The Elder Scrolls V: Skyrim

Büyücülükte en yüksek seviyeye ulaşınca bir uygun maske, en güçlüsünden destruction robe, ilgili büyü yüklenmiş bir iki yüzük ve kolyeyle tüm zırhlar kağıttan kıyafet gibi kalıyor. Büyü manyağı bir ben mi varım acaba?

Daedric olayına ben de kuzenin gazıyla daldım; yok öyle güzel armor var, böyle etkili silah var dedi; ama gönlüm elvermedi, gittim sonra bunları kılıçtan geçirdim katılmadım ibnelere. Gerçi belli olmaz, kalite kokan bir Rom ile her şey değişebilir...

Can şu Kagrenzel dediğin yer neresi lan merak ettim bir tarif etsene, nerenin yakınlarında buldun orayı? Şöyle bir dalalım bakalım...

Abi Riften'ın kuzeydoğusunda sıralanan dağlara doğru bir yerde. O etekte yani. Riften tarafına biraz daha yakın.
Hatta netten bulduğum map'ten göstereyim direkt: http://images2.wikia.nocookie.net/_...ve/d/d3/20120123220059!Kagrenzel_Location.png

Riften'a o kadar da yakın değilmiş yahu.. :confused:

Abi ben bire süre oynadım Alduin's Wall questinde duvara kadar geldim. Amca var Delphine yok kadın kayıp görev bitmiyor. Nerededir nasıl gelir. PC de oynasam konsoldan halledilir ama PS3te oynuyorum. Nasıl halledilir ?

Abi ben bire süre oynadım Alduin's Wall questinde duvara kadar geldim. Amca var Delphine yok kadın kayıp görev bitmiyor. Nerededir nasıl gelir. PC de oynasam konsoldan halledilir ama PS3te oynuyorum. Nasıl halledilir ?
hatun riverwood'da seni bekliyor.. ordaki handa bulabilirsin. ama amcaya oraya kadar eşlik etmezsen quest sıçıyor. haberin olsun.
bu arada dark brotherhood beni kardeşliğe aldı.. Astrid, astromech olunca, lider felan oldum lan.. ne güzel.

Dayı
hatun riverwood'da seni bekliyor.. ordaki handa bulabilirsin. ama amcaya oraya kadar eşlik etmezsen quest sıçıyor. haberin olsun.
bu arada dark brotherhood beni kardeşliğe aldı.. Astrid, astromech olunca, lider felan oldum lan.. ne güzel.
Dayı duvarın önünde duruyor. Hatunun konuşması gereken yere gelince kalıyorum sap gibi. Bir bakayım ilk fırsatta Riverwood Hanı'na. Eyvallah.

La arkadaş geçen gün ne anlattı. Oyunun daha en başında mağaranın içinde ayı görmesin diye sneak ile geçiyorsun ya. Tam o an kapı mı çalmış ne olmuş. Otomatik yürüme açık, sneak pozisyonunda bırakmış karakteri gitmiş. Bir süre de oyalanmış, geldiğinde görüyor ki karakterin önüne duvar çıkmış ve hala yürümeye çalışıyor. Öyle devam ettikçe de sneak level atıyor sürekli. Bırakmış öyle, birkaç saatte level 90'lara kadar fullemiş.

Zaten birçok özelliği fullemenin en kolay yolu bir köşede aynı hareketi uzun süre yaptırmaktır. Ben de hepsini ancak öyle fulledim. Yoksa ömür sürer.

Geri