artık:) ama yine biraz bişeyler kalmış olabilir.

Kronik albüm kayıdında......

Merhaba dostlar;

Kronik, albüm çalışmaları sebebiyle canlı performans programlarına ara vermiştir. Albüm kayıtlarının nihayet başladığı bu günlerde alınmış olan bu kararın dinleyicilerimiz tarafından anlayışla karşılanacağını umuyoruz.

Evet Do rock programımız artık iptal olmuştur...

Ayrıca bundan sonra barlarda cover programlara da çıkmamaya karar verdik. Grup elemanları ayrı ayrı program yapabilirler ancak KroniK olarak bu artık olmayacak...

Sık sık vermeyi planladığımız konserlerde görüşürüz dostlar... ;)

hade bea oldumu şimdi yaew tam da sizi canlı dinleme fırsatı elde etmiştim derken neyse en yakın zamanda konser bekliyorum sizden bu arada yeni albümünde saglam olacagından eminim :)

Re: Kronik albüm kayıdında......

akilonya demiş ki:
Merhaba dostlar;

Kronik, albüm çalışmaları sebebiyle canlı performans programlarına ara vermiştir. Albüm kayıtlarının nihayet başladığı bu günlerde alınmış olan bu kararın dinleyicilerimiz tarafından anlayışla karşılanacağını umuyoruz.

Albüm geliyormuş daha ne istiyoruz =)
Performanslara artık yeni albümdende eklenir daha güzel geçer.
Merakla bekliyorum Kronik'in yeni albümünü.
(İstek;Kavga gibi kaydı kötü olmasın bu sefer)

cover programlarına çıkmayı artık bırakmanızdan dolayı sizi tebrik ediyorum, -ülkemizin saçmalıklarından dolayı- zaten birsürü cever yapan grup varken köklü grupların cover programı yapması olmamalı bence.

ya insanlar kavagaa yı genelde begenmiyorlar evet kayıt biraz kotu olmuş davullar falan pek iyi degil ama sonuçta şarkılar saglam eski gunler mukemmel bir şarkı bence yeni album turkçe sozlu mü olacak bu arada?

Albüm deniyo gerçekten inglizcemi olcak.Kayıt konusunda lütfen dikkat edin Kavga albümü dinlerken ne yazıkki kulağı rahatsız ediyor,şarkıların hakkını vermemişsiniz.Bide merak ettim o manyak sözleri kim yazıyo(ayak) :LOL:

Selamlar. Endless war 'a göre düşük kalitede bir albüm olmuş. Ama her yönüyle (imkanlar vs.) değerlendirmek gerekirse yinede iyi. Müzik adına birşeyler yapmaları güzel albümün türkçe olması da ayrı bir güzellik. Ne diyelim iyiler kabul etmek gerekir yeni albüm daha tatmin edici olsa çok iyi olur. Başarılar Kronik.

kavga albümü kayıt olarak gerçekten çok kötü olmuş.şarkılar iyi ama kötü kayıt,kötü düzenleme albümü mahvetmiş.yani bu albüm 15 sene önce yapılmış olsa anlardım ama 2000'li yılları yaşadığımız ve teknik olarak imkanların en üst düzeyde olduğu bu günlerde böyle bir durumu anlamak mümkün değil.hele ki bunu yapan kronik gibi 20 seneyi aşkın bir geçmişi olan köklü bir grupsa.92 yılında çıkartmış oldukları albümleri kayıt olarak çok daha iyi bence.neyse umarım bundan sonraki albümleri iyi olur.

sevgiler...

Geri