The Elder Scrolls V: Skyrim

Senin şehirde yaşayacağın en büyük heyecan altından dizine kadar su fışkıracak gevşek kaldırım taşı peheeyyy :D

O değil de buna yeni ayıldım ben; nasıl doğru bir tabirdir. Aynı şehirde mi yaşıyoruz yoksa? :mal:

Geliyorum lan bu akşam. Benim makineye yükle şu oyunu da kendi manzaramızda kendimiz mangal yapalım. Yalnız bu başlığa oyunu ilgilendiren sorularımla dadanırsam, bu sefer ölü taklidi yapıp başlığı kapatırsınız onu söyleyeyim...

La aramızda duygusal bir etkileşim var, saçının teline zarar gelmesin deyu evde bırakıyorum. Savcılığa suç duyurusunda bulunup toplatacağım bu kasetleri ha
Ya.gif

Soruma cevap beklerkene bir caps daha koyayım. Çok zevkli la caps koymak.

Skyrim dağlarında ayıptır söylemesi ihtiyacımı giderirken, bir ejderha ile burun buruna geldim. Yuvasını kirletmemden hoşlanmadı:

tesv2012020723095585.png

tesv2012020723095175.png

Ve fırtına öncesi sessizlik:

tesv2012020723111335.png

Şu capslerdeki gibi kar kış oyunda en hastası olduğum şeylerden biri. Yüksek bir dağa falan çıkarken bir yerden sonra kar başlıyor böyle ince ince, bayılıyorum. Nord kanı çekiyo herhal :D

Ulan, "Moda'da işeyecek yer yok" diyerek gelmezsin; sonra iş dağdan-bayırdan aşağı sallandırmaya gelince şuku verirsin... Hatta eminim sen de işiyorsundur... Yazıklar olsun.

Level 74 teyim, halen devam ediyorum. 100 olunca resmini de asarım . Çok şey gördüm çok şey yaşadım, tek dragonla savaşmak çok anlamsız artık, 3 tanesini çağırıp eğleniyorum. Bazen sadece tüm gün skill artırmak için ya da perk toplamak için işim olmayan skillerde level 100 olmaya kasıyorum. Çoğu bitti azı kaldı. daha dün hiç keşfetmediğim Markarth'ın en doğusunda dipte bir yer buldum görev gereği, bayağı şık yermiş.

Level 74 teyim, halen devam ediyorum. 100 olunca resmini de asarım . Çok şey gördüm çok şey yaşadım, tek dragonla savaşmak çok anlamsız artık, 3 tanesini çağırıp eğleniyorum. Bazen sadece tüm gün skill artırmak için ya da perk toplamak için işim olmayan skillerde level 100 olmaya kasıyorum. Çoğu bitti azı kaldı. daha dün hiç keşfetmediğim Markarth'ın en doğusunda dipte bir yer buldum görev gereği, bayağı şık yermiş.

Atalay abi Markarth'ın doğusu diye zevkli görevden kastın nedir? Bi screenshot alabilir miyiz?

Markarth'ın en batısı demem gerekiyordu ne akla hizmetle öyle yazdıysam... Dremora Lordlarının kapısında beklediği bir görev vardı, o görevi bulup yazarım eve gidince. O görev sırasında eğlenmiştim bayağı.

Şimdi bakıyorum internetten: şu mekanlarda Dremoralar var:

Shrine of Mehrunes Dagon

Shalidor's Maze

Azura's Star Interior

şu görev olabilir:

Discover the secrets of Ragnvald

yada şu mekan:

Hag Rock Redoubt Ruins

akşam yine kontrol ederim, sanki internette görünen haritalardan daha batıda bir yer vardı.

bende oynayayım dedim. en zor seviyede 12 level olabildim sadece. ilerlemiyor arkadaş. o görev sonunda çkan bosslar tek atıyor direk.

çok sinirlendim normal ayara aldım bende. artık ben onlara tek atıyorum :D :D

Markarth'ın en batısı demem gerekiyordu ne akla hizmetle öyle yazdıysam... Dremora Lordlarının kapısında beklediği bir görev vardı, o görevi bulup yazarım eve gidince. O görev sırasında eğlenmiştim bayağı.

Şimdi bakıyorum internetten: şu mekanlarda Dremoralar var:

Shrine of Mehrunes Dagon

Shalidor's Maze

Azura's Star Interior

şu görev olabilir:

Discover the secrets of Ragnvald

yada şu mekan:

Hag Rock Redoubt Ruins

akşam yine kontrol ederim, sanki internette görünen haritalardan daha batıda bir yer vardı.

Hemen bakıyorum abi,teşekkür ederim.Azura's Starlı birşeyler yapmıştım sanki amaaaaaaa..Neyse bakmadan emin olamam :)

Dün oyunu full skill 100 yaptım. 15-20 tane miscallenous görev kaldı. Biraz da onlara bakıp, internetten bulduğum lokasyonlar haritasıyla da gitmemiş olabileceğim yer varsa gidip etrafı dağıtacağım. Sonra aklımdaki en büyük planı gerçekleştireceğim: Tüm şehirlerde öldürebildiğim herkesi öldürüp bolca bounty kazanacağım. :p Birkaç video da hazırlar sizlerle paylaşırım.

Geri